Творю чудеса• 16 июня в 20:15

Ротовірус SOS

Дівчатка, у дитини на танцях дві її подружки захворіли на ротовірус (одна у минулий четвер, інша сьогодні потрапила до лікарні). З тією дівчинкою, що сьогодні потрапила до лікарні, зранку їхали в авто, її мама нас підвозила на виступ.
Читаю, що симптоми хвороби проявляються на 2-3 день, лікування симптоматичне.
Чи є сенс зараз давати якісь противірусні? Якщо так, які?
Глаза_в_3_карата• 16 июня в 20:18
Вирусы не любят солнце Идите гуляйте больше на улице и пейте много-много воды. Больше двигайтесь иммунитет ребёнка может справиться с ним что вы ничего не заметите

автор Творю чудеса • 16 июня в 20:22
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую, зараз підемо гуляти з бутилкою води
Зубожиння• 16 июня в 20:22
Дивлячись яка дитина, ми ось на початку травня всі це схопили, старша 11- 2 рази рвота,поспала та й все, через день молодша 9 р , 5- годин, що їй не дай, але таки після коли ( мої діти не люблять колу) тому через силу таки вмовила , на другий день ще була температура. А потім я і діарея, рвота температура. І на фіналі - чоловік, ну з чоловіками то найскладніше 🤭
Бавовнятий Пупс• 16 июня в 20:23
От ротавируса есть вакцинация, противовирусных от ротавируса нет.
Бавовнятий Пупс• 16 июня в 20:24
Ответ дляЗубожиння
Вы делали тест? Как вы поняли что это не норовирус? Норовирусом взрослые болеют тяжелее детей.
автор Творю чудеса • 16 июня в 20:25
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую, теж прочитала це на сайті аптеки, але напевно це почуття, що мушу щось зробити
Послушная• 16 июня в 20:25
Мама, дышите глубже. Почитайте про пути передачи ротавируса.
И какие волшебные противовирусные препараты вы знаете?
Зубожиння• 16 июня в 20:30
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ні, не робила, навіть перший раз читаю, про норовірус, ми взагалі всі дуже рідко боліємо, тому все що - діарея та рвота, то ротавірус . Зараз починаю, про норовірус
автор Творю чудеса • 16 июня в 20:34
Ответ дляПослушная
Зазвичай це відбувається через забруднені руки або через вживання зараженої ротавірусом їжі чи води.

Рідше вірус може передаватися при чханні або кашлі, а також через поверхні, наприклад, дверні клямки (ручки) та іграшки, де вірус здатен зберігатися.

Діти були в одній машині на задньому сидінні, торкалися за одні ручки дверцят машини.

Препаратів не знаю, тому і запитала.

Бавовнятий Пупс• 16 июня в 20:35
Ответ дляТворю чудеса
Кстати у ротавируса фекально-оральный путь передачи. Так что мойте руки и не суйте грязные руки в рот.
Дрібка щастя• 16 июня в 20:57
Я б про всяк випадок купила воду РеО літр на одну людину, кока колу, ацетон полоски, сухарі. Сорбент. Ентерол,ентерожермина форте.
Teonaa• 18 июня в 01:20
Ответ дляДрібка щастя
А чому не елекроліт типу хумани, регідрона? Вода та цеиж щось неконцентроване таке
Дрібка щастя• 18 июня в 14:44
Ответ дляTeonaa
Бо не п´є в мене дитина таке. А РеО (. Ендокринолог колись казав що заміняє літр води крапельниці реосорбілакту, які капають при інтоксикації).