Шлях до зірок• 08 июня в 12:52
Взуття, у кого така проблема
Я нічого не можу купити, носити, бо майже у всьому взутті в мене вискакує п´ятка. Беру свій розмір. Беру взуття на вузьку ногу.
Босоніжки не рахуємо.
Літом мені жарко на шнурівці.Хочеться балетки,мокасини, сліпоти. Да і з шнурівкою, часто п´ята ходить ходором.
Тому я майже не маю взуття.
Босоніжки не рахуємо.
Тому я майже не маю взуття.
Шлях до зірок
• 08 июня в 12:54
Як ви вирішує те це питання. Купила мокасини сітку, не великі. Якраз в притик і вони вже бовтаються.
Чудо в декрете• 08 июня в 12:59
У меня узкая нога. Я просто не ношу такую обувь. Нафиг она нужна? Довольно специфическая,можно и обойтись
Ну или покупать поглубже или с ремешком
Ненька наша• 08 июня в 13:04
Есть наклейки на пятку в обуви. Разные ро толщине, есть силиконовые, есть кожа, есть типа замши. Подберите себе для разной обуви, рабочая штука
Фіфачка• 08 июня в 13:04
В мене широка нога ,але з балетками бувала така ж сама фігня ,або з низькими кедами.
А якщо якісні легенькі кросівки вибрати? На вузьку ногу вистачає моделей
КоролеВешна• 08 июня в 13:06
Ответ дляПффф 100%
В мене 42-43 розмір, ось де біда, а ви про п´ятку.
Скажите, пожалуйста, а как Вы покупаете носки? У дочки 38-39, беру вроде по размеру, одевает - впритык, врезается, хотя ноги худые. Это я про летние в сеточку. Уже думаю мужские что ли брать?! Так и размер не критичный.
Ненька наша• 08 июня в 13:06
Ответ дляПффф 100%
Рикер, Тамарис, Хегл. 43-44 женский есть точно.
Дешевле Jenny в Ссс, меньше вариантов, но более современные
Розумашка• 08 июня в 13:09
Ответ дляПффф 100%
У меня тоже такой размер) могу поделиться, если нужно
Шлях до зірок
• 08 июня в 13:11
Ответ дляНенька наша
Дякую, маю. На п´ятку наклею тісне взуття тоді.
Розумашка• 08 июня в 13:12
Ответ дляШлях до зірок
Это в дешевой обуви, в брендовой есть вытачка на пятке и нога не болтается
Шлях до зірок
• 08 июня в 13:12
Ответ дляФіфачка
Ні, це така проблема.
Шлях до зірок
• 08 июня в 13:13
Ответ дляРозумашка
Ну не всі можуть купити взуття, як пів зарплати
Шлях до зірок
• 08 июня в 13:14
Ответ дляРозумашка
Я купувала брендові дутікі, ніби не вузькуі але нога сіла в них ідеально
Чу Ча• 08 июня в 13:22
Автор, в мене така проблема. Анатомічно не випукла п’ятка і коли одягаю будь-яке взуття, то п’ятка весь час рухається і від цього натирає. А ще темдітна шкіра і я майже завжди натираю ноги. Навіть паралоновими шльопками натираю.
Підбираю взуття найчастіше те, яке комфортне, а не все в ряд, що подобається беру. Влітку часто купую балетки з перфорацією , ніж босоніжки. Намагаюся носити в квартирі на носок, перед тим, як виходити на вулицю. Кілька раз вкладки ці використовувала. Але вони не для всього взуття підходять .
Розумашка• 08 июня в 13:28
Ответ дляШлях до зірок
Звичайно не всі, тоді нема сенсу жалілись, дешева рибка... Подивіться якісне б/ у, є на промі в відмінному стані
Любовь Калистратовна• 08 июня в 13:30
У мене вузька нога, і мені ні в чому не зручно. То я не ношу нічого, окрім кедів конверс класичної моделі. Я їх і весною, і влітку, і восени ношу. Тільки взимку переходжу на угі або чоботи
Шлях до зірок
• 08 июня в 13:33
Ответ дляЧу Ча
Мені тоже натирають навіть м´ягке. Але це окрема історія. Майже нічого не підходить, дороге зовсім не дивлюся, бо не мій бюджет. Получається я постійно боса. Зношую до дірок, бо не хочу тратити багато часу на пошук.
Шлях до зірок
• 08 июня в 13:34
Ответ дляРозумашка
Але мільйон людей ходять, купують. Як вони вибирають
Ненька наша• 08 июня в 14:11
Ответ дляШлях до зірок
Тоненькую силиконовую пробовали?
Шлях до зірок
• 08 июня в 14:25
Ответ дляНенька наша
Тоненькую силиконовую пробовали?
Ні не пробувала