sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_98
Бува і таке• 12 июня в 22:00

Чому таким не перевʼязують труби?

Моя сусідка вагітна 5 дитиною, а їй всього 28 років.
Старшій дитині 12, це єдина дитина яка живе не в дит будинку, бо іі виховує бабуся, всіх інших дітей в неї забрали. Я не знаю чи позбавлена вона батьківських прав, але діти живуть в дит будинку. І от вона знову вагітна від чоловіка, який є батьком двох останніх її дітей. Іншим дітям приблизно 7, 5 і 2-3 роки.
Чому от таким жінкам не перевʼязують труби після родів і вони плодяться кожні 2 роки?
І тут бачу вона знову з пузом ходить, знову буде народжувати наступну нікому не потрібну дитину.
Двоє менших дітей мають синдром фас, тому що вона любить гульнути і ввійти в затяжні запої. Чому бляха не зробити щось, що позбавить її дітей назавжди?
crying_face 7
14 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_155
Лялькодзьоб• 12 июня в 22:07
1
Да потому что дети не от Бога , а от секса без предохранения . Люди это животные
crying_face 2

anonim_181
забиякина• 12 июня в 22:34
2
Якщо Ви так турбуєтеся, то чому не звертаєтеся до відповідних служб?
anonim_208
ГЛЮкоза• 12 июня в 22:38
3
Что такое синдром Фас?
anonim_42
Кудесница_с_пургеном• 12 июня в 22:41
4
Теж маю таку сусідку. 36 років. Одна дитина померла, одна з батьком живе, троє забрали соцслужби в Німеччині, з нею двоє і вагітна двойнею. Це получається вже 9 скоро буде- а толку нема
crying_face 2
anonim_43
Новопоштинская• 12 июня в 22:43
5
Ответ дляГЛЮкоза
Что такое синдром Фас?
фетальный алкогольный синдром
anonim_98
автор Бува і таке • 12 июня в 22:49
6
Ответ длязабиякина
Якщо Ви так турбуєтеся, то чому не звертаєтеся до відповідних служб?
Так вона й так під їхнім контролем
anonim_134
ГендиреХтор• 12 июня в 22:51
7
Я теж дивуюсь, чому не підіймається питання на державному рівні, щоб регулювати народження нікому не потрібних дітей. Ще й виплати на дітей підняли. Це тільки мотивує маргиналів народжувати, отримувати виплати, кидати дітей і знов народжувати
anonim_98
автор Бува і таке • 12 июня в 22:51
8
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Теж маю таку сусідку. 36 років. Одна дитина померла, одна з батьком живе, троє забрали соцслужби в Німеччині, з нею двоє і вагітна двойнею. Це получається вже 9 скоро буде- а толку нема
Ну так от чому лікарі не можуть перевʼязати ці труби, скільки ще дітей повинно народитись, щоб вона перестала їх народжувати?
anonim_98
автор Бува і таке • 12 июня в 22:51
9
Ответ дляГендиреХтор
Я теж дивуюсь, чому не підіймається питання на державному рівні, щоб регулювати народження нікому не потрібних дітей. Ще й виплати на дітей підняли. Це тільки мотивує маргиналів народжувати, отримувати виплати, кидати дітей і знов народжувати
Так
От вона якраз перший рік отримує виплати, потім дитину забирають і все по новій починається

noavatar
Kateryna-S• 12 июня в 23:19
10
Это очень сложный вопрос и были в истории случаи когда это делали в других странах - сумасшедшим, тем кого считали просто умственно не полноценными , тем кто проституцией занимался. В Дании кажется

Кто будет решать кто недостоин иметь детей? Соседи, общественность, судьи?

Вот вы уверены что все это будет законно и на основании действительно подтвержденных фактов?
anonim_195
Зараз все скажу• 12 июня в 23:20
11
Ну хоть они украинцев нарожают. Нельзя им перевязывать трубы. А то мы совсем выродимся.
like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_116
Голубка миру• 12 июня в 23:21
12
А вам не похер живите своей жизнью.а она поднимает демографию страны
anonim_123
Не рахую, а вважаю• 13 июня в 00:20
13
Ответ дляГолубка миру
А вам не похер живите своей жизнью.а она поднимает демографию страны
Хворими дітьми?
anonim_42
Кудесница_с_пургеном• 13 июня в 13:31
14
Ответ дляБува і таке
Ну так от чому лікарі не можуть перевʼязати ці труби, скільки ще дітей повинно народитись, щоб вона перестала їх народжувати?
Та ніхто нічого не перевʼяже. Тільки добровільно, а на таке мало хто згодиться- зараз народить в іншій країні, отримає кучу бабок, а дитячі перестануть платити то дітей в дитбудинок здасть
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff