Паспортний стіл• 17 июня в 14:30

Плата за прибирання, якого не існує

Оце дивлюсь на квитанцію за комуналку, і в черговий раз в а..ї від плати за прибудинкову територію. По факту по будинку та придомовій території нічого не робиться ( в під´їздах брудно, трава на газонах вже по коліна і т.п) зате яка гарна сума. На фоні інших сум за комунальні, тут прям лідирує прибудинкова. В кого ще так?
Несу добро людям• 17 июня в 14:31
У всех🤣

Мой завтрак• 17 июня в 14:33
Скільки у вас квадратів?
Послуги за керування будинком це не лише підлога біля ліфту та трава на газоні
Зілля до весілля• 17 июня в 14:37
У нас до драк доходило в этом году жаловались в жэк, жэк выдал список дворничке- она пришла скандалить в те квартиры, вызвали полицию....
Как результат разово убрали нормально, жэк отправил других работников
Прилипало• 17 июня в 14:35
Це за користування кришею, сходами, а не прибирання.
автор Паспортний стіл • 17 июня в 14:35
Ответ дляМой завтрак
Скільки у вас квадратів?
Загальна 54 кв.м. , дві кімнати. Будинку 30+ років
Кров з молоком• 17 июня в 14:36
Ответ дляПаспортний стіл
ого, много....737 грн
Всіх підсаджую• 17 июня в 14:37
При чем тут плата за уборку?
Мамина квіточка• 17 июня в 14:37
Ответ дляПрилипало
Простите, это как?
Я купила квартиру на 5 этаже.
Но попасть в своё жилье бесплатно я не могу. Я должна заплатить за проход по лестнице? Про крышу.... Странно
автор Паспортний стіл • 17 июня в 14:38
Ответ дляПрилипало
По сходах мене на руках ніхто не носить, і до того ж там не прибирають, про дах, це взагалі смішно, ми ж кожен день там с усіма мешканцями збираємось. До речі, якось на остнньому поверці були проблеми з дахом, протікав, так мешканці жалілись, що їм сказали, що то їхні проблеми. Чим закінчилось не знаю.

Прилипало• 17 июня в 14:38
Ответ дляМамина квіточка
Простите, это как?
Я купила квартиру на 5 этаже.
Чого странно. Ось користуванням всім цим і входить в квартплату.
Звезда в шоке• 17 июня в 14:39
Ответ дляПрилипало
Не пишіть дурню. Яке ’користування дахом чи сходами’?
Автор, сюди мають входити послуги з обслуговування будинку: ремонтні роботи, обслуговування ліфта. Запитайте в бухгалтерії жеку роздруківку ваших витрат. Щоб наступного разу розуміти на що маєте право при виклику сантехніка, наприклад. У нас заміна стоякових труб точно бралася в щомісячних нарахуваннях, але сантехнік намагався взяти кошти окремо з власників квартир.
Мамина квіточка• 17 июня в 14:39
Ответ дляПрилипало
А как пользуются крышами?
Это базовая неотъемлемая часть жилого здания.
Она должна быть. Целая.
Всіх підсаджую• 17 июня в 14:40
Ответ дляМамина квіточка
Простите, это как?
Я купила квартиру на 5 этаже.
Это так.
У вас прорвало трубу в подвале. Приехали ремонтники из жека и отремонтировали.
Прилипало• 17 июня в 14:40
Ответ дляМамина квіточка
А как пользуются крышами?
Она должна быть. Целая.
От з ваших грошей її і ремонтують.
Госпожа_тамагочи• 17 июня в 14:40
Так само, 534 грн з копійками за минулий місяць. Перший поверх. У себе під вікнами прибираю сама, у нас прибирають раз десь два рази на рік. З позитиву- зробили повністю новий ліфт.)) Який я не користуюся)
Прилипало• 17 июня в 14:41
Ответ дляЗвезда в шоке
Я утрірую.
автор Паспортний стіл • 17 июня в 14:41
Ответ дляВсіх підсаджую
При чем тут плата за уборку?
Що входить до послуг з утримання прибудинкоавої території:Прибирання: щоденне або періодичне підмітання доріжок, прибирання сміття, листя та бур´янів, а також миття тротуарів та під´їздів.Благоустрій узимку: очищення прибудинкової території та сходів від снігу й льоду, посипання доріжок протиожеледними сумішами.Догляд за зеленими насадженнями: стрижка газонів, догляд за клумбами, кущами та деревами, полив у спекотний період.Утримання інфраструктури: очищення урн, ремонт чи фарбування лавок, огорож та дитячих/спортивних майданчиків.Освітлення: оплата за електроенергію, що витрачається на зовнішнє освітлення двору та під´їздів (залежить від затвердженого у вашому будинку тарифу).
Госпожа_тамагочи• 17 июня в 14:41
Ответ дляЗілля до весілля
Ми з вами в одному домі живемо? Все те саме, двері мені виламувала двірничка..
Звезда в шоке• 17 июня в 14:41
Ответ дляПрилипало
Я утрірую.
Ви не утріруєте, а пишите дурню.

Кава з адреналіном• 17 июня в 14:42
Ответ дляПрилипало
Вообще-то , лестницы , лестничные клетки , крыша и т. п. - это совместная собственность жильцов дома . Сфигали за пользование своей собственностью кому-то платить ?
Мой завтрак• 17 июня в 14:43
Ответ дляПаспортний стіл
Послуга за управління це багато всього, в нас періодично вивішують рух коштів на рахунку ОСББ, то там і оплата за електроенергію на сходах та загальних коридорах, ремонт труб у підвалі, ремонт даху, козирків, ревізія електричних щитків, обслуговування лічильників тепла, прибирання, двірник, ремонт сходів біля підʼїзду. Багато грошей тягне адвокат на суд з попереднім главою ОСББ.
Гарачий Чокалад• 17 июня в 14:43
Ми вигнали УК и зробили ОСББ, тепер стало краще
Оченьценная• 17 июня в 14:46
Ответ дляМамина квіточка
Простите, это как?
Я купила квартиру на 5 этаже.
це умови проживання в багатоквартирному будинку.
У нас ця вартість більше 4 тис, але чисто і газони доглянуті) Але за таку суму я б їх і сама покаосила)))
автор Паспортний стіл • 17 июня в 14:46
Ответ дляМой завтрак
ну то у вас хоча б ОСББ, з якого якісь звіти можна затребувати, а в нас керуюча компанія...яка всіх шле лісом.. Зимою, як не було опалення та електроенергії, бо постійно перегорали запобіжники, вже самі жильці скидувались та купували їх, та давали жековському електрику, бо той сам казав, що нічого нема, як то кажуть приходилось йому із гімна і палок, щось крутити в тій електрощитовій.
Посудомойка• 17 июня в 14:47
В нас теж піднял майже на 140 грн. буде 599 грн (62 м.кв), ЖЕК і це без ліфта. Теж траву ще в цьому сезоні не косили, вже по пояс, брудно, підїзди миють раз на півроку. Ще и на воду тарифи підняли майже в 2 рази(((
Библиотекарь• 17 июня в 14:47
Ответ дляПрилипало
не правда. у мене є копія договору з калькуляцією що входить в цю суму. Будете здивовані.
Библиотекарь• 17 июня в 14:48
Ответ дляКров з молоком
ого, много....737 грн
у мене майже 1400
Платье Длинное бальное• 17 июня в 14:49
Ответ дляПаспортний стіл
Автор,если Вам давали такую распечатку(что именно входит в эту сумму),Вы можете собраться всем подъездом/домом и написать заявление на перерасчёт
Пукимончиг• 17 июня в 14:49
А абонплата водоканалу нізащо?
Опалення влітку якого немає
Якась повірка лічильників тепла, які мені не належать
І постійно кричать що вони неприбуткові
Крим мій• 17 июня в 14:54
Ответ дляПаспортний стіл
тому у нас осбб