Фісташкова кава• вчера в 16:44
Питання щодо спадщини
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, заяву в нотаріуса про прийняття спадщини потрібно писати протягом пів року після смерті родича чи після закінчення шести місяців? День смерті 8 січня.
Дякую за відповіді.
Цукрові вишні• вчера в 16:50
До 6 месяцев, просрочите хоть на один день, потом тягомотина через суд
Бронетапці• вчера в 16:56
Ответ дляЦукрові вишні
мы наследники пришли через 25 лет к уже только держ нотариусу и без суда все поделили
Брехушечка• вчера в 16:56
6 місяців з дня смерті дається, щоб всі спадкоємці знайшлись, обрали нотаріуса, відкрили спадкову справу і подали заяви про прийняття спадщини. Можна в цей час збирати необхідні документи - різні довідки, техпаспорт, оцінку.
Після 6 місяців нотаріус вже може видати свідоцтва про право на спадщину.
Вам терміново потрібно подавати заяву, якщо не були прописані з померлим за однією адресою, інакше суд, і то без поважної причини можна нічого і не отримати
Брехушечка• вчера в 16:57
Ответ дляБронетапці
Якщо проживали разом, то хоч через 75 років
Бронетапці• вчера в 16:58
Ответ дляБрехушечка
да,жили вместе. таки не все через суд
Брехушечка• вчера в 17:00
Ответ дляБронетапці
да,жили вместе. таки не все через суд
А якщо ні, то і суд без поважних причин не допоможе. Краще все робити вчасно
Омлетик• вчера в 17:00
Ответ дляБронетапці
да,жили вместе. таки не все через суд
Ну не все же вместе живут