Тумба-юмба• сегодня в 00:16

Індієць зґвалтував 13-річну дівчинку в Івано-Франківську

За даними суду, громадянина Індії Камбоджа Нітіна підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину щодо 13-річної дівчинки у березні 2023 року.
Тоді суд обрав йому запобіжний захід із можливістю внесення застави у розмірі 805 тис. грн.
Він утік з України. У вересні 2025 року його затримали в Сербії, а в червні 2026 року екстрадували до України.
Миссис Буркул• сегодня в 00:16
Можна номер справи?

Дуболом• сегодня в 00:17
З потужним почином!
Сама вумна тутички• сегодня в 00:17
Ответ дляДуболом
З потужним почином!
у березні 2023
Лялька в колисці• сегодня в 00:17
Непонятно, зачем она сама приехала к нему на такси и пошла в квартиру
Чумачечая_• сегодня в 00:18
Ответ дляМиссис Буркул
Можна номер справи?
Та было. У нас тут гудит немного город по этому поводу. Под у нас, имею ввиду мамочек на детских площадках. Он не иммугрант по работе. Студент. Тут много таких
Не зви чайна• сегодня в 00:18
Малолетная лолита сама кого хочешь изнасилует
Чумачечая_• сегодня в 00:19
Ответ дляЛялька в колисці
То что она дура мелкая совсем не означает, что ее можно насиловать!

Кубик Рубика• сегодня в 00:19
Ответ дляЛялька в колисці
Ого, серьезно?
СережкинаЯ• сегодня в 00:19
Ответ дляДуболом
З потужним почином!
З яким почином? Подія злочин був скоєний 3 роки тому.
СережкинаЯ• сегодня в 00:20
Ответ дляНе зви чайна
Хворієте?
АБВГДэшница• сегодня в 00:21
Ответ дляНе зви чайна
Виправдовуєте згвалтування неповнолітньої?
Лялька в колисці• сегодня в 00:21
Ответ дляКубик Рубика
Ого, серьезно?
Ну да, об этом везде написали
Не зви чайна• сегодня в 00:22
Ответ дляСережкинаЯ
Хворієте?
Я? Так не я шастала по незнакомцам, а в возрасте сией девчушки не ноги раздвигала, а книжки читала
Ошеламиссимо• сегодня в 00:23
Прости господи, але чому особливо тяжкого злочину? Як він її гвалтував як вона сама у квартиру пішла і ще і з людиною, мову якої взагалі не розуміє, не має уявлення. Не 2+3 слова, а нуль знає.
Посудомойка• сегодня в 00:23
Не верю
Боневтікла• сегодня в 00:23
Ответ дляНе зви чайна
То звідки знаєте хто кого насілує? З книжок?
СережкинаЯ• сегодня в 00:25
Ответ дляНе зви чайна
Для початку, це дитина! Це ви доросла жінка можливо ноги розкидаєте перед усіма, а вона дитина і в силу свого віку не може правильно оцінити ситуацію в силу того, що мозок ще не повністю розвинувся і в силу відсутності життєвого досвіду. А коли доросла людина пише так,як ви, про дитину, вин кає питання в адекватності такої ’людини’
sur_sur• сегодня в 00:30
Ответ дляОшеламиссимо
Англійську зовсім не розуміє?
СережкинаЯ• сегодня в 00:31
Ответ дляОшеламиссимо
Згідно КК України, це є особливо тяжким злочином
Не зви чайна• сегодня в 00:36
Ответ дляСережкинаЯ
Ага, ноги раскинуть развился, по хачам ездить, а на все остальное недоразвит?
Тро Нью-Йорку• сегодня в 00:37
Ответ дляЧумачечая_
Три роки гуде?
забиякина• сегодня в 00:37
Ответ дляНе зви чайна
На жаль, розуму у вас не додалось. Взагалі мимо. Зазвичай книжки і емпатію розвивають
Доктор Варвар• сегодня в 00:38
Надіюсь йому палку відріжуть місцеві
Не зви чайна• сегодня в 00:38
Ответ длязабиякина
Чтоб к человеку была эмпатия, он сам должен человеком быть. Чего шлюху жалеть? Это в крови, с детства
Чумачечая_• сегодня в 00:44
Ответ дляТро Нью-Йорку
Три роки гуде?
Нет, именно после новостей чесного з франківська
СережкинаЯ• сегодня в 00:45
Ответ дляНе зви чайна
Ви прямо настільки тура? В данному випадку мова не просто про неповнолітню, мова про малолітню дитину, і так чисто з фізіології і психологія дитина нездатна усвідомлювати значення своїх дій і керувати ними.
Не зви чайна• сегодня в 00:46
Ответ дляСережкинаЯ
Вы такая же? То познакомьтесь с ней, будете вместе к хачам ездить, кто копейку даст
СережкинаЯ• сегодня в 00:46
Ответ дляНе зви чайна
Шлюхою можете бути ви, а тут мова про дитину
Потужна махіна• сегодня в 00:47
Ответ дляНе зви чайна
Больные люди, даже если она шлюха, даже если согласилась, и он снял штаны, но потом сказала нет, это никого не оправдывает, это изнасилование.
Не зви чайна• сегодня в 00:47
Ответ дляПотужна махіна
А зачем она приехала? Наверное в театр или в оперу? Может к учителю? А может библию читать?