Ашотакоя• 21 июня в 00:53

Скільки вам пропонували за ніч з вами незнайомі чоловіки?

Почну з себе: я не в індустрії для дорослих, але певний період часу вела активний соціальний спосіб життя - вечірки, клуби і тд. Іноді рандомні чоловіки хотіли розваг за гроші: пропонували іноді 150 долларів за поцілунок, деякі 500-1000 євро за ніч)) Я була дурна і принципова, і відмовлялась)) Зараз сміливо кажу- я б згодилась)))) А у вас були такі ситуації?
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 01:12
Ответ дляВикупана
Да пропонували 3000$ і поні
Погодились? 😅

автор Ашотакоя • 21 июня в 01:12
Ответ дляСусідка знизу
І стріпи були в молодості,потім ескорт,багато чого було)
То розкажіть!
Викупана• 21 июня в 01:13
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Погодились? 😅
Ні
Нервогенератор• 21 июня в 01:13
Ответ дляПосле 18
Поначалу нет. Сейчас уже да)
Но я красивая и умная
И характер гадкий. Не знаю как это работает)) но мужчинам нравится
В чем выражается характер ваш?
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 01:14
Ответ дляВикупана
Ні
Ех..дарма 🤣Так і гроші і бізнес на поні можна робити - дітей по парку катати за гроші😅
Викупана• 21 июня в 01:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В мене є гроші і бізнес
автор Ашотакоя • 21 июня в 01:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У неї немає бізнес хватки 🤣🤷🏼‍♀️
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 01:15
Ответ дляВикупана
В мене є гроші і бізнес
Почуття гумору тільки немає) але то не біда.
Редисочка• 21 июня в 01:15
Ответ дляАшотакоя
Ну і навіщо ви відмовилися?
Дивно мені було брати гроші за спілкування)

ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 01:18
Ответ дляРедисочка
В молодості всі ми такі дурні та принципові були 😅
Мені мій молодий чоловік якось на день народження дарував пачку грошей, ( доларів, це було в сша), я образилася, не взяла, бо обручку чекала) ну купив мені ноутбук. Краще б грошима взала 🤣
Губка Боб• 21 июня в 01:16
Ответ дляАшотакоя
Ну да, звали, бо де б ще знайшли таку невимогливу)
Угу, так оно и было.
Зато я уже 2 раза замужем, а Вы до сих пор сидите мечтаете, чтоб кому-то дать за бабки? только нет желающих даже даром.
Сусідка знизу• 21 июня в 01:17
Ответ дляАшотакоя
То розкажіть!
Що саме?Я ж неможу вам переказати у декількох повідомленнях 15 років свого життя,та не знаю що саме вас цікавить)
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 01:19
Ответ дляСусідка знизу
Мені особисто цікави чи шкодуєте ви про це )
автор Ашотакоя • 21 июня в 01:20
Ответ дляСусідка знизу
Чому пішли в цю галузь і скільки заробляли? Хто з чоловіків найбільше запамʼятався? На що вдалося заробити за 15 років?
автор Ашотакоя • 21 июня в 01:21
Ответ дляСусідка знизу
Як потім влаштувалося ваше життя та життя ваших подруг? Вас зараз десь плюс мінус 35 років?
Леопардові панчохи• 21 июня в 01:22
Где предлагать ? Я готова
Даха-сваха• 21 июня в 01:23
Ответ дляГубка Боб
Нет, я не вела себя как шалава, которой можно предлагать деньги за ночь.
Никогда никто не предлагал, а замуж звали не раз.
А це не залежить як Ви себе поводили. Вони просто підходять на вулиці і втирають пішли погуляємо, розважимося і так далі, ну це ж очевидно, що сподіваються швидко тирипири. І це я наприклад вже давно заміжня була і з дітьми.
Губка Боб• 21 июня в 01:24
Ответ дляДаха-сваха
Какие еще тыры-пыры на улице?
Я вообще на улице ни с кем никогда не знакомилась.
Даха-сваха• 21 июня в 01:29
Ответ дляГубка Боб
Какие еще тыры-пыры на улице?
Я теж. Чоловіки підходять незалежно від того, хочеш ти знайомитися чи ні.

Губка Боб• 21 июня в 01:32
Ответ дляДаха-сваха
Это их проблемы. Пофик. Лицо кирпичом, фраза ’мне не интересно, прощайте!’, отвернулась и отошла.
df364tye3• 21 июня в 01:35
правильно, благоразумно поступали ,,,
украине не известно чем бы закончилась для вас , ночь ,,,
тем более сейчас ,,,
были знакомые для которых подобное , даже жирных , вегетарианских , добрых, нулевых , заканчивалось ,,,
автор Ашотакоя • 21 июня в 01:36
Ответ дляdf364tye3
правильно, благоразумно поступали ,,,
тем более сейчас ,,,
Профукала повно грошей і можливостей
df364tye3• 21 июня в 01:46
Ответ дляАшотакоя
Профукала повно грошей і можливостей
похоже, прожили счастливую жизнь ,,,
не поняв что , не чего просто так , а тем более , гроши нашей стране , не ,,,
живы здоровы , слава богу ,,,
Милота• 21 июня в 01:51
За ночь не предлагали, а бывшему мужу предлагали меня продать
Все питаю зарання• 21 июня в 01:51
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
100% 😅 толку з тих хлопчиків все одно не було. Ні задоволення, ні заробітку 😅 штрикали своїми піндюрками. Мабуть тому чоловіка обрала на 7 років старшого 😅
У меня есть знакомый, у которого реально член см 23 точно и в обьеме тоже огого… Так свято считает, что девушки ему еще за это должны приплачивать, если он хорошо выебет… 🤷‍♀️Мол он редкий экземпляр, экзотика 😁
Милота• 21 июня в 01:53
Ответ дляdf364tye3
правильно, благоразумно поступали ,,,
тем более сейчас ,,,
Чем заканчивалось?
автор Ашотакоя • 21 июня в 01:55
Ответ дляМилота
Араби?🤣 за скільки?
автор Ашотакоя • 21 июня в 01:55
Ответ дляВсе питаю зарання
Довжина не гарантія якісного сексу
df364tye3• 21 июня в 01:55
Ответ дляМилота
Чем заканчивалось?
отработкай по полной ,,,
запропанованного ,,,
Милота• 21 июня в 01:58
Ответ дляАшотакоя
Араби?🤣 за скільки?
В Эмиратах, да, не помню, давно это было. До конца отпуска оставалось дня 3-4, так муж меня вообще из номера не выпускал, чтобы не украли