Анютины ласки• 04 июня в 12:40

Яке імя було б цілком прийнятним 20 років тому, але зараз є жахливим?

ДА да да• 04 июня в 12:41
А що було іншим в 2006 році? Все так само.

Білка в колесі• 04 июня в 12:42
Вова
Шпондєр• 04 июня в 12:43
Моему старшему ребёнку 26 лет, не помню чтоб были какие-то ужасные имена, такие же, как и сейчас. Если б Вы спросили лет 80-т назад, и то спорно, многие старые имена возвращаются и наоборот становятся популярны.
Экспертиза• 04 июня в 12:46
За 20 лет имена почти не изменились
Дякую_аж_підскакую• 04 июня в 12:46
Ответ дляШпондєр
Не, ну Даздраперма в Украине вряд ли вернется
Кинг-Конгша• 04 июня в 12:46
Ответ дляШпондєр
Декому здається що 20 років це дуже давно для мене це наче вчора, сину теж 25 імена тоді популярні як і зараз.
ПолБатона• 04 июня в 12:48
лет 80 назад разве что .Адольф. больше примеров не знаю.
Своего не предлагать• 04 июня в 12:48
в мене синам по 38 та 40 років- Артем та Дмитро, невже це старі?
Вільний митець• 04 июня в 12:51
Ответ дляСвоего не предлагать
эти всегда актуальны

Куколка-мяуколка• 04 июня в 12:51
а що таке жахливі імена?
ПолБатона• 04 июня в 12:56
Ответ дляКуколка-мяуколка
а що таке жахливі імена?
Путинослав
сою не люблю• 04 июня в 12:57
Автор, как вас зовут?
Куколка-мяуколка• 04 июня в 12:57
Ответ дляПолБатона
Путинослав
на щастя в нас так не називають. а там- хоч трава не рости.
Леди_на_драндулете• 04 июня в 12:59
Ответ дляБілка в колесі
Вова
Я це імʼя ніколи не любила, навіть 40 років тому. От не подобалось воно мені ні в якому варіанті - Володимир, Володя, Вова, Вовчик … Вован взагалі якимось криміналом тхне. Хоча в мене один з дідусів Володя, я з ним мало спілкувалась, але він мене любив і добре до мене відносився
ПолБатона• 04 июня в 13:00
Ответ дляЛеди_на_драндулете
имя как имя. не хуже остальных.
Леди_на_драндулете• 04 июня в 13:00
Ответ дляЭкспертиза
За 20 лет имена почти не изменились
Змінились. Потрохи вимирає покоління Костянтинів, Анатолій. Та й Володь як на мене стало менше ніж у моєму дитинстві
Леди_на_драндулете• 04 июня в 13:01
Ответ дляПолБатона
имя как имя. не хуже остальных.
Так, не спорю. Але мені не подобається. В тому ж списку Олег, Ігор і Костя з Толіком. Ніяких негативних асоціацій, просто самі по собі вони мені не звучать
ПолБатона• 04 июня в 13:01
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Фёдоров нет. Василиев нет. Филиппов мало.
Дякую_аж_підскакую• 04 июня в 13:01
Ответ дляКуколка-мяуколка
У нас называют Зеленский, Байрактар, Джавелина. Правда, вроде подали на смену имени те, кто ребенка Зеленским назвал

Леди_на_драндулете• 04 июня в 13:01
Ответ дляПолБатона
Так! Згодна
Куколка-мяуколка• 04 июня в 13:02
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дякую_аж_підскакую• 04 июня в 13:03
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Что-то не особо. 2 Кости в классе у ребенка 11 лет
А вот Анатолия ни одного
Куколка-мяуколка• 04 июня в 13:04
Ответ дляЛеди_на_драндулете
а мне так нравится константин! жаль, сьіна нет.
MacOS-ница• 04 июня в 13:04
Для кожного часу свої імена, якісь популярні, якісь ні. Але так, щоб жахливі, не знаю таких, хіба що нині Адольф сумнівне. Зараз рідко називають Юля, Світлана, Олена, Галина. Все частіше - Мія, Софія, список можна продовжити. Хоча Марія, наприклад, популярне завжди. Зараз зрідка називають Петро та Павло, більш популярні Марк, Матвій, Макар. А от Олександр - завжди, в усі часи. Тож, на мою думку, є більш популярні імена свого часу, і менш популярні.
MacOS-ница• 04 июня в 13:09
Ответ дляПолБатона
Моєму хрещенику 17. Назвали Федір, на честь дідуся. Кума не хотіла, її чоловік змусив. З часом звикли. Навіть сподобалося. Федюня кличуть. А ось подружка дитинства 15 років тому сина назвала Арістарх. Зараз каже, що в шоці, бо тепер би так не назвала. А ось двоюрідну сестру і мама хотіла назвати Дарія, то мамі не дали, вмішалися родичі та не дали, назвали Людмила. І ця Людмила виросла і вже свою доньку назвала Дарія, бо каже, що завжди хотіла бути Дарією, то хоч нехай донька буде, ну і бабуся радіє. Це я до того, що за імена завжди були якісь сварки поміж людей.
Бронетапці• 04 июня в 13:11
Ответ дляЛеди_на_драндулете
вас же аутентично назвали
Харитиною
Брюльтик• 04 июня в 13:14
Ответ дляMacOS-ница
Мені здається Марії почали набирати популярність років 20 тому, я вчилася у школі з 1997 по 2007 рік і жодної Марії навіть на паралелі. Вчительок з молодших Марій теж не було. В університеті в групі було дві чи три Марини, а Марій не було. От згадую імена однокласниць і однокурсниць, то самі популярні Катерина, Анастасія, Наталія, Ганна/Анна, Юлія, Ірина, потім Ольга, Олена, Тетяна, Вікторія.
Брюльтик• 04 июня в 13:16
Ответ дляMacOS-ница
У мене в школі був Федя, але він на чотири класи був єдиний. Але йому те ім´я пасувало.
ЛісАпетная• 04 июня в 13:19
Ответ дляБрюльтик
одна соседка Марина - по паспорту Мария, вторая Диана - по паспорту Евдокия
Може ще третю?• 04 июня в 13:31
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я мужа называю Вольдемар