Паспортний стіл• 17 июня в 14:30

Плата за прибирання, якого не існує

Оце дивлюсь на квитанцію за комуналку, і в черговий раз в а..ї від плати за прибудинкову територію. По факту по будинку та придомовій території нічого не робиться ( в під´їздах брудно, трава на газонах вже по коліна і т.п) зате яка гарна сума. На фоні інших сум за комунальні, тут прям лідирує прибудинкова. В кого ще так?
Тільки не про гроші• 17 июня в 14:55
автор, вам доктор прописал осбб) там правда тариф повыше будет. если вы его сможете организовать, канеш.

автор Паспортний стіл • 17 июня в 14:58
Ответ дляТільки не про гроші
про ОСББ вже давно йдуть розмови в домовому чаті, насправді нікого не влаштовує КК. Але це не легкий процес, далі розмов та умовного плану дій не йде.
Тільки не про гроші• 17 июня в 15:02
Ответ дляПаспортний стіл
понимаю. а что лично вы сделали в этом направлении?)

давайте сразу договоримся, что темы на советчице - не в счет
Кров з молоком• 17 июня в 15:01
Ответ дляТільки не про гроші
у нас ОСББ, 54 кв, 467 грн
автор Паспортний стіл • 17 июня в 15:03
Ответ дляТільки не про гроші

я тут на оренді) якби була своя, то приймала б активну участь, а так навіть якісь підписи/збори, лише для власників житла, у яких документи на право власності.
Мамина квіточка• 17 июня в 15:03
Ответ дляПрилипало
От з ваших грошей її і ремонтують.
Так это не пользованием крышей и лестницей. Это ремонтный фонд. Вы ж вообще не так написали сначала
Svit_from_It• 17 июня в 15:06
пишите им, уберут
с пинка доходит
МеняАЖтрусит• 17 июня в 15:48
Ответ дляПаспортний стіл
Що входить до послуг з утримання прибудинкоавої території:Прибирання: щоденне або періодичне підмітання доріжок, прибирання сміття, листя та бур´янів, а також миття тротуарів та під´їздів.Благоустрій узимку: очищення прибудинкової території та сходів від снігу й льоду, посипання доріжок протиожеледними сумішами.Догляд за зеленими насадженнями: стрижка газонів, догляд за клумбами, кущами та деревами, полив у спекотний період.Утримання інфраструктури: очищення урн, ремонт чи фарбування лавок, огорож та дитячих/спортивних майданчиків.Освітлення: оплата за електроенергію, що витрачається на зовнішнє освітлення двору та під´їздів (залежить від затвердженого у вашому будинку тарифу).
У вас договір є?
Покажіть ці пункти
LediBlac• 17 июня в 15:58
Ответ дляПаспортний стіл
Загальна 54 кв.м. , дві кімнати. Будинку 30+ років
А за лифт вы отдельно платите или входит в платёжку жэка?

LediBlac• 17 июня в 16:06
Ответ дляПосудомойка
В нас теж піднял майже на 140 грн. буде 599 грн (62 м.кв), ЖЕК і це без ліфта. Теж траву ще в цьому сезоні не косили, вже по пояс, брудно, підїзди миють раз на півроку. Ще и на воду тарифи підняли майже в 2 рази(((
Вода не имеет отношения к управ.компании, это горводоканал.
Штора с кисточкой• 17 июня в 16:31
Ответ дляПрилипало
Це за користування кришею, сходами, а не прибирання.
А кто те сходы убирает? Кто крышу чинит?
Штора с кисточкой• 17 июня в 16:31
Ответ дляПрилипало
Чого странно. Ось користуванням всім цим і входить в квартплату.
Вы работник жека?