Шотуткоїться?• 10 июня в 12:43

Сказати подрузі про її чоловіка чи ні?

Дівчата от як би ви діяли? Якщо чоловік подруги через три роки знайомства і дружби/спілкування зізнався би вам у коханні. Як би ви зробили? ви б сказали про це подрузі? Чи ні? При тому що сексуального зв´язку не було, зради не було, навіть доторкання не було. Просто попросив зустрітися, передати речі і сидячи за кавою дивлячись в очі, спокійно каже що він мене вже давно любить і не хоче це більше скривати від мене. Ось тільки ця інформація без продовження.
От як би ви зробили сказали подрузі чи ні?
Результат:
вже голосів: 127
81 (63.78%) Ніколи не розповідала би
37 (29.13%) Перестала з ними обома дружити
9 (7.09%) Розповіла подрузі
Маурита• 10 июня в 12:44
Она выехала, бросила его?

ничевока• 10 июня в 12:45
сказала б, щоб не тролив ні вас, ні нас)
ВсеЧетко• 10 июня в 12:46
А он сам своей своей жене рассказать не хочет?) или продумал и решил не говорить, а то может жопой между стульев упасть: если тут не выгорит, то хоть там можно затихариться до следующей ’великой любви’.
Хома з пастою• 10 июня в 12:47
Подруге б не сказала ничего, категорически! А с ним перевела б все в шутку, притворилась дурочкой и никаких больше встреч наедине
Love_Love_Love_• 10 июня в 12:47
Нехай сам їй каже
Ніколи не збрешу• 10 июня в 12:47
Я би не розповіла. Потім ще крайньою опинитесь.
Мольфарочка• 10 июня в 12:48
Автор, Ви що, геть того? Ну ви зрозуміли.
Ні за що не кажіть, інакше будете винними у всьому. Побажали йому гарного шлюбу з дружиною і спілкуєтесь з нею як звичайно. В нього це пройде, повірте. І вен ще і дякую скаже вам, що не встрягли і не зруйнували їх шлюб.
Ласкове телятко• 10 июня в 12:49
Автор, под каким предлогом рассказали бы, если бы рассказывали?
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
’Я ничего не решаю, как решите сами, так и будет’?
Маурита• 10 июня в 12:50
Интересно, как бы подруга поступила с вашим мужем. Наверно ей бы льстило такое

Пишу, не читаю• 10 июня в 12:51
Ну тут надо решить что вам важнее ваше личное счастье или личное счастье подруги. Вообще нравится ли вам этот мужчина хотели бы вы с ним построить отношения. Насколько прочих брак, есть ли там дети.
Если вы склоняетесь в свою пользу, то условие должно быть первое: он сначала заканчивает отношения с женой, вашей подругой. И вы понимаете, что у вас тоже подруги не будет больше.
Если от этого мужчины вы ничего не хотите, дайте ему очень чётко понять, что это невозможно. Это крайне оскорбительно по отношению к вам и вашей подруге и всё им сказанное вы будете считать каким-то помутнением. Встречаться с ним вы больше не будете и это не выйдет никуда больше. Конечно, подруге ни слова.
Кудряшка Сью• 10 июня в 12:52
Ответ дляМаурита
Так цікаво читати відповіді тут, 100% люди судять по собі і пишуть перше що прийде в голову. Цікаво чому так відбувається, чому комусь приємно від того що її люблять чужі чоловіки?
Коплю на груди• 10 июня в 12:53
Ему просто нужен секс.
Не распускайте уши и шлите подальше.
ИграйМойГормон• 10 июня в 12:53
Гоните его, мужики все такие, автор!
Репетиторша• 10 июня в 12:55
Ні, не розповіла б. Знайомі бачили чоловіка подруги з жінкою, часто. Я хотіла розповісти, але мене чоловік зупинив.
Ми закордоном, в подруги нікого немає і не було, вона їздить до нього 1 раз на рік.
Да, я блондинка!• 10 июня в 12:55
гінцю, який приносив погані новини відрубали голову
Моя улюблена страшко• 10 июня в 12:56
Ответ дляМаурита
Она выехала, бросила его?
Нема жодного зв´язку між виїхала і чоловік мудак. Отаке мудило колись намагалося схилити до с..ксу мою сестру. Це був чоловік її шкільної подруги. Сестра припинила спілкування з подругою, а її мудила зразу послала далеко й надовго. Це було за 20 років до війни. До речі, вони досить швидко розійшлися, мудак він і без війни мудак.
Як ухурделю• 10 июня в 12:57
Автор, а Ви йому, що сказали на це?
А далі він що? Для чого він це сказав, ну, кохає, і далі що пропонує?
Герцогиня• 10 июня в 12:57
Якась прямо драма)
А для чого він вам це сказав? Він щось вам пропонує?подрузі з якою метою хочете сказати?
Він щось погане зробив їй?
Це ж його особиста справа кого він там любить, нехай сам і зізнається.

Чи вам хочеться її принизити? Самоствердитися?

Якщо зраджував, то сказала.
Тут ні, тільки подрузі боляче зробити
Конотопська відьма• 10 июня в 13:01
А з якою метою він зізнався, будучи в шлюбі? Щоб розважатися з вами, поки дружина з дітьми сидить?
Я поспівчувала б подрузі з таким чоловіком

Конотопська відьма• 10 июня в 13:06
Подрузі нічого не казала б, а чоловіку дала б зрозуміти, що він придур*к
Как_б_не_так• 10 июня в 13:07
сказала бы, а ушлепку этому плюнула бы в лицо, недочеловек
Госпожа_тамагочи• 10 июня в 13:08
дивлячись в його ясні очі сказала б: Вася, ти довбо*об чи просто прикидуєшся?
Чтооооооооооо?• 10 июня в 13:11
Звісно сказала б. Моя подруга адекватна, нехай розбираються
Физрукая• 10 июня в 13:13
Сказала б, розуміючи, що подруга мабуть зі мною перестане спілкуватись, зате вона збереже собі рокі життя, які могла би провести в мороці з муднем (хоча може їй і норм... ми не знаємо) - зате Ваша совість чиста.Ніхто йому не завадить сказати, що це Ви до нього заливали і домагались
Не за Будка• 10 июня в 13:15
Если вы его тоже любите,то сходитесь и живите.
Оце фіфа• 10 июня в 13:20
Ответ дляЛаскове телятко
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
Савва, взгляни на этого павиана! (С)
Забагаловка• 10 июня в 13:22
Ответ дляЛаскове телятко
’Подруга, хочу с тобой посоветоваться’?
’Уйми своего сластолюбца’?
Ага, а сначала так. Я сегодня с твоим мужеи встречалась и он мне в любви признался
Бензопирен• 10 июня в 13:27
Оборвать контакты с обоими!
Оце фіфа• 10 июня в 13:28
Ответ дляЗабагаловка
И я так смеялась, чуть с кровати не упала
Козачка• 10 июня в 13:29
Автор тролль. Ничего не пишет и не ясно. Сто мужик ей предлагал, или просто лапшу вешает чтоб присунуть