Невгамовна сила• 05 июня в 21:56
Кто поправлялся на АДах без изменения аппетита?
С чем это было связано? Побочка препарата?
Більш менш• 05 июня в 21:58
Є Ад, які дають побочку, а є люди, які просто заїдають
Залежить від препарату
Невгамовна сила
• 05 июня в 21:59
Ответ дляБільш менш
Залежить від препарату
Заїдають що?
Пацелуйнитуда• 05 июня в 22:00
Я на міасері набрала 9 кіло набряків, ноги були як колоди, під очима мішки. Як кинула, все зішло.
Невгамовна сила
• 05 июня в 22:02
Ответ дляПацелуйнитуда
Теж чула про цю особливість даного препарату. Але якщо не набряки, а жир?
мадам Везувий• 05 июня в 22:04
Я. У меня был такой высокий пролактин, что на груди была мокрая футболка пятнами( и отёки.
Питание было обычное и до, и после ад. Вес ушел после окончания приёма
Перемелица• 05 июня в 22:08
На есциталопраме набрала кг 6, но я очень хотела есть, перед этим я очень исхудалась, вообще не ела, а потом АД меня успокоил и я постоянно хотела есть
Більш менш• 05 июня в 23:34
Ответ дляНевгамовна сила
Заїдають що?
Компульсивне переідання (емоцій як позитивних так і негативних, проблем, ситуацій тощо)
Невгамовна сила
• 05 июня в 23:36
Ответ дляБільш менш
Так АДи якраз вирівнюють емоції:)
Більш менш• 05 июня в 23:51
Ответ дляНевгамовна сила
Так АДи якраз вирівнюють емоції:)
Ад це костиль, він допомагає, але на початку лікування людина звикає їсти (заїдати) і це продовжується і переростає в звичку. Стресові події чи тригери зберігаються і по ланцюжку : тригер - поїсти . АД тримає, а от звичка залишається.
Тут більше терапія працює - усвідомленість .
Чи дійсно я голодна? Чи потрібно мені це їсти , саме це і саме зараз?!
Підсвідомість - це тонка штука)