Чарівна патика• Изменено 20 июня в 12:14
Коли допоміг чужим людям і отримав головняк
Переїзд, найняли двох чуваків наших, незнайомих, щоб допомогти перенести в сусідній будинок деякі меблі. Вони такі ’ой, а все інше ви не забираєте? Можна ми заберемо, якщо ви це будете викидати?’. Бо ось Коля тільки переїхав, у нього трикімнатна квартира порожня, вони на підлозі сплять. Можна. Тільки нам в легкову машину за раз не влізе, ми ще на наступному тижні приїдемо. Ну ок. Дала ключі, бо все одно в квартирі нічого цінного. Тоді ’ой, я знайшов в меблях коробочку з прикрасами, я вам її привезу’. ’добре, там біжутерія мабуть’. А тоді ’ой, забув привезти’. Тоді вирішили подивитися, а немає серед прикрас золотої обручки. Написала, привіз вчора . По обручці очевидно що то не біжутерія. ’І ми все таки ще оту останню шафу заберемо’. Ввечері питаю ’ви ще там довго? Коли ключі принесете?’ ’а ми ключі віддали вашій сестрі, вона приходила щось з підвалу забирала і заходила в квартиру’. Сестра така ’ніхто нічого не віддавав’. ’Ой, ну може вони в квартирі лишилися’
Сьогодні подивилися - нема....написала - у відповідь тиша. Ситуація з ключами ’ну буває’, вчора було +34, всі чумні, може загубили. Але от ситуація з тією обручкою
У мене є страховка від втрати ключів. Але що воно сказать, якщо воно канешно ...
Діло відбувається за кордоном. Чуваки три роки провели на війні і виїхали. Я так розумію війна нормалізує багато речей, які ненормальні в мирний час. Наприклад брати чуже
Висновки зробила, але блін неприємно. Бажання допомагати ще комусь більше немає
Не соромлюсь• 20 июня в 12:15
Доброе утро, автор. Всегда есть хорошие и плохие люди. От войны не зависит
Редисочка• 20 июня в 12:16
Ну оно такое. делай добро, и оно может вернуться добром. а может и ударить. Наши вообще есть притрушенные. но тут вы конкретно дали слабину еще на этапе- все можно. за бугром на мусорке море вещей валяется нормальных. пусть топают и собирают своей легковой.
дама_из_декрета• 20 июня в 12:17
В смысле чужое, вы разрешили забрать то, что на выброс. Про кольцо у вас спросили, вы сказали, что это бижутерия. Кольцо привезли по первому требованию. То, что ключи потеряли, конечно не хорошо.
маминаБубочка• 20 июня в 12:19
Автор,вы сама забыли там вещи,а кто-то виноват
Вы могли сказать что на вывоз всего два дня
Редисочка• 20 июня в 12:19
Ответ длядама_из_декрета
потому что им это все халявное вообще не интересно, отслеживай, возвращай. интересно автору, но она не проконтролировала- вот и получила.
Над такими товарищами надо изначально и до победы висеть.
Чарівна патика
• 20 июня в 12:19
Ответ дляРедисочка
Та от логіка була така що все одно буде р викидати, то хай люди заберуть як їм треба. Люди виглядали абсолютно нормальними. Я знаю їх прізвища. Діти одного з цих чуваків восени йдуть в дитячий садок куди ходить моя дитина.... Дико що люди так себе поводять не маючи можливості розчинитися в тумані потім
дама_из_декрета• 20 июня в 12:20
Ответ дляРедисочка
Они все-таки спросили за украшения, могли бы если бы хотели забрать просто промолчать.
маминаБубочка• 20 июня в 12:21
Ответ длядама_из_декрета
Автор рассеянная ,а все виноваты
Чарівна патика
• 20 июня в 12:22
Ответ длядама_из_декрета
Ви знайшли в шухляді меблів коробочку з біжутерією і явно золотою прикрасою. Написали про це. Вам написали не страшно, то мабуть біжутерія, привезете як приїдете меблі забирати ще.’ Ви б не привезли й не віддали?
дама_из_декрета• 20 июня в 12:22
Ответ длямаминаБубочка
Автор рассеянная ,а все виноваты
Не глянули бы в ящики, отвезли кому-то, а потом бы автор истерила и в полицию бегала, что обокрали, сволочи.
Чарівна патика
• 20 июня в 12:23
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну ви забили на контроль, вони теж
У мене на контроль не має часу. Тобто висновок такий що допомагати не варто, особливо своїм
Бжоли-бандерівці• 20 июня в 12:23
Ответ дляЧарівна патика
90% людей забрали б і не казали вам
дама_из_декрета• 20 июня в 12:23
Ответ дляЧарівна патика
Я бы вообще ящики не обыскивала, отвезла бы мебель кому надо.
Редисочка• 20 июня в 12:23
Ответ дляЧарівна патика
’явно золотой’- это для вас явно. мужики в это не умеют.
Муж на дочери кольца золотые новые 4 см в диаметре не увидел, а уж понять, бижутерия или золото? мой не умеет
. мысль такая: золото тут бы просто так не бросили- логична.
Чарівна патика
• 20 июня в 12:24
Ответ длядама_из_декрета
Коля це один з двох чуваків які забирали меблі. Він її собі відвіз
Ответ длядама_из_декрета
Якщо людині віддають щось безкоштовна, вона забирає це зразу, а не через тиждень. Або вирішує свої проблеми сама.
Забрати щось без дозволу господарів - крадіжка. Не має значення золото чи біжутерія. З ключами взагалі перейшли межі.
Підтримувати таких можуть лише глибоко непорядні люди.
Чарівна патика
• 20 июня в 12:25
Ответ дляРедисочка
Це стара обручалка, широка з жовтого золота. Та. Неможливо помилитися, повірте. Думаю через неї і був перший порив првернути
маминаБубочка• 20 июня в 12:25
Ответ дляЧарівна патика
С чего вы взяли что он рассматривал что там конкретно в коробочке?тоже мне нашли оценщика
дама_из_декрета• 20 июня в 12:25
Ответ дляЧарівна патика
Ну вот, потом если бы он не оказался порядочным человеком фиг вы доказали, что что-то там было.)
Чарівна патика
• 20 июня в 12:25
Ответ длямаминаБубочка
Бо це велика пласка коробка де лежало дві обручки і сережки. Там відкриваєш і видно все
маминаБубочка• 20 июня в 12:26
Ответ дляЧарівна патика
Если б вы там все оставили,или отвезли на мусорку,то кольцо бы потеряли
Редисочка• 20 июня в 12:26
Ответ дляЧарівна патика
и вот это странно, многие бы явно зажали и сказали- не видели. золото в европе подороже, чем у нас... Эти люди не совсем пропащие. А то,что они не поступили, как вы хотели- сделали как им удобно, ибо не было других команд
дама_из_декрета• 20 июня в 12:26
Ответ дляnatlem
Автору все вернули, никто ничего не украл. Даже сами сказали, что нашли. В чем непорядочность?)
маминаБубочка• 20 июня в 12:27
Ответ дляnatlem
Так это автор должна была сказать что условие это забрать сегодня
И они ей сэкономили,так бы ей пришлось платить за выброс этой мебели
маминаБубочка• 20 июня в 12:28
Ответ дляЧарівна патика
Ну так чего вы вообще это забыли ?
Всех анонимов аноним• 20 июня в 12:32
Це ж треба - понаписувати стільки беззмістовної херні, щоби наприкінці своєї недолугої розповіді смачно харкнути на українських військових.
Khmelnichanka• 20 июня в 12:33
Думаю, що люди просто неорганізовані, але не непорядні.
Бо ті, хто хочуть щось вкрасти, мовчки крадуть, і все.
Просто потрібно було чітко озвучити всі терміни і умови.
Ну, і це взаємодопомога насправді.
Бо вони безкоштовно отримали меблі, які їм необхідні, а Ви безкоштовно позбулись меблів, за вивіз яких потрібно було б платити.
Ну, і це взаємодопомога насправді.
ЧукИГеки• 20 июня в 12:33
Мы когда купили квартиру, тут оставалась мебель прежних хозяев. Нам она была не нужна, но они очень просили чтоб мебель постояла пока они ее не вывезут. И они тянули и тянули, целый год, пока я входила в положение - люди в возрасте, то грузовую машину найти не могут, то ждут какого-то родственника чтоб помог. А потом я психанула и сказала - или забираете, или выкидываем, ну надоело уже. И сразу и машина нашлась, и люди, и забрали все наконец-то
Чарівна патика
• 20 июня в 12:36
Ответ дляРедисочка
Може справа в тому що я знаю його прізвище, ви я і адресу. А не в порядності. Я не знаю, я зробила висновок що чуваки стрьомні. Бо реакція на загублені ключі - мороз і спроби з їхати. Попядні люди привезли б і віддали ті прикраси а не ’забули’