Снегурочко• 08 июня в 06:48

Фейкова кохана виманила у військовослужбовця майже 700 тисяч гривень

У Києві судитимуть жінку, яка виманила у військового майже 700 тисяч гривень на лікування від раку.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Дарницька окружна прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо 41-річної мешканки столиці, яку звинувачують у шахрайстві у великих розмірах.

За даними слідства, влітку 2024 року жінка створила у Telegram фейковий профіль, використовуючи фотографії молодої дівчини, та познайомилася з 31-річним військовослужбовцем із Житомирської області.

Під час листування співрозмовниця переконала чоловіка, що вони нібито родом із сусідніх сіл та мають спільних знайомих. Згодом спілкування перейшло до телефонних розмов та романтичних відносин.

Слідство стверджує, що жінка розповідала військовослужбовцеві про проблеми зі здоров´ям. Спочатку вона повідомляла про захворювання COVID-19, а потім заявила, що страждає на онкологічне захворювання на пізній стадії і може померти. За версією правоохоронців, вона регулярно просила гроші на лікування та тиснула на жалість, стверджуючи, що нікому не потрібна.

Чоловік вірив співрозмовниці та перераховував їй гроші, зокрема після того, як вона повідомила про поїздку на лікування до Німеччини.

Крім того, до спілкування з військовим нібито підключилися «медсестри-доглядальниці» та «сестра» жінки, які продовжували просити фінансову допомогу, поки вона перебувала «в реанімації» та «на операції».

За даними слідства, у результаті чоловік передав обвинуваченій майже 700 тисяч гривень.

Про підозру жінці повідомили у травні 2026 року. Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Дії обвинуваченої кваліфіковані за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство у великих розмірах). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Досудове розслідування проводили слідчі Дарницького управління поліції Києва під час оперативного супроводу співробітників Кіберполіції.

Жінка права?
Зробіть вибір:
вже голосів: 23
Права
Шахрайка
Пацака-задирака• 08 июня в 06:49
В чем права, вы совсем куку?

Само_достаточная• 08 июня в 06:50
Не брешіть
Дурних нема
автор Снегурочко • 08 июня в 06:50
Ответ дляПацака-задирака
В чем права, вы совсем куку?
куку?
автор Снегурочко • 08 июня в 06:51
Ответ дляСамо_достаточная
Не брешіть
Дурних нема
Я таких мразиоп сразу расстреливала как в КНДР
Попа как у Кардашьян• 08 июня в 07:07
Кто прочтет, расскажите о чем написано
автор Снегурочко • 08 июня в 07:08
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Кто прочтет, расскажите о чем написано
Уже прочитала
БеллаДонна• 08 июня в 07:12
Ответ дляПацака-задирака
В чем права, вы совсем куку?
Не права. Но как её вычислили? Ведь всё было добровольно - донат...

автор Снегурочко • 08 июня в 07:12
Ответ дляБеллаДонна
Не добровольно,раз 190 квалицировали
БеллаДонна• 08 июня в 07:16
Ответ дляСнегурочко
Не добровольно,раз 190 квалицировали
Силой просила? Вы просто процитировали информацию, но толком ничего не знаете в этом. У меня тоже выманили, но в полиции заяву толком не рассматривали, мол добровольно...
Поліцейський патруль• 08 июня в 07:18
Ответ дляСнегурочко
Не добровольно,раз 190 квалицировали
Она била военного, требуя перечислить деньги? Или взяла в заложники его родных?
Распутница• 08 июня в 07:21
Ответ дляПоліцейський патруль
По 190 ККУ не треба бити, достатньо ввести в оману
Поліцейський патруль• 08 июня в 07:22
Ответ дляРаспутница
Ах, обмануть меня нетрудно, я сам обманываться рад (с)
автор Снегурочко • 08 июня в 07:22
Ответ дляРаспутница
Треба вешать по 190
Залатавая• 08 июня в 07:30
Ответ дляСнегурочко
Треба вешать по 190
А Міндіч з Єрмаком не підпадають під 190?))
Туфли в чешуе• 08 июня в 07:35
Ответ дляЗалатавая
Нет,они ничего не брали,и у них ничего нет
Луковая• 08 июня в 07:36
Ответ дляПоліцейський патруль
Ага, и я не пойму
Пацака-задирака• 08 июня в 07:37
Ответ дляБеллаДонна
Это мошенничество. Так можно и офисников оправдывать по вашему? И зэков, что разводят по тел?
Пані з калабані• 08 июня в 08:15
Кто этому оленю лекарь…
Сайты честного и платного виртуального секса наверняка ему были доступны . Скупой плати дважды. За чувствами надо было обхаживать женский пол поблизости. Там тоже полного этого добра.
А то сидел, чесал в одном месте, а теперь помогите, накажите нехорошую тетю.
Ліньки гуглить• 08 июня в 08:37
Ответ дляБеллаДонна
Она высылала парню фотки чужой девушки, выдавая себя за молодую красивую. Общалась только голосом, рассказывая, что больна раком.
Паренёк наивный пожалел и переводил деньги, якобы на лечение.

Задурила хлопцу голову.
В реальности ей 47 лет, 90 кг бабища.

автор Снегурочко • 08 июня в 09:16
типичная советчица
Белая и пушистая• 08 июня в 09:41
этой новости уже не один месяц.
автор Снегурочко • 08 июня в 10:05
Ответ дляБелая и пушистая
этой новости уже не один месяц.
У вас час за день идет?
Фейкова кохана виманила у військовослужбовця майже 700 тисяч гривень на «лікування раку»
Сьогодні о 03:20
https://novosti-n.org/ua/news/Fejkova-kohana-vyman...
Белая и пушистая• 08 июня в 11:09
Ответ дляСнегурочко
У вас час за день идет?
Сьогодні о 03:20
Если до вас и до вашего источника только дошло, то в украинских медиа иначе:
https://kiev.informator.ua/uk/feykova-kohana-i-vig...
https://www.volynnews.com/news/all/kyianka-cherez-...
и еще куча ссылок, что можете нагуглить

так что с добрым утром!
Белая и пушистая• 08 июня в 11:11
Ответ дляСнегурочко
У вас час за день идет?
Сьогодні о 03:20
https://kyiv.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publication...
Слабо полиции написать, что они в датах запутались?
Или проверять свои простыни сначала будете, а потом комментировать?
автор Снегурочко • 08 июня в 11:37
Ответ дляБелая и пушистая
Я не полиция и даты не проверяю в сводках
Белая и пушистая• 08 июня в 11:44
Ответ дляСнегурочко
вы - не полиция, а бот, скопипастили простынь и даже в ней не прочли о мае 2026, зато принялись доказывать недоказумое, что новость не сегодняшнего дня.
автор Снегурочко • 08 июня в 11:49
Ответ дляБелая и пушистая