Крошка Енот• 1 час назад

Нова шкільна реформа

Ваша дитина іде в цьому році в 9 клас. Далі які думки? Будете в коледж іти чи в ліцей 10 клас поступати? Згодні вчитися 12 років? Якщо в коледж то яку професію обрали? Дитина сама вибарла чи ви? Цікавлять дівчинки.
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
12 років навчання лиш в пілотних класах. Всі інші - 11 класів.
Всі, хто в 27 підуть в 10 клас будуть вчитись 12 років. До чого тут ваші пілотні класи, якщо автора дитина переходить в 9, а не закінчує.

автор Крошка Енот • 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Да, они все будут учиться 12 лет, 1 год это не катострофа, тем более писали что возможно бакалаврат будет 3 года
Так, не проблема. Цікавить інше питання.
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
Блін. Протупила.
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
А дитина вже хоча б приблизно знає на кого хоче навчатись? Як вчиться (маю на увазі які шанси скласти нмт на високі бали)? Хлопець чи дівчинка?
Пирожкиня• 1 час назад
Для девочки не вижу профессии после 9 классов, разве только хотят быть медсестрой, парикхмахером или учителем мл.классов, для остальных все равно нужно ВО
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
А мальчиков так точно после 9 нужно вывозить, пока не пришёл возраст становиться на воинский учёт.
КоролеВешна• 1 час назад
Старшая как раз в 9 перешла, умная, упорная, талантливая. Хочет учиться 12 классов, в колледж не хочет, хочет в универ сразу. Так и будет. А я нормально отношусь к связке 9 классов - колледж - универ, это даёт больше возможностей.
Младшая в 5 перешла,там будет нужно думать, пока что другая скорость освоения новой информации.

неДоЖиру• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Іде в цьому році в 9й, а не закінчила 9й. Зараз випустилися пілотні, а через рік - всі
Пластилин_Колец• 1 час назад
Син закінчив 9. Іде в пілотний клас, обрав кластер математика+інформаційні технології, вчитиметься 12 років, потім трирічний бакалаврат. Ми задоволені, так з усіх боків вигідно і нічого не втрачаємо
автор Крошка Енот • 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
Дитина добре вчиться по всим предметам крім фізики, плануємо в 10 поступати (і ми і вона), зовсім не знає куди хоче, тому не уявляємо її в коледжі після 9 класу. Просто цікаво куди все таки можна після 9. І турбуємось все таки за вступ, оскільки ж майже всі захочуть іти в 10, а у нас в місті поки що 2 ліцеї які готові навчати 10-12 класи, інші школи та гімназії тільки до 9, буде великий конкурс на вступ, хоча думаю пару шкіл зможуть перепрофілюватись на ліцеї для старших класів...але все одно, їх не багато добавиться.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Ні, син закінчив 8-й клас, до школи пішов у 2018 році, всі діти, які йдуть у 2026-2027 навчальному році до 9-го класу, будуть навчатися 12 років, якщо знову нічого не змінять. Пілотні класи НУШ були у 2017 році в деяких школах. А з 2018 року вступила в дію загальна реформа, яка поширювалась на всі навчальні заклади України.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
По темі, у мене син, йде у 9-й клас, потім планує далі у 10-12. Коледж не розглядається. Але у нього ліцей, раніше це була спеціалізована школа із поглибленого вивчення англійської мови, хоча зараз і перейменовано, але засади навчання залишились, дві іноземні, природничі науки теж іноземною, у коледжі це все загубиться. В нього зараз вже рівень В2, вільне спілкування плюс специфіка- природничі науки англійською, жоден коледж такого рівня не підтримає.
Зашла на 5минут• 42 минуты назад
Ответ дляКрошка Енот
В 10 будут идти отличники и хорошисты, у кого тройки и двойки в 10 никто не возьмет
Зашла на 5минут• 40 минут назад
Автор о профессии с ребенком говорите вы ее что отправите туда куда советчице напишет это глупо!!!! Вы сами не знаете что хотите? На повара идите, на музыканта, на стоматолога и т п