Кракадэ• 22 июня в 20:24

А что будет если не актуализировать данные в банке, но там фоп счета (пустые)

Закрыть не выходит тк типа их нету, но по факту есть. И дальше что? фоп на паузе давно
За ким я буду?• 22 июня в 20:28
Будуть вам постійно нагадувати, можуть залокати доступ в додаток\веб версію. Можуть призупинити якісь операції. Як тільки оновите дані - розблокують, тобто при потребі швидко вирішите проблему.

Ку ка ку ка ку• 22 июня в 20:28
Нічого, не можна користуватись поки не оновити
А що значит їх не має, але по факту є?)
Анти-анонім• 22 июня в 20:51
Блокируют счета
автор Кракадэ • 22 июня в 20:53
Ответ дляКу ка ку ка ку
А що значит їх не має, але по факту є?)
хотела закрыть счет фоп, а выбрать сам счет не могу, типа нету) короче уже обмежили