Бабуся мороз• 11 июня в 21:14

Слуги Народу проти євроінтеграції. Їх в другу сторону тягне. До північного сусід

Слуги плакали і кололися, але продовжувати їсти кактус.
В 9 річницю отримання безвізу вони зареєстрували проєкт постанови №15318 від 11.06.2026 — «про відкликання з посади Голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу Климпуш-Цинцадзе І.О.». Ініціатором вказаний Андрій Мотовиловець.
Ivanna Klympush-Tsintsadze , найпрофесійніша у питаннях євроінтеграції народна депутатка. Саме та людина, яка зробила неймовірно масштабну роботу для євроінтеграційних успіхів України.
І те, що зараз слуги хочуть усунути їх з посади голови комітету свідчить, що ЄС слугам не потрібен і вони СВІДОМО зривають євроінтеграцію!
Балаболка• 11 июня в 21:15
Какая евро интеграция ? Если они людей как собак убивают и ловят в бусы ??
Конечно оно совсем по европейски 😂

Мне без сахара• 11 июня в 21:15
дивно що когось це і досі дивує і так і не зрозуміли, що ’сміття народу’ це тіж самі ригоанали.
Малявка ще та• 11 июня в 21:16
Чем вы провинились в своем бюро троллей? Искать #ерню, переводить с укр, вдуплаться о чем речь, писать сюда, ждать реакцию))))
Кили и Манджаро• 11 июня в 21:16
Нас туда не берут, неужели непонятно?
И не собирались брать
Вся така шо куди там• 11 июня в 21:20
Зелена влада не для того керує тим, що залишилось від України.
Вся така шо куди там• 11 июня в 21:22
Пацан к успеху шел• 11 июня в 21:24
Ответ дляВся така шо куди там
фото
Уроды
60 метрів сметани• 11 июня в 21:24
Ну то іншого назначать на посаду
Весотехник• 11 июня в 21:24
Ответ дляБалаболка
Конечно оно совсем по европейски 😂
+10000

автор Бабуся мороз • 11 июня в 21:33
Ответ для60 метрів сметани
Ну то іншого назначать на посаду
З іншим результатом.
автор Бабуся мороз • 11 июня в 21:34
Європа починається з поваги, а не з хамства.
Нардепка «ЄС» Софія Федина різко відреагувала на образливі висловлювання голови Верховної Ради Руслана Стефанчука під час дискусії щодо оборонного бюджету.
За її словами, замість відповіді на питання про вилучення 40 млрд грн із закупівлі озброєнь для ЗСУ спікер перейшов до особистих випадів і приниження жінки-політика.
Щось опозицію прибирають і далі з посад.
Зажуженная Жужжа• 11 июня в 21:58
Шановна, йдіть пийте чай, цілуйте чоловіка і лягати спати. Ото вистачає сил і енергії на ніч колотитися темами, які нічого не несуть. Вдень будете боротися
Вкаблучках• 11 июня в 22:07
У неё такая интересная жизнь , от простого логопеда дорасти до Голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу ’))))
’З 1991 працювала логопедом у дитячому територіальному медичному об´єднанні Старокиївського району.

У 1993 стала керівницею проєкту в ГО «Український незалежний центр політичних досліджень» у Києві. Пізніше очолювала Департамент міжнародних відносин центру.

З 1998 працювала у Київському центрі Інституту «Схід-Захід» на посаді керівника проєкту. З 2001 до 2002 виконувала обов´язки директора центру.

З 2002 до 2007 була кореспондентом Української служби Радіо ВВС у США (м. Вашингтон) та на Кавказі (м. Тбілісі).

Від листопада 2007 працювала заступником директора та керівником програм міжнародної благодійної організації Open Ukraine Foundation, а з вересня 2009 і до травня 2011 обіймала посаду директора фонду. Займалася стратегічним плануванням та оперативною реалізацією програм Фонду, спрямованих на підтримку міжнародного співробітництва України, публічної дипломатії, просування позитивного іміджу країни, міжнародного діалогу з питань безпеки.