Блакитне небо• 13 июня в 16:58
Офіціанткою на куроті
В когось був досвід праці в отелях/ресторанах на світових курортах? Мається на увазі літо в одній країні, потім літо в іншій. Винаймали житло самі/проживали в отелі роботодавців? Були якісь проблеми з клієнами? Донька планує під час канікул, з метою заробити гроші та побачити світ. Зовнішність гарна, 18 років. Мені страшно її відпускати
Блакитне небо
• 13 июня в 17:01
Ответ дляЗаставляличка
Так сильно деньги нужны
Так дуже хоче подорожувати
Заставляличка• 13 июня в 17:02
Ответ дляБлакитне небо
Так дуже хоче подорожувати
То нехай йде працювати у нас
Маю сечі• 13 июня в 17:03
Працювати так само як і не на курорті. Живуть в готелях по кілька в номері.
Блакитне небо
• 13 июня в 17:05
Ответ дляЗаставляличка
То нехай йде працювати у нас
У вас свій готель на узбережжі Іспанії чи Греції? Вона підробляє з 15 років (за власним бажанням). Хоче за кордон
Блакитне небо
• 13 июня в 17:07
Ответ дляМаю сечі
Дуже сумніваюся з приводу доцільності її ідеї. Клієнти на відпочинку, випивші.
Я тертий жук• 13 июня в 17:08
Я работала на круизах, 3 раза в молодости.
Один был европейский, 2 американских.
Надо стройная фигура, наличия языка и приятная внешность. Документы делала через фирму. По деньгам не так уж и много, около 4 тыс /евро/$ . Но, я там мужа нашла и больше в рейсы не хожу 😂
Один был европейский, 2 американских.
Блакитне небо
• 13 июня в 17:11
Ответ дляЯ тертий жук
Один был европейский, 2 американских.
Дякую велике за відгук! Чи не було проблем з клієнтами (в плані ніхто не приставав?)? Скільки вам на той момент було років? Донька гарна, 3 іноземні мови. Але ж блін лише 18 років...
Я тертий жук• 13 июня в 17:13
Ответ дляБлакитне небо
Мне было 23 в первом рейсе. 18 рано. В США брали только с 21 года на работу.
Нет, особых проблем не было с клиентами, был случай как коллега забеременела от гостя и был скандал. Но у них там любовь случилась, потом они поженились.
Блакитне небо
• 13 июня в 17:14
Ответ дляЯ тертий жук
Дякую, покажу ваше повідомлення донці
Гладиолус• 13 июня в 17:57
Ответ дляБлакитне небо
Так дуже хоче подорожувати
Готовы потом в борделе искать и вызволять?
Гладиолус• 13 июня в 17:58
Ответ дляБлакитне небо
Удалено администрацией...
Гладиолус• 13 июня в 17:59
Ответ дляБлакитне небо
насчет Испании не скажу, а в Греции безработица, своим мест не хватает.
и там в официанты даже 50+ берут.
Блакитне небо
• 13 июня в 18:05
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Гладиолус• 13 июня в 18:06
Ответ дляБлакитне небо
Удалено администрацией...
Блакитне небо
• 13 июня в 18:07
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Гладиолус• 13 июня в 18:10
Ответ дляБлакитне небо
Удалено администрацией...
Блакитне небо
• 13 июня в 18:11
Ответ дляГладиолус
Удалено администрацией...
Ну так гудбай, йди вже в свою палату