Кукусик• вчера в 14:05

Немає слів, які жінки слабкі і залежні від чмирдяїв.

Знайома ниє, що досі кохає свого аб´юзера, тітці 55 років, який жив в нею, а сам ходив по бабах підшукував кращу, а їй казав що вона товста, не приваблива для нього як сексуальний об´єк, що йому потрібна ресурсна і забезпечена, знайшов і підживає вже в іншої, а ця його годувала, обстірувала, і за цигарками бігала, каже я його досі люблю, і нізким відносин не бачу, його не замінять, що бл@дь, він же повний мудак?!
Оце точно те, що ви називаєте, аби штани в домі були.🙆🤷🤦
Сижу_и_плачу• вчера в 14:06
То вже не лади з головою в баби

ЛісАпетная• вчера в 14:06
Таких багато, зато не сама))))
Міряно-переміряно• вчера в 14:07
много таких упоротых
автор Кукусик • вчера в 14:07
Ответ дляСижу_и_плачу
То вже не лади з головою в баби
Немає гордості геть, те, як він вчиняв, і казати я його люблю, тфу, ганчірка, а не жінка!!!
Ласунка• вчера в 14:10
Низька самооцінка
Борисфенка• вчера в 14:11
Ответ дляКукусик
Вам років 20?
Міряно-переміряно• вчера в 14:11
Ответ дляКукусик
он не абьюзер и не закручивал ее в психологические игры.
он прямо говорил, что живет с ней от безысходности, пока не найдет другую

баба просто мазохистка, нравится страдать и колотиться. А с этим гарантированы были страдания

Міряно-переміряно• вчера в 14:13
Ответ дляЛасунка
Низька самооцінка
наоборот высокая.
она считает, что у нее великая любовь, огромное ценное чувство, ради которого можно и пострадать, и она великая всепрощающая женщина

вместо того, чтобы осознать, что никакой любви никогда не было, она просто упоротая неадеквашка истеричная
автор Кукусик • вчера в 14:13
Ответ дляМіряно-переміряно

Каже він цікавий, в нас спільні інтереси, рід занять, з ним цікаво, він харизматичний дуже, ой бля, ну дурепа!
Гарні диньки• вчера в 14:24
я к таким женшинам сочувствие большое имею а не осуждение.
Не от хорошей жизни они к таким мужчинам тяготеют и жизни своей без них не представляют
Горня капучіно• вчера в 14:26
Ответ дляЛісАпетная
Таких багато, зато не сама))))
Ни одну такую не видела
автор Кукусик • вчера в 14:27
Ответ дляГорня капучіно
Ни одну такую не видела
Я знаю душ 5.
Горня капучіно• вчера в 14:29
Ответ дляКукусик
Я знаю душ 5.
Может, потому что у меня вообще круг общения не широкий, вот никто не приходит на ум
175см55кг19лет (она)• вчера в 14:48
Ответ дляКукусик
Они вместе по женщинам ходят это их интересы?
Сизоока бестія• вчера в 14:53
А Ілля Ємець скільки використав молодих жінок, нащо вони його старий х..й сосали? Не можна було відмовитись?…
7_кг_рыбы• вчера в 14:53
Ответ дляКукусик
Чтобы делать выводы нужно ,как минимум, выслушать обе стороны. А ещё лучше соседей
автор Кукусик • вчера в 14:57
Ответ для175см55кг19лет (она)
Творча професія об´єднує.
автор Кукусик • вчера в 14:59
Ответ для7_кг_рыбы
Він поселився в неї як квартирант, але навіщо платити гроші, як можна подарувати жінці трохи ласки і живи на халяву?!
Уявляєте рівень хитрожопості?!
7_кг_рыбы• вчера в 15:00
Ответ дляКукусик
Уявляєте рівень хитрожопості?!
Я говорю,его надо заслушать. Или соседей))