Леді_Капуста• 13 июня в 11:33

В чому у вас зараз радість життя?

Що вас радує, мотивує вставати зранку? Заради чого ви тримаєтесь?
Мама Карло• 13 июня в 11:56
Ответ дляВероятненько
То ви Нідерланди не відвідуєте а також інші скандинавські країни ?
Ні.

Перша леді колгоспу• 13 июня в 11:57
Нівчому
Вероятненько• 13 июня в 11:59
Ответ дляМама Карло
Ні.
Не всі такі метеочутливі
Задолбулька• 13 июня в 12:03
Ответ дляМама Карло
Ви їдете самостійно чи через турагентство? Донька хотіла у Париж восени. Думаю, може подарунок зробити.
Самостоятельно , но мы не в Украине, хоть Париж от нас 1400 км, но есть прямой поезд, поэтому проблем нет. Сели поехали , жилье через букинг
Пуки-куки• 13 июня в 12:09
Треба вставати і йти з собакою. Дякуючи їй, щоденно прохожу 12-17тис кроків
Знаю бакси• 13 июня в 12:12
Ответ дляНепозбувна Бентега
А вы своего целуете и всякий раз представляете как ваш вылазит с матильды вашей свекрови?
Мой кесаренок
PORKA• 13 июня в 12:12
сири варю крафтові у себе вдома, коли вони продаються - взагалі радість, радість . зараз черешню закриваю (не так вона треба, як відволікаюсь)
Скоро_вчера• 13 июня в 12:13
задумалась..не знаю что ответить,плыву по течению реально((
А вот недавно• 13 июня в 12:17
В самому житті радість