Коко На Страже• 12 июня в 07:24
Створено робочу групи з питань обігу цивільної зброї
Розглянуть питання щодо процедури отримання дозволу на зброю, відповідальності та самозахисту.
Ігор Клименко повідомив про створення робочої групи з питань обігу цивільної зброї
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що підписав наказ про створення робочої групи з нормативно-правового врегулювання питань обігу цивільної зброї.
«Саме в межах цього майданчика погоджені позиції ставатимуть пропозиціями, які будуть направлені до профільного Комітету Верховної Ради», – заявив Клименко.
За його словами, під час попередніх консультацій визначили два питання, які потребують першочергового опрацювання.
«Перше: чітка та зрозуміла процедура отримання дозволу на зброю. Друге: питання відповідальності та самозахисту», – повідомив Клименко.
Він підкреслив, що завдання – напрацювати зрозумілі, справедливі та безпечні правила, які враховуватимуть як право громадян, так і безпекові інтереси держави.
Раніше Президент України Володимир Зеленський заявляв, що будь-які рішення щодо легалізації зброї мають ухвалюватися виключно на законодавчому рівні. За його словами, тема залишається чутливою та потребує зваженого підходу.
Украине нужен Закон об оружии?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нужен
Не нужен
Коко На Страже
• 12 июня в 07:25
Також Ігор Клименко розповів про результати попередніх консультацій:
«Під час попередніх консультацій визначили два питання, які потребують першочергового опрацювання.
Перше: чітка та зрозуміла процедура отримання дозволу на зброю.
Друге: питання відповідальності та самозахисту.
Інші аспекти також важливі. Але без врегулювання цих базових питань рухатися далі буде складно. Якісний результат народжується з фокусу, а не з прагнення обговорити все одразу.
Попереду багато роботи. Наше завдання - напрацювати зрозумілі, справедливі та безпечні правила, які враховуватимуть як право громадян, так і безпекові інтереси держави.
Вдячний всім, хто долучився до обговорення та бере активну участь у підготовчому процесі. Працюємо далі».
ТаЕщеОптимистка• 12 июня в 07:40
На цьому тижні була новина як ТЦК побили ветерана на протезах. А тепер уявіть що у нього із собою був би пістолет, а ще краще споряджений калаш. У владі це дуже добре уявляють і тому правила отримання зброї будуть такі, що отримувати її будуть лише ті, хто і так раніше отримував: судді, депутати, менти
Панна Кота• 12 июня в 07:42
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Нет. Будет не так.
Закон про оружие- это одно из условий наших хозяев. Так же как и ужесточение ответственности по отношению к хейтерам лгбт
Коко На Страже
• 12 июня в 07:45
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Если бы у него был пистолет, то его бы не побили.
ТаЕщеОптимистка• 12 июня в 07:45
Ответ дляПанна Кота
Нет. Будет не так.
Феодали добровільно роздають кріпакам зброю? Можливо почитайте щось із історії, наприклад куди у Японії поділись самураї
Коко На Страже
• 12 июня в 07:48
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Скажем так, легальный боевой пистолет будет стоить около тыс зелени, и его сможет купить лишь обеспеченная советчица.
Нищебродка будет защищаться сковородкой и граблями.
ТаЕщеОптимистка• 12 июня в 07:50
Ответ дляКоко На Страже
Спочатку він би застрелив декілька тцк або пліцейських, потім застрели б його
Коко На Страже
• 12 июня в 07:50
Ответ дляПанна Кота
Нет. Будет не так.
Если до войны еще можно было тянуть с этим законом , прикрываясь разными причинами, то на 5 год войны, уже никак.
Коко На Страже
• 12 июня в 07:51
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Это сложный вопрос кто так кого положил бы. Если там такая полиция как Анна Дудина, то там и стрелять не надо, сама драпанула бы
Панна Кота• 12 июня в 08:01
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Совершенно верно.
Для чего это все и делается
ТаЕщеОптимистка• 12 июня в 08:10
Ответ дляКоко На Страже
У випадку що ви згадали, прислали поліцейський спецназ
Насправді не важливо скільки буде озброєних цивільних і як вони будуть організовані. У випадку із японськими самураями їх була дивізія, про результат їх протистояння із імператорською армією можете почитати
Анонімус• 12 июня в 08:25
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Як і було за написаним сценарієм з голосіївським ’терористом’
Анонімус• 12 июня в 08:27
Ответ дляКоко На Страже
Ви марафона передивилася.
Анонімус• 12 июня в 08:29
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Удалено администрацией...
Гуру троллинга• 12 июня в 09:51
Ответ дляПанна Кота
Нет. Будет не так.
Странно. Не во всех странах Европы оружие в свободном доступе. Значит хозяин Трамп?
Коко На Страже
• 12 июня в 09:53
Ответ дляГуру троллинга
Странно что война была не во всех странах?