Губи до вух• 22 июня в 11:30

22 червня виповнюється 100 років від дня народження Олександра Данченка

Видатного українського графіка, народного художника України, педагога, лавреата премії імені В. Касіяна, чиїм учнем він був (1926-1993).
"Моя робота, робота художника, така ж нелегка, як і праця моїх героїв. У будні і свята сідаю я до робочого столу... Так шукаєш тижнями, а буває, що й місяцями, коли раптом, як випадає кристал солі з перенасиченого розчину, приходить потрібне рішення. А потім починаються довгі дні "обкатки" композиції, яка здалася тобі вже остаточною… Хочеться вірити, що те, чим займаєшся, те, що є смислом твого життя, потрібне людям.", - Олександр Данченко.
Він працював у галузях станкової і книжкової графіки. Оформлені ним книжки ставали подією художнього життя України.
Найбільш відомими роботами митця є серії офортів "Народно-визвольна війна українського народу 1648 - 1654", триптих за мотивами поеми Т.Шевченка "Сон", ілюстрації до "Кобзаря", "Декамерону" Дж. Боккаччо, "Енеїди" І.Котляревського.
Астановитесь• 22 июня в 11:30
кроме Вас, никто и понятия не имеет кто это

Налитое яблочко• 22 июня в 11:32
Ответ дляАстановитесь
фамилию могут и не знать, но иллюстрации узнаваемы сразу.

если вы росли в раше, то не знайте и дальше.
Баба Йога• 22 июня в 11:37
Я хз хто это
Джонсонюк• 22 июня в 11:39
Я его знать не знаю, лично не была знакома.
Най хоч раз• 22 июня в 11:40
Не знаю хто це
НетЕщеНаверное• 22 июня в 12:00
👍👍👍👍❤️🇺🇦
автор Губи до вух • 22 июня в 12:15
Ответ дляАстановитесь
На рашастані може не імеют.
Там взагалі скот живе. Орки.
Українці знають його.
ротцвеники• 22 июня в 14:24
Спасибо, автор, за тему. Очень красивые иллюстрации. Даже не так. Не то что красивые, а передают дух и настроение произведения. Возьмешь в руки почти любую иллюстрированную детскую книгу, изданную ранее - шедевр иллюстрации. Не то что сейчас.
автор Губи до вух • 22 июня в 17:12
Ответ дляротцвеники
Дякую на доброму слові.
Теж дуже люблю його іллюстрації.
Хто їх бачив ніколи не забуде й не переплутає художника.
Дуже продуманий і виразний стиль.