Метелик• 19 июня в 12:57
Хто варить холодець, яку ножку берете?
Рульку в Сільпо ( наприклад) чи на базарі ногу цілу?
Не виправдовуюсь• 19 июня в 13:07
В Києві є ’Ріжки та ніжки’, мені там продавчиня збирає коліно теляче, шось з яловичині для м´яса і пару домашніх окорочків. Варю в мультіварці. Класно виходить.
Янка-угомонись• 19 июня в 13:10
если варю большой объем, люблю из 3-х видов мяса: петух+говяжья булдыжка+свиная ножка
Пушкининиана• 19 июня в 13:18
варю з ноги індика. Світлий,прозорий,наваристий,але не жирний абсолютно.шикарно. нічого не треба збирати зверху,але не пісний. ще можна хвіст телячий