Стопясят раз обсуждала• 17 июня в 18:03

Старость уже задолбала, а это только начало

Седина, почти 100% , папилломы полезли, кератомы. Дальнозоркость, мать ее, к моей близорукости, волосы начали выпадать, мало того, что коашусь постоянно,так теперь думай , что с волосами делать. Я уже молчу, про то , что энергии стало меньше, колени болят больше. Память ни к черту. Не запоминаю ничего и забываю, то что знала.
Бесит. Уууууу.
Кондуктор трамвая• 17 июня в 18:38
Ответ дляБентливуман
Одужуйте, на все добре
Ось так і зливаються, коли читають багато незрозумілих слів 😂😂😂

Дідова баба• 17 июня в 18:40
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А как это решает мои проблемы?
це саме вирішує, підозрюю, що я старша за вас, але в мене теж такі подруги, що вже у 35 почали нити, що вони всі хворі та старі

режим обов´язково, вітаміни, я приймаю бади з Айхерб, волосся не випадає, за фігурою слідкую, вже клімакс, так, організм намагався розсипатися, але я йому не дозволяю цього зробити

активна, подорожую, займаюся бізнесом, живу в Україні, якщо що, тож обстріли то все не моїх нервах так само

себе потрібно балансувати - харчування, фізуха, бади, косметолог, подорожі, а стосовно зору то окуляри для читання продаються в кожному магазині й коштують копійки, вже років 8 користуюся ними
автор Стопясят раз обсуждала • 17 июня в 18:42
Ответ дляДідова баба

Ну и что
Я тоже стараюсь быть активной, путешествовать, получаю очередное образование.
Но вопросы внешнего вида это не решает.
Дідова баба• 17 июня в 18:42
Ответ дляКондуктор трамвая
Це вам скільки років?
Мені зараз 46, сивина потрохи почала зʼявлятися роки 2 тому, вже більше року фарбуюсь. Дійсно є періоди, коли волосся лізе, але не критично. 2 роки тому придбала окуляри 0,75, але обходжусь переважно без них. Хоча бісить дрібний текс на етикетках в магазині, оті міліпіздрічні наліпки українською на імпортних товарах. Коліно періодично болить, але йога реально рятує. Що там у вас ще по списку? А, памʼять 😂 ну так, дійсно відчуваю, що вже іноді важкувато запамʼятовувати, особливо коли через обстріли пару ночей поспіль погано сплю
сивина це генетика - я з 23 сива, ’дякувати’ колишньому чоловіку(

тому весь час фарбуюся, але нічого не вилазить, коліно теж болить - гірськолижна травма, для того є хондропротектори та зарядка

а пам´ять після ковідли у всіх лайно, в мене діти ніфіга не пам´ятають, а їм до пенсії далеко)
Дідова баба• 17 июня в 18:43
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я сильно сдала после наступления менопаузы.
Бесят постоянные болячки. Все как-то в хронику перешло. Вирусы хватаю намного чаще, чем раньше. Болею дольше. Ну такое...
Мне 54 завтра.
я тільки тиск намагаюся побороти, коли все вийде, розповім, але в мене коли 130х80 то вже паніка
Дідова баба• 17 июня в 18:43
Ответ дляА я женатая
Та ну, девушки, вы офигели? Ладно седина, она и в 25 бывает, остальное у меня после 60 повылезало. В 48 я еще замуж вышла второй раз и была совершенно бодра и здорова.
Неужели война, стресс так действуют. ((
війна та стрес діють, звісно, але мені незабаром 55 й я себе не відчуваю як автор, але за собою слідкую
Дідова баба• 17 июня в 18:44
Ответ дляБабка-байкерша
А менопауза наступила уже? Если нет, то самое интересное - впереди
100%
Дідова баба• 17 июня в 18:44
Ответ дляКондуктор трамвая
Не факт. Доволі часто перименопауза важча за пост менопаузу.
в мене менопауза важча
Дідова баба• 17 июня в 18:45
Ответ дляА я женатая
У меня давление до 50 было раз в месяц, сейчас раз в неделю повышается. А после климакса года два болели все суставы по очереди, потом все прошло. Папиломы/кератомы, да, особенно после лета, где пот в жару течет, шея, затылок. Болеть чаще стала, да. Ну раньше раз в 20 лет, сейчас каждую зиму.
до речі. усі папіломи/кератоми видаляються у дерматолога, я так періодично себе ’чищу’ бо не подобається як воно виглядає

Дідова баба• 17 июня в 18:46
Ответ дляА я женатая
У меня в этом году странный вирус был в декабре, кашляла до марта и до апреля насморк не проходил. Вылечилась морем, впрочем как всегда, ныряю каждый день и никакого вируса.
це в мене так лижі - 5 днів на трасі - всі болячки проходять
Дідова баба• 17 июня в 18:47
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В процессе
ЗГТ, щоб не їхав дах, мене це врятувало у періменопаузі
Дідова баба• 17 июня в 18:47
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну и что
Но вопросы внешнего вида это не решает.
ну зовнішній вигляд після 40 це гроші, гроші та ще раз гроші
Дідова баба• 17 июня в 18:49
до речі, я себе старою не вважаю) у свої майже 55, це для мене просто цифра, неприємна, звісно, 25 було краще, ну що поробиш
Бабка-байкерша• 17 июня в 19:01
Ответ дляДідова баба
в мене менопауза важча
В мене теж.
Кондуктор трамвая• 17 июня в 19:15
Ответ дляДідова баба

Та ви вже визначтеся з сивиною - вона у вас генетична чи завдяки колишньому. На справді гени мають значення, є ген, який визначає тривалість життя меланоцитів, які дають пігмент волоссю. Ще одна з теорій сивини це порушення обміну міді або дефіцит міді, або антогонізм з цинком. Але тут простіше, коли відновлюється баланс міді, то відростає волосся з кольором. Стрес теж руйнує меланоцити, тому приказка що від страху волосся білим стало насправді має місце бути
Стосовно памʼяті у дітей, то це не ковід винен. У сучасних дітей трохи інший розвиток завдяки ранній діджиталізаціі. В них погано розвинені міжнейрональні звʼязки, не розвинені увага та здібність помічати дрібниці. Якщо казати про підлітків, то тут ще й фактор поганого сну, точніше неправильного часу сну
Кондуктор трамвая• 17 июня в 19:13
Ответ дляДідова баба
в мене менопауза важча
По-різному буває. А ще є жінки, які взагалі цей перехід не відчувають. Але на жаль таких мало, не більше 10%
автор Стопясят раз обсуждала • 17 июня в 19:13
Ответ дляДідова баба
Да, планирую спросить у врача
автор Стопясят раз обсуждала • 17 июня в 19:15
Ответ дляКондуктор трамвая
Кстати да, я с сыном обращалась в генетический центр и там обратили внимание на мою седину и мы сдавали анализы на усвоение меди, все ок было. А седина у меня с 25 лет
Отжигающая• 17 июня в 19:33
Волосы седеют с 32, ага началась с 33х, близорукость лет с 16ти, очки пострянно. Последние полтора года резко перестала видеть вблизи. Да, боль в суставах стала ооочень долго проходить. Усталость не проходит вообще никогда. Иногда сложно вспоминать названия или имена.
Крашусь красками на основе хны, басмы, чтоб хоть что-то на голове осталось. Очки приходится снимать, если что-то надо увидеть вблизи.
Мне 43.

13чудоСВЕТА• 17 июня в 21:38
Ответ дляКондуктор трамвая
Багато чим, з дитинства в спорті. Потім вже в дорослому віці тривалий час були функціонал, степ аеробіка, сайкл. В мене фактично було лише 2 перерви - десь з 20 до 27 років і потім в 34-36 коли другу дитину народила. А так постійно чимось займалась
Может просто вы убрали нагрузку с коленей?
Кондуктор трамвая• 17 июня в 21:45
Ответ для13чудоСВЕТА
А в тому то і справа, що коліно почало боліти в невеличку перерву в пару місяців і на той час я займалась сайклом і це не дає навантаження на коліна. Більше того, один з травматологів коли знову нічого кримінального не знайшов, то порадив вертатися в зал, качати спину, ноги та зайнятися пілатесом. Але на пілатес мені було не зручно по часу ходити, пішла на йогу і воно спрацювало як не дивно. Перші рази було капець як нудно і я в прямому сенсі слова себе примушували не йти з залу посеред заняття. А потім поступово почала кайфувати. Напевно старію 🙈
Смурфик• 17 июня в 23:28
У мене дуже погана генетика, нажаль( варикоз і сітка, груди обвисли,брилі, зуби завжди були погані,хоча у стоматолога живу практично, залишилося тільки вініри, близорукість зі школи,тепер дальнозоркість ще, теж папіломи, багато нових родинок і рудих плям, волосся фарбувати треба що 2-3 тижні, вага росте і горб на спині, болять суглоби, нігті розвалюються, волосся в різних місцях, брови і вії стали рідкі і якісь сірі.
Смурфик• 17 июня в 23:32
Ответ дляСтріляний птах
Зарядки, спорт, режим питания и дня. Это присутствует? Или ничего не делаем и плачем?
У мене все є,доречі,займатися спортом в такому ж ритмі як до 40 років вже неможливо. Раніше кожен день бігла на фітнес, зараз 3 рази на тиждень ледве витримую і довго відновлююся, вагу більше 10 кг навіть не піднімаю вже.
Смурфик• 17 июня в 23:33
Ответ дляКондуктор трамвая
Повірте, вирішує. В мене зір та памʼять чітко корелюють з тим, чи я виспалась. Туди ж і життєву енергію
Регулярні заняття йогою мені повністю прибрали біль в коліні та плечі, хоча до цього ходила до травматолога, робила МРТ
Зір мінус 6 нікуди не корелюється
Непозбувна Бентега• 17 июня в 23:51
Ответ дляСмурфик
Менопауза вже?
Смурфик• 18 июня в 00:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
Менопауза вже?
Ні, дитині 3 роки, я ще кок приймаю.
13чудоСВЕТА• 18 июня в 07:28
Ответ дляКондуктор трамвая
Понятно. Но на свйкле есть же нагрузка на колени? Вроде там нужно иногда поднимать попу и типа ’стоя’ ехать?
Насчет возраста-я так недавно стрейчинг распробовала. Вот про йогу тоже думаю. Пробовала когда беременная была, так было скучно и легко что поняла-не мое. А сейчас то уже 15лет прошло, стрейчинг зашёл, надо и на цогу наверное идти
Кондуктор трамвая• 18 июня в 10:45
Ответ для13чудоСВЕТА
Ні, на сайклі якщо правильно відрегульована висота сидіння та руля, то саме на коліна навантаження немає взагалі. І звісно частина вправ стоячи чи з нахилом, чи в динаміці. Головне щоб коліно повністю не розгиналося у крайньому положенні. Так само і на степі, коліна «вбиваються» від повного розгинання.
Стрейчінг та пілатес це фактично йога, яка береться за основу і потім доповнюється та модернізується