sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Одежда, обувь, аксессуары - Обувь
anonim_163
Шлях до зірок• 08 июня в 12:52

Взуття, у кого така проблема

Я нічого не можу купити, носити, бо майже у всьому взутті в мене вискакує п´ятка. Беру свій розмір. Беру взуття на вузьку ногу.
Босоніжки не рахуємо.
Літом мені жарко на шнурівці.Хочеться балетки,мокасини, сліпоти. Да і з шнурівкою, часто п´ята ходить ходором.
Тому я майже не маю взуття.
24 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 12:54
1
Як ви вирішує те це питання. Купила мокасини сітку, не великі. Якраз в притик і вони вже бовтаються.

noavatar
So_so• 08 июня в 12:54
2
Может Вам нужна стелька для фиксации пятки? Поскольку обуви великое множество и ничего не подходит, то возможно нужно сходить сделать плантографию стопы и подобрать стельку
anonim_24
Пффф 100%• 08 июня в 12:54
3
В мене 42-43 розмір, ось де біда, а ви про п´ятку.
anonim_215
Чудо в декрете• 08 июня в 12:59
4
У меня узкая нога. Я просто не ношу такую обувь. Нафиг она нужна? Довольно специфическая,можно и обойтись
Ну или покупать поглубже или с ремешком
anonim_174
КоролеВешна• 08 июня в 13:04
5
Мокасины любые будут болтаться.
anonim_160
Ненька наша• 08 июня в 13:04
6
Есть наклейки на пятку в обуви. Разные ро толщине, есть силиконовые, есть кожа, есть типа замши. Подберите себе для разной обуви, рабочая штука
attached-photo
anonim_99
Фіфачка• 08 июня в 13:04
7
В мене широка нога ,але з балетками бувала така ж сама фігня ,або з низькими кедами.
А якщо якісні легенькі кросівки вибрати? На вузьку ногу вистачає моделей
anonim_174
КоролеВешна• 08 июня в 13:06
8
Ответ дляПффф 100%
В мене 42-43 розмір, ось де біда, а ви про п´ятку.
Скажите, пожалуйста, а как Вы покупаете носки? У дочки 38-39, беру вроде по размеру, одевает - впритык, врезается, хотя ноги худые. Это я про летние в сеточку. Уже думаю мужские что ли брать?! Так и размер не критичный.
anonim_160
Ненька наша• 08 июня в 13:06
9
Ответ дляПффф 100%
В мене 42-43 розмір, ось де біда, а ви про п´ятку.
Рикер, Тамарис, Хегл. 43-44 женский есть точно.
Дешевле Jenny в Ссс, меньше вариантов, но более современные
heart 1

anonim_193
Розумашка• 08 июня в 13:09
10
Ответ дляПффф 100%
В мене 42-43 розмір, ось де біда, а ви про п´ятку.
У меня тоже такой размер) могу поделиться, если нужно
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 13:11
11
Ответ дляНенька наша
Есть наклейки на пятку в обуви. Разные ро толщине, есть силиконовые, есть кожа, есть типа замши. Подберите себе для разной обуви, рабочая штука
Дякую, маю. На п´ятку наклею тісне взуття тоді.
anonim_193
Розумашка• 08 июня в 13:12
12
Ответ дляШлях до зірок
Як ви вирішує те це питання. Купила мокасини сітку, не великі. Якраз в притик і вони вже бовтаються.
Это в дешевой обуви, в брендовой есть вытачка на пятке и нога не болтается
like 2
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 13:12
13
Ответ дляФіфачка
В мене широка нога ,але з балетками бувала така ж сама фігня ,або з низькими кедами.
А якщо якісні легенькі кросівки вибрати? На вузьку ногу вистачає моделей
Ні, це така проблема.
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 13:13
14
Ответ дляРозумашка
Это в дешевой обуви, в брендовой есть вытачка на пятке и нога не болтается
Ну не всі можуть купити взуття, як пів зарплати
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 13:14
15
Ответ дляРозумашка
Это в дешевой обуви, в брендовой есть вытачка на пятке и нога не болтается
Я купувала брендові дутікі, ніби не вузькуі але нога сіла в них ідеально
anonim_95
Баба на горошині• 08 июня в 13:15
16
Хочу себе такие, нет размеров. Вам Нравится?
attached-photo
anonim_188
Чу Ча• 08 июня в 13:22
17
Автор, в мене така проблема. Анатомічно не випукла п’ятка і коли одягаю будь-яке взуття, то п’ятка весь час рухається і від цього натирає. А ще темдітна шкіра і я майже завжди натираю ноги. Навіть паралоновими шльопками натираю.
Підбираю взуття найчастіше те, яке комфортне, а не все в ряд, що подобається беру. Влітку часто купую балетки з перфорацією , ніж босоніжки. Намагаюся носити в квартирі на носок, перед тим, як виходити на вулицю. Кілька раз вкладки ці використовувала. Але вони не для всього взуття підходять .
anonim_193
Розумашка• 08 июня в 13:28
18
Ответ дляШлях до зірок
Ну не всі можуть купити взуття, як пів зарплати
Звичайно не всі, тоді нема сенсу жалілись, дешева рибка... Подивіться якісне б/ у, є на промі в відмінному стані
anonim_191
Любовь Калистратовна• 08 июня в 13:30
19
У мене вузька нога, і мені ні в чому не зручно. То я не ношу нічого, окрім кедів конверс класичної моделі. Я їх і весною, і влітку, і восени ношу. Тільки взимку переходжу на угі або чоботи

anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 13:33
20
Ответ дляЧу Ча
Автор, в мене така проблема. Анатомічно не випукла п’ятка і коли одягаю будь-яке взуття, то п’ятка весь час рухається і від цього натирає. А ще темдітна шкіра і я майже завжди натираю ноги. Навіть паралоновими шльопками натираю.
Підбираю взуття найчастіше те, яке комфортне, а не все в ряд, що подобається беру. Влітку часто купую балетки з перфорацією , ніж босоніжки. Намагаюся носити в квартирі на носок, перед тим, як виходити на вулицю. Кілька раз вкладки ці використовувала. Але вони не для всього взуття підходять .
Мені тоже натирають навіть м´ягке. Але це окрема історія. Майже нічого не підходить, дороге зовсім не дивлюся, бо не мій бюджет. Получається я постійно боса. Зношую до дірок, бо не хочу тратити багато часу на пошук.
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 13:34
21
Ответ дляРозумашка
Звичайно не всі, тоді нема сенсу жалілись, дешева рибка... Подивіться якісне б/ у, є на промі в відмінному стані
Але мільйон людей ходять, купують. Як вони вибирають
anonim_160
Ненька наша• 08 июня в 14:11
22
Ответ дляШлях до зірок
Дякую, маю. На п´ятку наклею тісне взуття тоді.
Тоненькую силиконовую пробовали?
anonim_163
автор Шлях до зірок • 08 июня в 14:25
23
Ответ дляНенька наша
Тоненькую силиконовую пробовали?
Ні не пробувала
noavatar
Teonaa• 08 июня в 15:02
24
Ответ дляSo_so
Может Вам нужна стелька для фиксации пятки? Поскольку обуви великое множество и ничего не подходит, то возможно нужно сходить сделать плантографию стопы и подобрать стельку
А можна спитати - звідки Ви знаєте все на світі?
face_with_tears_of_joy 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff