Варена цибуля• 09 июня в 22:23
Як ваша дитина вчилася плавати з тенером?
Тренер спускався з нею в воду? В мілкому басейні вчилася чи глибокому?
Дитина була на 1 занятті і більше не хоче йти - боїться. Басейн глибокий, тренер у воду не спускається.
Може порадите тренера лівий берег, Київ
Пліснявілий сир• 09 июня в 22:25
Сколько лет ребенку?
Обычно тренер не в воде находится, если это не младенцы
Пліснявілий сир• 09 июня в 22:27
Ребенок 7-10 лет ходил в дворец подводного спорта , все нравилось . Правда это было лет 7-8 назад)
ДваДваВісім• 09 июня в 22:27
ТаЕщеОптимистка• 09 июня в 22:28
Спочатку взяли кілька індивідуальних тренувань. Потім пішов в групу. Починав з дощечкою, з буйками. Тренер не в воді. Басейн глибокий. Я була в шоці, але все норм, навчився дуже швидко.
Мааарковная• 09 июня в 22:29
Ответ дляДваДваВісім
Моя вот так училась. Ползала, ползала и поплыла.
Просто вспомнила довоенную жизнь. ((
Моя тоже всё детство всё лето на речке. Как-то сама научилась Я тоже сама училась никто не учил
Кошка Мурка• 09 июня в 22:30
Ответ дляПліснявілий сир
Мої діти теж там навчилися плавати.
Меншому було 6, старшому 9, коли почали ходити.
Хоча басейн і глибокий, на пояс надівали поплавки спочатку, дітям не було страшно.
ЗаведУющая• 09 июня в 22:35
какой возраст? Мой в года 4 примерно начал , то тренер в воде был, а с лет 7-8 то уже нет
После 18• 09 июня в 22:45
Син вчився плавати з тренером в 6 років. Тренер був у воді, басейн мілкий.
СамавиховуюКота• 09 июня в 23:10
В 3,5 года отдала на индивидуальные занятия , тренер в воду не заходил с ребенком , сначала плавал с досточкой и палочкой постепенно и научился
Однозначно• 09 июня в 23:34
Спочатку Перша школа плавання (нача на лівому березі теж є). Там мілкий басейн і тренер в воді. Потім пішли в інший басейн в групу. Там спочатку теж мілкий басейн але тренер на суші. Періодично виходи в великий і глибокий басейн (тренер на бортику з палицею). Ну а уже коли добре плаває то в іншу групу в глибокому басейні