Нові експерименти над українцями. Не попадіться, якщо не бажаєте щоб над вашим тілом і здоров´ям експериментували.
Ответ для-Ань-
В тому і проблема, що для досліджень ретельно відбирають максимально здорових добровольців. Щоб поменше було побічок від препарата. А потім, коли цей препарат назначають всім підряд, вилазять нові побочки.
Не пишите то, о чем не имеете ни малейшего представления
Ответ дляangelo4ka
Так без согласия никто в КИ не возьмёт, это обязательное условие и пациент имеет право выйти из исследования на любой стадии протокола.
Треба просто підпис. Поставити підпис на папері абсолютно не означає, що особа отримала повну достовірну інформацію, що знає і розуміє всі ризики.
Ответ дляangelo4ka
Колись я цікавилась дослідженнями вакцин. Там абсолютна дічь. Наприклад, 2 смерті взагалі не врахували (просто співпало).
Або в тексті дослідження пишуть одне, а висновок зовсім інший вліпили (для тих, хто читає тільки висновок).
Ответ для-Ань-
Что значит вы интересовались?? Где , у кого, как ? Это закрытая информация. А не интересовались... Вы и близко не были возле КИ
Ответ для-Ань-
И какой текст исследования и о каком выводе идёт речь???
Нет такого
Вы не врач даже
Нет такого
Вы не врач даже
Мир Регланов и Футболок• 23 июня в 16:04
Автор, не пишите о том, о чем не знаете.
Благодаря клиническим испытаниям в нашей стране многие тяжело больные пациенты получают доступ к новейшим препаратам. При этом еще идет и полный клинический контроль за пациентом. Что в обычной жизни пациентам совершенно не по карману.
Тем более - это дело добровольное.
Те, у кого есть финансовая возможность лечатся за свои деньги.
Те, у кого нет такой возможности - получают реальный шанс.
Тем более - это дело добровольное.
Romashka5577• 23 июня в 16:16
Ответ для-Ань-
Я знаю, що остання стадія випробувань - на людях. І бажано, щоб це були добровольці, які дали свідому інформовану згоду надати своє тіло для медичних експериментів.
Без этого согласия пациента, никто ничего давать ему не будет, иначе результаты не включат в окончательный отчёт, это все проверяется
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Тем более - это дело добровольное.
Найбідніші країни з убогим населенням дуже зручні для експериментів. В тому числі для медичних експериментів.
А куди ’залежні’ від ліків дінуться, коли тільки експериментальні препарати залишаться доступними?
Під ’доступними’ я навіть не маю на увазі ’безкоштовними’. А навіть коли ви за свої гроші не зможете купити препарат (який уже пройшов дослідження і який ви вважаєте найкращим для себе). І виїзд в країни перекриють для всіх українців (а не тільки для українців з пенісами).