Заела_пластинка• 19 июня в 20:37
Мене не взяли в поліцію через мадільду
Родичі сміються з цього,а інших соромно розказувати тому пишу тут анонімно
Мене не взяли в поліцію через “не той мазок” — я і мій мазок у легкому шоці 😅
Я думала, що шлях у поліцію буде складний, але не настільки екзистенційний.
Ситуація така: проходжу медкомісію, і на етапі гінекологічного мазка мій організм раптово став “неформатним для системи”. Лабораторія вирішила, що мій мазок “не підходить” (так і передали — без пояснень, без драми, просто технічне “ні”).
При цьому мій гінеколог подивилась на мене і сказала сакральну фразу:
“У вас усе нормально, лікувати нічого не треба.”
Тобто я в ідеальному стані… але мій мазок, очевидно, живе своє окреме життя і не пройшов кастинг у поліцію.
Питання до знавців системи:
це взагалі класика ВЛК чи мені просто випав “баг” у грі?
мій мазок треба якось переконати бути більш сумісним із вимогами держави?
Буду вдячна за будь-який досвід, бо поки що відчуття, ніби мене зупинив не лікар, а адміністративна магія рівня “збій формату файлу”.
Питання до знавців системи: