Aksinia 111• 15 июня в 22:57

Я вибачаюсь перед Зеленським - Лукашенко

Советую посмотреть, как легко можно переобутся в полёте)))
По ссылкам видео
https://t.me/c/1686929119/116212
Я вибачаюсь перед Зеленським за всю критику та обіцяю, що Білорусь не піде штурмом в Україну, — Лукашенко
Якщо Володимир Олександрович образився, я прошу вибачення у нього за ці слова. Може бути, не варто було їх говорити, враховуючи те, що він все-таки воює. Тим більше він прекрасно розуміє, що з боку Білорусі, і особливо з мого боку, чекати якихось військових дій не варто."
https://t.me/operativnoZSU/213537
Якщо Україна почне атакувати Білорусь так само, як вона атакує росію, ми будемо дуже вразливі. Ми це розуміємо, тому не хочемо воювати, — Лукашенко
"Тому що Білорусь для українських військових як на долоні. Ми прекрасно розуміємо, що наші основні об´єкти життєзабезпечення — виробничі та логістичні — опиняться під ударом. Як вони заявили, у них уже намічено 500 таких цілей на території Білорусі" — каже Бульбашенко.
lilul990• 15 июня в 23:11

Піде чи не піде - про це знає тіки розвідка
АдляВасЯникто• 15 июня в 23:11
Молодец Лукашенко. Красавчик. Вот что значит не употреблять кокс как некоторые.
Just a crow• 15 июня в 23:12
Сначала он говорил одно, теперь другое, какой то не постоянный, старость точно по разуму цьвохнула
lilul990• 15 июня в 23:13
Шось путін слабий став, вінда довго грузе. Кахикає, мекає, бекає.
автор Aksinia 111 • 15 июня в 23:15
Ответ дляlilul990
Мабудь Лукаш це розуміє . Явно хуйло не чекав від батька такої ’ дипломатії’))
lilul990• 15 июня в 23:16
До кінця місяця уже будуть незворотні зміни в криму. Людям на росії по 2 місяця на держ підприємствах не виплачують зарплати. Кожен день шось горить, палає. Набібуліна чи не ’повісилась’
lilul990• 15 июня в 23:17
Ответ дляAksinia 111
Напад з білорусі це чисто забаганка путіна. Не те шоб лукашенко нас різко полюбив але так як путін планує спецоперації... то краще вже сидіти не висовуючись
Апель-синка• 15 июня в 23:19
Брехло, такое же как пуйло.

lilul990• 15 июня в 23:19
Ну і останній позор путіна коли йому пацик на збориську каже - нам треба шось типу старлінка бо це база, а путін спиздів - у нас вже таке є

Фляга уже улетіла далеко в обрій
lilul990• 15 июня в 23:22
Загалом усі позорища путіна (чи його не спеціально для цього виводять) і лист зелі - узагальнений образ вождя якому пора ’застрелитися’. Думаю ліплять козла отпущенія - можливо це роблять наші з російськими олігархами

Царь слаб і поєхавший кукухой. Можливо мішає непрогнозованість зміни режиму
lus_so• 15 июня в 23:25
Слова бульбопюрера нічого не значать. Він нічого не вирішував в 22, нічого не вирішує і зараз.
lilul990• 15 июня в 23:28
Багато слів шо тіпа зеля не хоче закінчувать війну

Але тут видно якусь загальну картину на якій путіна малюють слабоумним. Зеля його тим листом ще провокує. В криму і на окупованих все більше проукраїнських агентів задіяно. Та і в самій росії. Шо це за сили?

Можливо є якісь домовленості по зміні режиму. Канєшна, трампу би цього не хотілось як і європі бо вони дуже люблять цілуватись з кгбістами в дьосна
автор Aksinia 111 • 15 июня в 23:28
Ответ дляlus_so
Они много значат, батька часто извиняется ? Этот нос по ветру держит всегда. Либо реально напуган ’ За підрахунками аналітиків Energy Intelligence, Україна змогла вибити 1/3 від російської нафтопереробної галузі’
Wendy Rhoades• 15 июня в 23:29
Китай вправив мізки Лукашенку, і той все зрозумів.
А Китаю взагалі не в тєму, щоб Білорусь була у війні.
Wendy Rhoades• 15 июня в 23:30
Ответ дляAksinia 111
ні, він нічого не вирішую вже.
lilul990• 15 июня в 23:32
Путька чує шо це вже кінець. Абрамович за свої бабулєтіки в англії готовий рідну матір продати - шоб їх розморозили

На росії різкі зміни можуть привести до влади реваншистів. На жаль. Надіюсь шо зсу візьме участь у російських виборах
Svitlana4030• 15 июня в 23:33
что-то задумал, гнида усатая
автор Aksinia 111 • 15 июня в 23:41
Ответ дляWendy Rhoades
ні, він нічого не вирішую вже.
Он и раньше ничего не решал . Но извинения перед врагом хуйла очень показательны .

виктория7аас• 16 июня в 08:25
Ответ дляSvitlana4030
что-то задумал, гнида усатая
Он ясно сказал в этом интервью в адрес Зе чтоб тот помнил как поют так и отпевают
виктория7аас• 16 июня в 08:29
Ответ дляAksinia 111
Извинения были вырваны из контекста разговор был что он назвал его наркоманом интересней свежее заявление его о роли Ватикан в экскалации войны