No problems• 23 июня в 11:45
Нерухомість. Окупована територія
Дівчата, добрий день.
Є нерухомість на окупованій території. Хочу її продати.
Питання в тому як вивезти та легалізувати в Україні кошти від продажу нерухомості. Може хтось дасть поради зі свого досвіду.
Сорока-ворона• 23 июня в 11:47
Подружка казала що переводять через кріпту, за %.
Але я так розумію все під чесне слово.
Шопингмонстр• 23 июня в 11:52
У вас будет договор купли продажи, по нему и легализация, обменять на доллары и вывезти можно, просто заполняете там декларацию и у вас документы подтверждающие продажу
Заикальница• 23 июня в 11:51
Рубли поменяете на доллары у валютчиков , за банк не знаю . И вывозить по 10000 . Я так делала
Сорока-ворона• 23 июня в 11:58
Ответ дляБожа кульбабка
А как вы собираетесь продать, у вас есть паспорт с курицей?
Питання було як вивезти гроші, а не як продати
Щоб продати, червоний паспорт потрібен обов´язково.
100%• 23 июня в 12:04
Ответ дляСорока-ворона
Так с этого начинать надо. Вывезти и легализировать вопрос десятый на самом деле.
Сорока-ворона• 23 июня в 12:22
Ответ для100%
Моя логіка, коли людина запитує як вивезти гроші від продажі, вона знає яким чином продається нерухомість.
В реалі багато хто виїхав, має червоний паспорт, інакше там не можливо було жити.
Божа кульбабка• 23 июня в 12:23
Ответ дляСорока-ворона
Так я задала вопрос тоже не от фонаря. Не только автор хочет продать свою недвижимость там. Я тоже хочу.
Но паспорта у меня нет, я не там. Вообще считаю,что задача эта невыполнима для меня.
Сорока-ворона• 23 июня в 12:35
Ответ дляБожа кульбабка
В мене також квартира в Донецьку, яку хочеться продати, але не знаю як.
Подружка там консультувалась з юристом, варіант був тільки приїздити, отримувати паспорт, продавати або давати довірку на продаж (якщо є на кого).В мене все впирається, як попасти в Донецьк.
Трохи легше, якщо маєте якесь інше громадянство (Молдова, Ізраїль, Грузія), тоді не потрібна фільтрація і можливо заїхати через любий пункт пропуску.
No problems
• 23 июня в 12:53
Ответ дляБожа кульбабка
Там мама, вона повинна продати та виїхати до мене на підконтрольну територію.
from Ukraine• 23 июня в 14:51
Ответ дляNo problems
Зря, пусть едет в Россию и купит там нормальное жилье и вас потом перетянет, здесь делать нечего будет еще лет 10.
Божа кульбабка• 23 июня в 16:00
Ответ дляNo problems
Удачи вам! Пусть все получится!
Смурфик• 23 июня в 19:53
Легалізувати - ніяк. Вивезти - як усі, групою осіб через треті країни до 10к в руки.