Коник-стрибунець• Изменено 04 июня в 22:40
Почему вместо украинского мерзкий суржик в стране?!
Сразу оговорюсь. Я не против суржика, если люди на нём говорят, то ок. Но 90% украиноязычных в стране, даже блогерши и СМИ говорят на суржике и новоязе: членкиня, то є так и т. д. Я в советское время читала много книг на красивом, чистом украинском. Слышала речь на нём, красивую и грамотную. В первую половину 90-х уровень держали. Потом с каждым десятилетием полный обвал. Сейчас то что я слышу, украинским не является. Это гадкий суржик, который нам подают под ’украинским соусом’.
Бабулька• 04 июня в 22:43
український суржик - то гвалтування російської, тож хай спілкуються ним із задоволенням!
ГейСюда• 04 июня в 22:44
Тому що ніде в світі в реальному житті не говорять літературною мовою. Англійську в шотландії британцю і зрозуміти важко. А російську в російському задрищенську взагалі без пакета для блювання слухати неможливо.
СкокоМнеДадите• 04 июня в 22:44
Какая робкая попытка в мовосрач. Что ещё вам подают на лопате?)
Любительница• 04 июня в 22:45
Все идёт из семьи. Да и я не считаю что весь украинский это суржик. Много людей которые и на красивом чистом говорят.У необразованных людей любой язык испорчен. Они в принципе не умеют и не хотят говорить на красивом языке.
Люблю кетчуп• 04 июня в 22:49
Как могут так и говорят. В последнее время что украинский, что русский слышу и читаю в основном неправильный. Население тотально безграмотное.
Обращеница• 04 июня в 22:49
Чим більше людей, які не володіють мовою, намагаються нею спілкуватися, тим більше буде суржика. В 2013 почали просувати все українське, з 2022 то взагалі зашквал. Зараз вже краще, а то неможливо було зайти на совєтчицю-кров з очей, коли намагалися 3 слова написати рідною
Майструю крила• 04 июня в 22:51
Те про що Ви пишите, то не про суржик, суржик це інше. Будь яка жива мова не статична, вона постійно змінюється, з´являються нові слова, нові мовні звороти. І це цілком нормально.
ЯкаКраля• 04 июня в 22:52
Ответ дляЛюблю кетчуп
Все грамотно написано ?
Ухахайкина• 04 июня в 22:55
Нехай повернуть нормальних тролів !
Бездарності, навіть мовосрач не мають мізків нормально створити
Анонім-ка• 04 июня в 22:59
Ответ дляГейСюда
А шо, вони крім матів ще щось говорять?
ГейСюда• 04 июня в 23:01
Ответ дляАнонім-ка
А шо, вони крім матів ще щось говорять?
Говорять
тудой, сюдой, євойний і т.д.
Гравіцапа• 04 июня в 23:02
Тому що ми знаємо мову, на відміну від вас. Ви навіть гуглоперекладача не доросли.
Отжигающая• 04 июня в 23:02
Авторе, подайте приклад, спілкуйтеся українською, тією, яку знаєте, а так-то пишете іноземною (чи мовою меншин в Україні, але чи є тепер ті меншини в країні, чи то просто в силу розумових здібностей неспроможні вивчити мову країни в якій живуть?) , і певно спілкуєтесь в житті теж нею, а інших засуджуєте за те що вони говорять своєю рідною мовою, але не так, як вам подобається.) Нісенітниця.
Чеширская кошечка• 04 июня в 23:03
Членкиня это не суржик, а феминитив, поэтому, поговорим об этом-я за. Почему патриархат и яйценосцы решили, что все будет мужского пола? Особенно, все самые классные профессии, денежные.
Анонім-ка• 04 июня в 23:08
Ответ дляГейСюда
Говорять
тудой, сюдой, євойний і т.д.
Ну, тудой сюдой и в Одессе говорят.
Примарочка• 04 июня в 23:13
Срач хотите развести , а фиг вам ), я не ведусь уже . Жалкая попытка
Баба_Воля• 04 июня в 23:34
Ответ дляВсіх підсаджую
Вам російську без соусу подали, схавали і так
Нуу, российский нам подали с соусом. Соусом насилия. Не просто так мы говорим на этом языке.
Автор, медикиня, авторка, лікарка и тд, эт не суржик, а современные слова
Соображалочка• 04 июня в 23:49
Мене ще страшенно бісить останнім часом ось це модне свідоме перекручування слів, типу «чулувіки», «дайте пару гримнів», що це взагалі в біса таке, звідки в нього ноги ростуть?
Борисфенка• 05 июня в 00:12
Тільки кончена п´ята колона називає діалекти української мови суржиком, бо вони колись полтавський діалект в школі вчили. Задовбали своїм скигленням, слухайте і вчіться всьому розмаїттю української мови!