Фея_3уровень• Изменено 20 июня в 11:57

Промивка системи водопостачання.

Дівчата в ваших містах вимикають воду 4 рази на рік на 2 дні для промивки системи водопостачання?
Дама_с_караваем• 20 июня в 12:00
У нас влітку вимикають кожну добу на ніч і вдень на чотири-п´ять годин. Порушили водоносний шар безконтрольним видобутком піску, бізнес депутатів із Києва, ніхто з місцевих не ризикує заперечити.

7_кг_рыбы• 20 июня в 12:01
Вимикають, но не говорят для чего. Думаете таки промывают?
Цукрові вишні• 20 июня в 12:02
Ні, є постійно.
Без води, якщо прорив труби десь біля сусідніх будинків
автор Фея_3уровень • 20 июня в 12:02
Ответ для7_кг_рыбы
Після промивки вода смердить хлорм ще днів три.
Mrs.Sexuality• 20 июня в 12:03
Ні
автор Фея_3уровень • 20 июня в 12:04
Ответ дляЦукрові вишні
Ні, є постійно.
Я 9 років прожила в Києві і не пам´ятаю щоб вимикали воду, а у нас 4 рази на рік таке роблять.
7_кг_рыбы• 20 июня в 12:05
Ответ дляФея_3уровень
Я бы на вашем месте не расстраивался. Лучше хлором пусть воняет чем кишечными палочками и гепатитом
ЯниЯ• 20 июня в 12:11
Ответ дляДама_с_караваем
Який жах. Скоти.
Ms. Любмая жена• 20 июня в 12:29
Ответ дляФея_3уровень
А где вы живёте?

Оце так цабе• 20 июня в 12:35
В нас один раз на рік на 3 дні вимикають і хлорують і це завжди влітку в спеку