Секс-Бомба• 19 июня в 10:01
Перше авто - яке?
Дівчата, порадьте. Які авто розглянути як перше для новачка, бюджет 9-10 тис. доларів, хочеться невеличку машинку, економну по обслуговуванню і споживанню пального.
Або поділіться своїм досвідом, хто на чаму їздив перші роки після отримання прав (особливо цікавить експлуатація у великому місці).
Ну і вічна дискусія механіка чи автомат?)))
Эскиз бесконечности• 19 июня в 10:06
Новую брали с салона форд Куга страшная мне внешне не нравилась тогда но очень маленький расход был , брала автомат
Добра, коли сита!• 19 июня в 10:10
Дуже люблю механіку, але у великому місті-комфортніше автомат. У мене першим авто був мінівен Рено еспас, щодо маленьких авто не маю досвіду
ЯяяКакаджамбо• 19 июня в 10:11
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну вона ж далеко не 10к$ нова
Эскиз бесконечности• 19 июня в 10:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну вона ж далеко не 10к$ нова
Да 30 была , тут же вопрос был какое было первое авто
ЯяяКакаджамбо• 19 июня в 10:12
Ответ дляЭскиз бесконечности
Питання про бюджет
Секс-Бомба
• 19 июня в 10:14
Ответ дляЭскиз бесконечности
з салону це звичайно супер, але мій бюджет на авто і нульовий досвід водіння не сприяють придбанню з салону. Саме авто знаю, в родині сестри такий, але йому років до 7 зараз, брали коли 3 роки машині було.
Секс-Бомба
• 19 июня в 10:14
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Toyota Yaris 2012-2014 року
Ніякої механіки, вона нах не потрібна
думаєте влізу в 10К? Дивилася на авторіа їх, то там 12+...
Эскиз бесконечности• 19 июня в 10:14
Ответ дляСекс-Бомба
Так б/у наверное и будет в вашем бюджете
ЯяяКакаджамбо• 19 июня в 10:15
Ответ дляСекс-Бомба
Влізете, вони якраз в таку ціну, я наприклад свою продаю
Секс-Бомба
• 19 июня в 10:16
спершу і чисто візуально хотіла розглядати форд фієсту, але вже наслухалася які вони зараз гамняні на автоматі, потім чисто візуально подобається пиж 208, але теж відгуки не альо. Коротше, купа негативу на любу автівку на ютубі, а хочу для себе перед тим, як звертатися до підборщика, хоч 2-3 варіанти обрати
Секс-Бомба
• 19 июня в 10:18
Ответ дляЯяяКакаджамбо
поділіться враженнями, які у неї слабкі місцця, скільки реаль бере палива та скільки +/- обслуговування на рік...А то порадитися толком нема з ким, зять в ЗСУ,а тато-пенсіонер все життя на 9-ці проїздив, такий собі порадник))) Ви в якому місті продаєте?
ЯяяКакаджамбо• 19 июня в 10:23
Ответ дляСекс-Бомба
В тойоти і хонди немає слабких місць в принципі, хонду вам не радила бо там маленькі моделі мають низький кліренс як і мазди, для першого авто не дуже підходить. Розхід на них 9-10 літрів, на ваш бюджет це мінімальний розхід. Немає ніякого особливого обслуговування на рік ( резину перекинути, масло, кондиціонер) це все. Ще залежить який пробіг, але в цілому хонди і тойоти невбиваємі авто. Я продаю у Львові
Чучело-Мяучело• 19 июня в 10:29
Моя перша і експлуатую вже як 10 років - шкода фабіа, гарне авто, розхід середній 8-9 л автомат, запчастини теж по нормальній ціні, не дешево прямо, але якщо ТО робити регулярно, то нормально.
Зараз шукаю інше, бо моя вже старенька, пробіг за 200 тис, дивлюся на кіа ріа
Библиотекарь• 19 июня в 10:29
Первую купили фольцваген гольф 2 (1990 года в 2009).
Мне купили потом фольцваген Лупо (моя любимая машинка, но механика и малюсенькая)
Когда уехали в 2022, ее пришлось потом продать (хотя сейчас я жалею об этом).
А гольф сменили на рено эспас. Так что вам тоже такое не подходит :)
А в 20 лет я мечтала о Тойоте Ярис, но не сложилось :(
Сейчас у нас Рено эта (но не ездим, стоит просто), Форд 7 местный и Ауди. Все большие :))
Асталависта бэйби• 19 июня в 10:42
Ответ дляСекс-Бомба
Берите хюндай гибрид обязательно потому что чисто бензин или чисто дизель жрет по деньгам немало, пишут 10 литров не верьте с кондером больше ест
Секс-Бомба
• 19 июня в 10:58
Ответ дляБиблиотекарь
от дівчата теж вище тойоту радять.
Я дивилася і шкоду фабію, і рено кліо, і кіа ріо (ну, поки тільки на авторіа і на ютуб огляди). І думала - здам на права і буду одразу купувати, а тепер думаю, може купити зараз (тільки почала ходити), перевестись в групу на АКПП і не морочити одне місце з тою механікою, раз власне авто зразу на автоматі буде...
У мене взагалі Жигулі пока шо перша машина🙂) автору вдалої покупки 🍀
Щодо коробки передач, хочете автомат то хай буде автомат♥️це мегазручно. Я механіку обрала для навчання бо мені то не складно і хочу навчитись на будь якому авто їздити. Саме складне в водінні це контроль дорожньої обстановки яка стрімко змінюється, а ще ці самокати з веліками справа, швидкісні авто зліва) і автомат же спрощує цей момент, бо поки звикнеш швидко управляти ручкою, не відволікаючись від дороги, пройде час і нерви.
Секс-Бомба
• 19 июня в 12:34
Ответ дляGvenna
дякую за добрі слова) Я сильно до комфорту не вибаглива щоб там в максимальна комплектація в салоні, бо їздила пів життя в татовій 9-ці, і норм. Аби надійна була (боюсь заглохнути посеред дороги зненацька) ну і за рахунок автомату думаю може легше буде напрацювати навичку водіння
НетЕщеНаверное• 19 июня в 12:41
В мене перше авто Ravon r2 (авто на базі Chevrolet Spark), автомат, по бюджету як раз ваш варіант. Мені подобається.
Секс-Бомба
• 19 июня в 12:43
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ви брали її нову чи б/в? Якщо б/в, якого віку? Чи довго експлуатуєте? Візуально симпатична)
НетЕщеНаверное• 19 июня в 12:50
Ответ дляСекс-Бомба
Коли обирала собі авто, я про це авто навіть не чула. Також дивилась на всілякі пежо, тойоти яріс, які були під мій бюджет або ржаві або з пробігом 200+. Випадково мені трапилась ця марка на авторіа. Моє авто 2017 року, б/в, брала з пробігом 61 тис. Кузов ідеал, в тому плані що без ржавчини та інших моментів. Експлуатую вже півтора роки. Як на мене це класний варіант недорого надійного автомату. Так, вона не потужка, бо об´єм 1.25, але по трасі йде норм, по місту взагалі супер маленька, маневрова.
Секс-Бомба
• 19 июня в 12:52
Ответ дляНетЕщеНаверное
а за скільки брали, якщо не секрет (щоб я орієнтувалася), це кореець, але зібратий в Узбекистані? Із запчастинами немає пробелм (розхідниками) до неї немає проблем?
НетЕщеНаверное• 19 июня в 13:04
Ответ дляСекс-Бомба
Я брала за 6800 дол. Так, збірка узбекестанська, як я писала раніше, основа равон р2 це Chevrolet Spark. цей бренд належить компанії General Motors. По розхідниках проблем немає. Все можна купити.
Секс-Бомба
• 19 июня в 13:05
Ответ дляНетЕщеНаверное
приємна ціна за такий пробіг і рік випуску
Кнопус• 19 июня в 15:37
я теж обираю перше авто. Бюджет приблизно такий же. Для себе обрала кроссовер Джип компасс, або можливо джип ренегейд. Розхід 10 л. Але планую поставити потім газ. Авто популярне. Ще в мене у списку американець Бьюік, але вони не популярні, тому боюсь з ремонтом буде фігня. Джипи ремонтує уже багато років знайомий, дуже радить ці машини. Вони приїжджають битки, тому треба уважно переглядати, які були пошкодження і як відремонтували. Дуже стару машину, хоч тойоту, хоч що - я б не брала.