Безпринципова• 07 июня в 07:57
Невже ми як країна приречені?
Дивлюся на усе що коїться. Навіть перелічувати не хочу. Усі і так усе бачать, та знають. З кожним роком усе гірше та гірше... Де та добра динамика, розвиток? Куди ми котимось?
Ворожу на каві• 07 июня в 08:57
Ответ дляБодіпозітівна
Автор,как вы правы.Куда мы катимся?Парковки забиты и не дешевыми авто,цены на недвигу уже польские перегнали.
Династия строится
Воздух в банке• 07 июня в 09:16
Ответ дляМию чакри щоденно
МЫ СТАЛИ ТАК ПЛОХО ЖИТЬ!У нас постоянно не хватает денег на бензин, на новую машину, на квартиру, парковочных мест не хватает, дороги не справляются с машинопотоком и пробки на дорогах, суши- пиццы везут долго.
Как пережить это, не знаю.
Ви описуєте базові потреби.
Та_шо_ж_таке• 07 июня в 09:53
Ответ дляБжоли-бандерівці
А почему про Украину в разделе БЕЖЕНЦЫ, да ещё ГЕРМАНИЯ
Це найбільш оплачувана тема у кацапських тролів, тому і паляться бездарно.