Віддам йогуртницю. Робоча, все ціле, але пожовтів на сонці пластик
Самовивіз Київ, Оболонь або відправка Новою поштою
7 ПОРЦІЙ ЙОГУРТУ
Повний набір, що містить 7 міцних скляних банок для йогурту (160 мл) з кришками, які можна мити в посудомийній машині.
ЛЕГКИЙ У ВИКОРИСТАННІ ТАЙМЕР
Цифровий таймер до 15 годин для приготування йогурту — просто встановіть бажаний час. Що може бути простішим?
АВТОМАТИЧНЕ ВИМКНЕННЯ
Автоматичне вимкнення зі звуковим сигналом наприкінці циклу приготування йогурту для максимальної зручності.
7 ПОРЦІЙ ЙОГУРТУ
ЛЕГКИЙ У ВИКОРИСТАННІ ТАЙМЕР
АВТОМАТИЧНЕ ВИМКНЕННЯ
Бойова• 06 июня в 15:58
Ответ дляЭлька-Карамелька
А чому віддаете ? Нову купили?
пипец)
отдают на ШАРУ, так еще и вопросы будто ее покупают))))
Ответ дляЭлька-Карамелька
А чому віддаете ? Нову купили?
Більше коли діти малі були робила їм натуральні йогурти. Підросли, люблять тепер солодкі з магазину, а мої не хочуть) Тому перестала користуватись, стоїть без діла.
Невгамовна Бу• 06 июня в 16:03
Ответ дляЭлька-Карамелька
А чому віддаете ? Нову купили?
Потому что никто ею в итоге не пользуется. Это ж очевидно))) полежала у автора, теперь у кого-то другого полежит))
Элька-Карамелька• 06 июня в 16:08
Ответ дляНевгамовна Бу
А мужчина может научится ей пользоватся? Как думаете?
Ответ дляНевгамовна Бу
Якось так))
Червона калина• 06 июня в 16:53
Ответ дляNyavka_mavka
Я Вас дуже розумію.
Поки дітки від народження і до 3 років ми її не вимикали.
А потім просто стояла, поки скляночки не побила. Шкода, краще би віддала.