Вишиванка• 11 июня в 10:13

Куда поехать с ребенком 3 лет заграницу?

На 2 месяца ( сентябрь и октябрь) чтобы еще было тепло и можно было нежатся на солнышке и возле воды. Бюджет 6 тыс. Это с жильем/билетами и едой.
В шоколаде• 11 июня в 10:41
Ответ дляАйпишница
Італія зразу асоціюється із старою італійською мафією.
О Боже… ви хоч десь були? Яка мафія?
Єдине, в Італії море ніяке, ну крім деяких місць. Тому Італію автору не раджу для такого формату відпочинку

Таракашечка• 11 июня в 10:44
Хургада, район Сахл-Хашиш, очень рекомендую. Бюджета хватит.
Айпишница• 11 июня в 10:44
Ответ дляВ шоколаде
О Боже… ви хоч десь були? Яка мафія?
Сама справжня. Мафія. Тара стара, адаптована, всюди пролізе без мила, якщо треба і до вас долізе, усі правоохоронні органи у них я впевнена на мазі, тримають їх за яйка.
Недавно новини читала за кордоном, як зловили чувака мафіозі, якого поліція 30!! Років ловила, він весь час втікав. Хто б в Україні за чуваком бігав 30 років?? Цирк просто. А там звичайно його жахнули.
Дюйм оф о4ка• 11 июня в 10:45
Кіпр
ВундерКІНГ• 11 июня в 10:45
Ответ дляАйпишница
У мене з архітектурою і морозивом
Айпишница• 11 июня в 10:47
Ответ дляВундерКІНГ
У мене з архітектурою і морозивом
Ну якщо на тиждень, то там, там є що подивитись там зверху, якщо не глибоко занурюватись.
Платье Длинное бальное• 11 июня в 10:48
Ответ дляАйпишница
Куди ж Ви встигли за 2 місяці в Італії зануритись, що до старої мафії дійшли?
Броніки для Моніки• 11 июня в 10:48
Кипр
В шоколаде• 11 июня в 10:49
Ответ дляАйпишница
У Європі?? Пару штрафів вам випишуть і до побачення Євробачення. На вході можуть вас уже загубити. Раніше я теж думала, що все просто поки сама не побачила як жінку і чоловіка виводять в кайданках. Чесно кажучи навіть в шоці була. 🤔😳 То вам не Україна. Звичайно, наші там плітками вносять корективи, але там точно не лохи сидять.
Шановна, я тут живу) і в морських країнах Європи у всіх була. ніхто в кайданках мене не водить.

Українка Маша• 11 июня в 10:51
Автор, раджу Кіпр, Лімасол, Пафос якщо у місті жити .
ВундерКІНГ• 11 июня в 11:16
Ответ дляАйпишница
З такою конченою дорогою, як зараз, я на місяць мінімум їжджу)
ВундерКІНГ• 11 июня в 11:17
Ответ дляВ шоколаде
О Боже… ви хоч десь були? Яка мафія?
Зараз в Сан-Бенедетто.
Море мілке, вода дуже тепла через це. Дно піщане. На пляжі голубий прапор, як відзнака якості. Пісок кожного дня просіюють пляжні робітники. Ні недопалків ні кісточок від фруктів , ні бумажок
Як до дитини 3 роки - ідеально.
Але в жовтні вже холодно буде. Та і в вересні так бадьоро)
В шоколаде• 11 июня в 11:19
Ответ дляВундерКІНГ
Зараз в Сан-Бенедетто.
Як до дитини 3 роки - ідеально.
Саме так. Тому оптимально Греція ( краще острови), Туреччина.
Я люблю найбільше Хорватію, але не в жовтні) ну і галька там.
В Італії пляжі мені не сподобалися в своїй більшості ( є виключення).
Пез Году Неделя• 11 июня в 11:20
Ответ дляУкраїнка Маша
Лимасол - рассадник узких, мне больше нравиться Ларнака, Айя-Напа или Протарас
ВундерКІНГ• 11 июня в 11:20
Ответ дляВ шоколаде
Море дуже красиве в Хорватії, але дітям тяжко через гальку. Особливо малим таким.
Вода прозора - казка
ВундерКІНГ• 11 июня в 11:20
Ответ дляВ шоколаде
А де ви були, на яких пляжах?
Італія цікавить)
В шоколаде• 11 июня в 11:21
Ответ дляВундерКІНГ
Вода прозора - казка
В тапках нормально. Вода кришталь. Але восени вже буде холодна
В шоколаде• 11 июня в 11:23
Ответ дляВундерКІНГ
А де ви були, на яких пляжах?
Італія цікавить)
Проїхали з півночі на південь (до міста Барі) всю Італію. Зупинялися багато де на обох морях. Є просто фантастичні краєвиди. Але саме класних пляжів мало. Все, що ближче до Венеції - просто болото. З Барі паромом ніч в Дубровник - і там те саме море, але абсолютно інше.
ЯяяКакаджамбо• 11 июня в 11:24
Ответ дляВишиванка
Ну вы реально думаете что на 6 тыс гривен можно уехать и прожить 2 месяца заграницей?
Можно ... мне еще и платили ) за уход за котиком и собачкой в доме 220 м на берегу моря

ЯяяКакаджамбо• 11 июня в 11:25
Ответ дляАйпишница
а я столкнулась с ротовирусом в Испании, там ребенок без украинского плиатра отдал бы коньки от обезвоживания, так что с малышами только вв доступе медиков
ВундерКІНГ• 11 июня в 11:26
Ответ дляВ шоколаде
Просто цікаво з якої ви сторони їхали.
Адріатичне узбережжя? Правильно?
ЯяяКакаджамбо• 11 июня в 11:26
Ответ дляВ шоколаде
и в Германии ?
В шоколаде• 11 июня в 11:27
Ответ дляВундерКІНГ
Просто цікаво з якої ви сторони їхали.
Адріатичне узбережжя? Правильно?
І те, і інше, я ж написала. В Неаполі готель був прямо з морем під вікном. Але ніхто не купається - порт і вода брудна. Це в самому місті.
ВундерКІНГ• 11 июня в 11:28
Ответ дляВ шоколаде
В Неаполі не була жодного разу планую поїхати)
Але ми «за витришками», а не купатися)
В шоколаде• 11 июня в 11:28
Ответ дляЯяяКакаджамбо
и в Германии ?
Живу саме в Німеччині. А що? Тут всіх арештовують?)) чи ви про море питаєте? Так, була і на морі німецькому
В шоколаде• 11 июня в 11:29
Ответ дляВундерКІНГ
Але ми «за витришками», а не купатися)
От з цим там все прекрасно) вам сподобається
ЯяяКакаджамбо• 11 июня в 11:30
Ответ дляВ шоколаде
это суровая страна, как вспомню школу Берлина так вздрогу. Залететь до ограничений -легко.
Самая депрессивно тошнотворная страна
и страна стукачей
В шоколаде• 11 июня в 11:31
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Самая депрессивно тошнотворная страна
и страна стукачей
Ну це інше питання. Але в кайданках ніхто нікого не водить. Син в школі вчиться, ніби все ок. Програма дуже слабка, а так жодних проблем. Зі стукачами поки не зустрічалася)) половина міфів про Німеччину - повна фігня)
В шоколаде• 11 июня в 11:35
Ответ дляЯяяКакаджамбо
От це правда. Мед страховка - обовʼязково, бажано яка більше всього покриває, з нульовою франшизою