Анютины ласки• 04 июня в 12:40
Яке імя було б цілком прийнятним 20 років тому, але зараз є жахливим?
Кондуктор троллейбуса• 04 июня в 13:33
Ответ дляБілка в колесі
Вова
Що не так?
Не можна на честь Володимира Олександровича назвати дитину?
Кондуктор троллейбуса• 04 июня в 13:34
Ответ дляСвоего не предлагать
в мене синам по 38 та 40 років- Артем та Дмитро, невже це старі?
У моєму 5 класі два Артеми і один Дмитро.
Імена досі популярні.
Кондуктор троллейбуса• 04 июня в 13:35
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Змінились. Потрохи вимирає покоління Костянтинів, Анатолій. Та й Володь як на мене стало менше ніж у моєму дитинстві
Анатоліїв дійсно менше стало.
Файна дівка• 04 июня в 13:51
Ответ дляБрюльтик
Мені здається Марії почали набирати популярність років 20 тому, я вчилася у школі з 1997 по 2007 рік і жодної Марії навіть на паралелі. Вчительок з молодших Марій теж не було. В університеті в групі було дві чи три Марини, а Марій не було. От згадую імена однокласниць і однокурсниць, то самі популярні Катерина, Анастасія, Наталія, Ганна/Анна, Юлія, Ірина, потім Ольга, Олена, Тетяна, Вікторія.
Маріями дівчаток називали завжди. В мене мама Марія, і подружка юності була Марія, й у дітей у школі теж зустрічались Марійки. Та й зараз чую періодично у дівчаток це ім´я. Марія -ім´я поза модою.
В моєму дитинстві не було Катерин і Анастасій, тільки в подружки була мама Катя, і це так дивно здавалось. А десь з кінця 80-х так часто називають.
MacOS-ница• 04 июня в 14:03
Ответ дляБрюльтик
Цікаво. В мене були Марії, і вчительки, і діти, і у дворі, і в школі, і в універі. Я школу завершила в 2002, універ в 2008.
Леди_на_драндулете• 04 июня в 14:18
Ответ дляMacOS-ница
Моєму хрещенику 17. Назвали Федір, на честь дідуся. Кума не хотіла, її чоловік змусив. З часом звикли. Навіть сподобалося. Федюня кличуть. А ось подружка дитинства 15 років тому сина назвала Арістарх. Зараз каже, що в шоці, бо тепер би так не назвала. А ось двоюрідну сестру і мама хотіла назвати Дарія, то мамі не дали, вмішалися родичі та не дали, назвали Людмила. І ця Людмила виросла і вже свою доньку назвала Дарія, бо каже, що завжди хотіла бути Дарією, то хоч нехай донька буде, ну і бабуся радіє. Це я до того, що за імена завжди були якісь сварки поміж людей.
У колеги онук Федір, хлопцю років 17-18, школу того року закінчив
Леди_на_драндулете• 04 июня в 14:24
Ответ дляМоже ще третю?
Я мужа называю Вольдемар
О, це вже зовсім по-іншому звучить. Але я не зустрічала такого, щоб Володю Вольдемаром називали
ЛісАпетная• 04 июня в 14:44
Ответ дляПополняю_Карму
я 83 года, у меня в классе было 5 Наташ, 4 Лены, 4 Юли, 2 Ирины
а Тани? не было что-ли?
Мадам Подлинник• 04 июня в 14:53
Ответ дляБрюльтик
Бабушка Маша, прабабушка Маруся.
Т е имя всегда было популярным, 2000 лет как минимум)
Пополняю_Карму• 04 июня в 14:59
Ответ дляЛісАпетная
а Тани? не было что-ли?
точно и Таня,кстати только 1
ЛісАпетная• 04 июня в 15:00
Ответ дляПополняю_Карму
точно и Таня,кстати только 1
у нас 3, и на работе сейчас 3 в отделе из 6 человек
Своего не предлагать• 04 июня в 15:24
Ответ дляЖенщинас
Галя, Надя, Зіна, Зоя, Свєта - не чую таких імен серед сучасних дітей
Тетяна, Іра, Олена теж не чула.