ЯяяКакаджамбо• 16 июня в 14:11
Нічна сорочка
Дівчата , порадьте де купити нічну сорочку зручну з натуральної тканини. Купляла Вікторію сікрет, але зараз там немає такої моделі як хочу, всі короткі атласні і т. п.
Якого виробника нічні сорочки ви носити ?
Квітка Миру• 16 июня в 14:23
Купить красивую и натуральную сорочку практически нереально, обычно, либо первое, либо второе. Может только шёлковую, но они дорогие.
ЯяяКакаджамбо
• 16 июня в 14:25
Ответ дляКвітка Миру
Я також скільки шукаю і нічого взагалі нормального не бачу, 🥲
Белая котичка• 16 июня в 14:36
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви хоча би показали модель, яка подобається, а то у всіх своє поняття краси
БезникаяЯ• 16 июня в 14:40
Давно в Ашані купила пару сорочок бавовняних. Потрібно було на якийсь захід з ночівлею в сумісному з колегою номері їхати.
Доволі непогані виявилися. Але що на поточний момент є - не в курсі.
Шлях до зірок• 16 июня в 14:42
Скиньте прибоизне фото того, що хочете
У всіх смаки різні.
Ночнушку
Шорти з майкою чи футболкою
Штани + сорочка
Чи щось інше?
У всіх смаки різні.
Ночнушку
Шорти з майкою чи футболкою
Штани + сорочка
Чи щось інше?
ЯяяКакаджамбо
• 16 июня в 14:55
Ответ дляШлях до зірок
Скиньте прибоизне фото того, що хочете
У всіх смаки різні.
Ночнушку
Шорти з майкою чи футболкою
Штани + сорочка
Чи щось інше?
У всіх смаки різні.
Ночнушку
Шорти з майкою чи футболкою
Штани + сорочка
Чи щось інше?
Щось типу такого