Ясамаякрасивая)• 19 июня в 14:36

Відпустка на морі

Навчіть мене чи проконсультуйте, як мені дешевше - тур з перельотом чи на авто (далеко, з проміжними ночівлями тощо); якщо я авто не розглядатиму через важкість, то як бронюють тур з умовної молдови (щоб не в купувати і не оплачувати тут будучі ще в Україні). Якось поясніть все будь ласка, іздимо, як відомо, не так часто.

А. І яка країна гарна і вважажться бюджетною? Точніше місто яке прям. Бо я вже бачу що ціни в межах країни всі різні. Популярність, тощо…
Мэри Попкинс• 19 июня в 14:40
Вибачте, але самостійні подорожі для тих, хто не задає таких питань. Що значить розкажіть? У мене планування подорожі, ресьорч маршрутів, локацій і т.д. займає декілька днів.
У вашому випадку треба йти в турагенцію і купувати тур за обраним бюджетом.

автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:45
Ответ дляМэри Попкинс
А що не так? Рік треба консультуватися?? Допоможіть по «дєлу» будь ласка. Відпустка в серпні , яка складність розібратися. Напрямок є куди, але то таке, послухаю поспілкуюся, може і зміню
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:46
Ответ дляМэри Попкинс
В минулому році наче розібралися
Просто зараз більш віддалена краіна, і тому встало питання про тур (літак). Якби туди ж, то нема питань як таких
Невгамовна шахиня• 19 июня в 14:48
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Самые бюджетные туры на море: Албания, Черногория, Болгария, иногда Турция, в августе самые большие цены, в мае вы бы в два раза дешевле отдохнули.
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:48
Ответ дляМэри Попкинс
От я десь тут прочитала, що дешевше купляти тур в молдові/польщі. Хочу уточнити цей момент. Як воно працює

Бо мені краще так, бо кордон нині слизький момент, і не охота виратити гроші а тебе не випустять
Невгамовна шахиня• 19 июня в 14:48
Приценитесь на сайте отпуск юа и звоните турагенту
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:49
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну а має немає відпустки, робочий період
Мэри Попкинс• 19 июня в 14:49
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В минулому році наче розібралися
Білети на літак зазвичай дивлюся на https://www.skyscanner.com.eg/ - але для того щоб було дійсно дешево їх краще купувати за декілька місяців до поїздки, в сезон буде важко виловити по вигідній ціні. Буде точно дорожче ніж автівкою, але вам обирати чи вартий комфорт переплат чи ні.
Ми теж про цей рік думали їхати автівкою чи летіти (в Грецію), але обрали авто. З 1 ночівлею в Румунії (нас 2 водія).
Невгамовна шахиня• 19 июня в 14:49
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Тогда у вас должно быть много денег чтобы в августе отдыхать

автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:49
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мені треьа розібратися
Вони ж працюють як ім вигідно
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:50
Ответ дляМэри Попкинс
І я грецію хочу
Що щнайшли по проживанню там? Ви на 15 днів десь?
Невгамовна шахиня• 19 июня в 14:50
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мені треьа розібратися
Вони ж працюють як ім вигідно
Удалено администрацией...
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:51
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну я не з тих хто біжить і вилажує іх))
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:51
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 14:51
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
Невгамовна шахиня• 19 июня в 14:52
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Удалено администрацией...
Невгамовна шахиня• 19 июня в 14:52
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Удалено администрацией...
Напланетянка• 19 июня в 14:53
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Удалено администрацией...
Мда... Після такого будь які консультаційні послуги чи поради для вас були б тільки платні
Мэри Попкинс• 19 июня в 14:53
Ответ дляЯсамаякрасивая)
І я грецію хочу
На 8, зняли через букінг віллу в Неа-Фокеа

автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 15:01
Ответ дляНапланетянка
Угу)) аби Ви тямили бодай щось, то давали б і платні. А так - дивіться щоб я плату з Вас не брала за те, що вам тут ще пишу щось😂
Що треба , чого зайшли - бог зна
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 15:02
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вибачте) я скорочено написала! треба було повністю, бо щоб не виглядати знов як «думки погано, неясно, викладаю»
Коржик• 19 июня в 15:08
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Удалено администрацией...
Надеюсь, вам больше никто не подскажет. Вы неадекватны
Коржик• 19 июня в 15:09
Ответ дляМэри Попкинс
Осторожней, а то ещё и вас пошлет в женский половой орган
Напланетянка• 19 июня в 15:09
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Що треба , чого зайшли - бог зна
Удалено администрацией...
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 15:15
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 15:18
Ответ дляКоржик
Блін
У що перетворився форум
От навіщо Ви пишете саме по перепалку, що супроводжується образами сторонніх людей? Та особина мені написала, що у мене розумові здібності - низькі. Це - особистості. ДО моїх грубощів) ну то вибачте, сама напросилася ж наче.
фан L.O.S.T.• 19 июня в 15:24
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Бронировать - это вносить предоплату, 30-50-70%, в зависимости от условий агентства. Ничего не платить, будучи в Украине, не получится.
И хорошие цены и жильё - это когда ранее бронирование, т.е. за 3-6 мес. и более. Сейчас на сейчас всё забито и очень дорого, нормальное все в основном выкуплено давным-давно. Разве что можно поймать отказной тур горящий.
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 15:29
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я от зайшла на Поїхали з нами
Греція
На головній - штук 20 турів, до 70тис на двох, авіа
Це дорого?
А ВІД взагалі 40000 стоіть
фан L.O.S.T.• 19 июня в 15:34
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну я не з тих хто біжить і вилажує іх))
так надо заранее всё продумывать и планировать, если хотите сэкономить.
автор Ясамаякрасивая) • 19 июня в 15:37
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну два міс попереду. Це вважається не заздалегідь?))

Авіаквитки окремо 3700-7000+😳 нас троє, це що - туди назад буде в середньому по 5000х6, 30000 грн на проізд десь , да?