sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Банк
anonim_162
Герцогиня• 12 июня в 14:52

Проблема з оплатою фоп

Невірно вказала дані, замість коду отримувача код банку. Гроші списало на монобанк.Отримувач їх не отримав через помилку. Але платіж написано успішний, повернення неможливе. Чи є вірогідність що платіж буде забракований і кошти повернуться?
37 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_175
Отжигающая• 12 июня в 14:54
1
Якщо б ви теж саме написали в підтримку банка, то вже б мали відповідь
heart 4

anonim_188
ОбережнаЯ• 12 июня в 14:54
2
Так а кому ушли? Данные получателя чьи вводили?
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 14:58
3
Ответ дляОтжигающая
Якщо б ви теж саме написали в підтримку банка, то вже б мали відповідь
Мені сказали щось чекати може забракують
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 14:59
4
Ответ дляОбережнаЯ
Так а кому ушли? Данные получателя чьи вводили?
Того кому кошти, але оте єдпрого не те вказала
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:02
5
Я вже попрощалась з грошима
noavatar
Spinoza-9d42• 12 июня в 15:03
6
Ответ дляГерцогиня
Того кому кошти, але оте єдпрого не те вказала
Будуть висіти на якомусь рахунку, а потом пишіть в підтримку їх повернуть.
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:04
7
Ответ дляSpinoza-9d42
Будуть висіти на якомусь рахунку, а потом пишіть в підтримку їх повернуть.
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Куди писати...
woman_facepalming 1
anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:05
8
такий платіж не повинен пройти, невірні реквізити.
Ви сьогодні платили?
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:05
9
Ответ дляSpinoza-9d42
Будуть висіти на якомусь рахунку, а потом пишіть в підтримку їх повернуть.
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Може таке бути що кошти повернуться і забракуються?

anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:06
10
Ответ дляСяду на шию, дорого!
такий платіж не повинен пройти, невірні реквізити.
Ви сьогодні платили?
Так. Але ж написано успішно і списані кошти
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:06
11
Я вже наплакалась
woman_facepalming 3
anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:09
12
Ответ дляГерцогиня
Так. Але ж написано успішно і списані кошти
Вони спишуться все вірно, але не зарахують. Буде висіти як невірний платіж у банку. Залежить ще від банка.
У юрособи в таких випадках повертають на протязі 3 днів.
У фізособи не знаю.
heart 1 like 1
anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:08
13
Ответ дляГерцогиня
Я вже наплакалась
Вам 11 років? Ви не вмієте в банк подзвонити?
like 1
anonim_67
Дюагональ• 12 июня в 15:09
14
Ответ дляГерцогиня
Може таке бути що кошти повернуться і забракуються?
Автоматично ні.
Пишіть в підтримку. На транзитному рахунку застрягли.
woman_facepalming 1
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:09
15
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вам 11 років? Ви не вмієте в банк подзвонити?
Я говорила вже. Сказали чекати, 50/ 50
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:10
16
Ответ дляДюагональ
Автоматично ні.
Пишіть в підтримку. На транзитному рахунку застрягли.
Сказали в приват банку що не можуть нічим допомогти, тільки якось листа написати і не факт що вдасться повернути
woman_facepalming 1
anonim_67
Дюагональ• 12 июня в 15:11
17
Ответ дляГерцогиня
Сказали в приват банку що не можуть нічим допомогти, тільки якось листа написати і не факт що вдасться повернути
Пишіть листа.
І питайте в адресата чи отрима він
anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:11
18
Ответ дляГерцогиня
Сказали в приват банку що не можуть нічим допомогти, тільки якось листа написати і не факт що вдасться повернути
Такого не може бути щоб не повернули кошти. Я не вірю. Ви щось не зрозуміли.
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:11
19
Ответ дляДюагональ
Пишіть листа.
І питайте в адресата чи отрима він
Питала. Не отримав.

anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:12
20
Ответ дляГерцогиня
Питала. Не отримав.
Вам ФОП виставив рахунок і ви оплачували?
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:13
21
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Такого не може бути щоб не повернули кошти. Я не вірю. Ви щось не зрозуміли.
Ну а хто їх повертатиме
woman_facepalming 1
anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:13
22
Ответ дляГерцогиня
Ну а хто їх повертатиме
Банк
heart 2
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:16
23
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Банк
Приват? З якого я перераховувала?
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:18
24
Мені телефонувати в службу підтримки монобанку?
anonim_188
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:19
25
Ответ дляГерцогиня
Приват? З якого я перераховувала?
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:29
26
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
Дивіться. Я вказала дані фопа. ІВАн рахунок. І код банку. А потрібно було код особи. Але мені надіслали два цих коди, тому один не вірно вказала
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:29
27
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
То мені не дзвонити в моно банк?
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:30
28
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
ЄДРПОУ вказала де 8 цифр. Треба було де 10 їх.
anonim_162
автор Герцогиня • 12 июня в 15:33
29
Ура! Прийшли
woman_facepalming 3
anonim_185
Распутница• 12 июня в 15:37
30
Ответ дляГерцогиня
Ура! Прийшли
это треш такую панику развела, лечитесь...я серьёзно..
face_with_tears_of_joy 2
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff