Герцогиня• 12 июня в 14:52
Проблема з оплатою фоп
Невірно вказала дані, замість коду отримувача код банку. Гроші списало на монобанк.Отримувач їх не отримав через помилку. Але платіж написано успішний, повернення неможливе. Чи є вірогідність що платіж буде забракований і кошти повернуться?
Отжигающая• 12 июня в 14:54
Якщо б ви теж саме написали в підтримку банка, то вже б мали відповідь
4
автор
Герцогиня
• 12 июня в 14:58
Ответ дляОтжигающая
Якщо б ви теж саме написали в підтримку банка, то вже б мали відповідь
Мені сказали щось чекати може забракують
автор
Герцогиня
• 12 июня в 14:59
Ответ дляОбережнаЯ
Так а кому ушли? Данные получателя чьи вводили?
Того кому кошти, але оте єдпрого не те вказала
Spinoza-9d42• 12 июня в 15:03
Ответ дляГерцогиня
Того кому кошти, але оте єдпрого не те вказала
Будуть висіти на якомусь рахунку, а потом пишіть в підтримку їх повернуть.
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:04
Ответ дляSpinoza-9d42
Будуть висіти на якомусь рахунку, а потом пишіть в підтримку їх повернуть.
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Куди писати...
1
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:05
такий платіж не повинен пройти, невірні реквізити.
Ви сьогодні платили?
Ви сьогодні платили?
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:05
Ответ дляSpinoza-9d42
Будуть висіти на якомусь рахунку, а потом пишіть в підтримку їх повернуть.
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Так і пишіть «прошу повернути кошти, через помилково вказаний код ЄДРПОУ, платіж від такого-то , ума така-то і квитанцію туди»
Може таке бути що кошти повернуться і забракуються?
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:06
Ответ дляСяду на шию, дорого!
такий платіж не повинен пройти, невірні реквізити.
Ви сьогодні платили?
Ви сьогодні платили?
Так. Але ж написано успішно і списані кошти
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:09
Ответ дляГерцогиня
Так. Але ж написано успішно і списані кошти
Вони спишуться все вірно, але не зарахують. Буде висіти як невірний платіж у банку. Залежить ще від банка.
У юрособи в таких випадках повертають на протязі 3 днів.
У фізособи не знаю.
У юрособи в таких випадках повертають на протязі 3 днів.
У фізособи не знаю.
1
1
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:08
Ответ дляГерцогиня
Я вже наплакалась
Вам 11 років? Ви не вмієте в банк подзвонити?
1
Дюагональ• 12 июня в 15:09
Ответ дляГерцогиня
Може таке бути що кошти повернуться і забракуються?
Автоматично ні.
Пишіть в підтримку. На транзитному рахунку застрягли.
Пишіть в підтримку. На транзитному рахунку застрягли.
1
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:09
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вам 11 років? Ви не вмієте в банк подзвонити?
Я говорила вже. Сказали чекати, 50/ 50
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:10
Ответ дляДюагональ
Автоматично ні.
Пишіть в підтримку. На транзитному рахунку застрягли.
Пишіть в підтримку. На транзитному рахунку застрягли.
Сказали в приват банку що не можуть нічим допомогти, тільки якось листа написати і не факт що вдасться повернути
1
Дюагональ• 12 июня в 15:11
Ответ дляГерцогиня
Сказали в приват банку що не можуть нічим допомогти, тільки якось листа написати і не факт що вдасться повернути
Пишіть листа.
І питайте в адресата чи отрима він
І питайте в адресата чи отрима він
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:11
Ответ дляГерцогиня
Сказали в приват банку що не можуть нічим допомогти, тільки якось листа написати і не факт що вдасться повернути
Такого не може бути щоб не повернули кошти. Я не вірю. Ви щось не зрозуміли.
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:11
Ответ дляДюагональ
Пишіть листа.
І питайте в адресата чи отрима він
І питайте в адресата чи отрима він
Питала. Не отримав.
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:12
Ответ дляГерцогиня
Питала. Не отримав.
Вам ФОП виставив рахунок і ви оплачували?
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:13
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Такого не може бути щоб не повернули кошти. Я не вірю. Ви щось не зрозуміли.
Ну а хто їх повертатиме
1
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:16
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Банк
Приват? З якого я перераховувала?
Сяду на шию, дорого!• 12 июня в 15:19
Ответ дляГерцогиня
Приват? З якого я перераховувала?
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:29
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
Дивіться. Я вказала дані фопа. ІВАн рахунок. І код банку. А потрібно було код особи. Але мені надіслали два цих коди, тому один не вірно вказала
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:29
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
То мені не дзвонити в моно банк?
автор
Герцогиня
• 12 июня в 15:30
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вони по цепочці повернуться.
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
Спочатку Моно на приват, потім Приват вам.
Я не бачу що ви там вказали. І де ви взяли код банка,якщо у реквізитах повинен бути код ФОПа.
Який ЄДРПОУ ви вказали?
ЄДРПОУ вказала де 8 цифр. Треба було де 10 їх.
Распутница• 12 июня в 15:37
Ответ дляГерцогиня
Ура! Прийшли
это треш такую панику развела, лечитесь...я серьёзно..
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу