Запасная спина• 2 часа назад
А есть тут нищие очень, кто о хлебчике кусочке мечтает?(
О кусочке маселка даже не мечтает, и конфетки видел лишь на новый год в детстве, а лавашик с киосочка для него недостижимая мечта?(
Латвийские_Номера• 2 часа назад
Ответ дляБандерівка
У этой снова приступ
Кожні вихідні, коли адміни відпочивають
Латвийские_Номера• 2 часа назад
Ответ дляДобрая свекровь
Який сенс цієї теми?
Не шукайте. Карина працює
Ужгород• 2 часа назад
Ответ дляДобрая свекровь
Який сенс цієї теми?
Аліна-Каріна потребує енергію інших людей, їй тоді легше гроші в руки приходять. Чим більше реакцій на її теми, тим їй краще.
Звожу з розуму• 2 часа назад
Ответ дляУжгород
Щось я перевтілення Аліни в Каріну пропустила, підкажіть що це за історія?
Швендяю містами• 2 часа назад
Ответ дляЗвожу з розуму
Виставляла фото доставки і випадково потрапив чек, по номеру телефону пробили і опа, вона Каріна
Бабця в мештах• 2 часа назад
Створювати однакові теми раз за разом це щось типу аутизму чи якийсь інший розлад?
Звожу з розуму• 2 часа назад
Ответ дляШвендяю містами
Прікол
Місячне Сяйво• 2 часа назад
Ответ дляЗвожу з розуму
ох ты и баба-сплетница, хочется ей горячих подробностей. Глянь на нее