Забула що?• 23 июня в 18:56
Со следующей недели начинается аномальная жара, вы рады? Впереди целое лето
Крем для арбуза• 23 июня в 19:05
Ответ дляСоображалочка
А когда вне отдыха, хотите от жары умирать?
В 26 градусів ще ніхто від спеки не помер, реально ви задовбали, звичайне літо, навіть не спекотне, вони вже мать їх помирають, бідолаги. Шуруйте в Норвегію.
Коко Шанель• 23 июня в 19:07
Работаю в помещении без кондиционера, второй этаж двухэтажного здания без техэтажа. Солнечная сторона. В жару нагревается до плюс 30-35. Работа с 9, поэтому открытые окна не помогают. Очень тяжело выдержать, поэтому не рада.
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:06
Ответ дляСоображалочка
Може сидять на річці 2 місяці
Крем для арбуза• 23 июня в 19:08
Ответ дляКудлата хмаринка
Може сидять на річці 2 місяці
Ні, ми взимку сидимо вдома два місяці поки ви кайфуєте в цьому дубарі. +26 нормальна літня температура України, а якщо Вам ненормальна, пріть до пінгвінів.
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:08
Ответ дляКрем для арбуза
Це річка вас робить такою злою ?
Ластовиння• 23 июня в 19:09
Тут где я уже вторую неделю жара под 40, кондиционеры не выключаем, я уже кашляю. Клаасика🫠
Хочу +19-20 все лето
Крем для арбуза• 23 июня в 19:09
Ответ дляКудлата хмаринка
Це річка вас робить такою злою ?
Ні, Ваша тупість. На річці я ще не була, холодно.
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:09
Ответ дляКрем для арбуза
Крем для арбуза• 23 июня в 19:10
Ответ дляКудлата хмаринка
Нічого собі. Вітаю. Що далі? Ясно що вам тепло вдома не потрібне, якщо Ви десь шляєтеся.
Коко Шанель• 23 июня в 19:10
Ответ дляКрем для арбуза
26+ звісно нормальна, 36+ не нормальна. Сподіваюсь не буде як в минулі роки.
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:11
Ответ дляКрем для арбуза
Жаргон зечки якоїсь
Крем для арбуза• 23 июня в 19:12
Ответ дляКудлата хмаринка
Жаргон зечки якоїсь
Ой вибачте, Ви певно десь з західної, в очі посміхаєтеся, а за очі обсираєте. Жаргон їй не такий
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:13
Ответ дляКрем для арбуза
І всі кліше поперли
Вам в очі скажу - ваше виховання та розум відповідають рівню вашого відпочинку
Крем для арбуза• 23 июня в 19:13
Ответ дляКудлата хмаринка
І всі кліше поперли
Значить, я вгадала. Бувайте щасливі.
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:14
Ответ дляКрем для арбуза
Значить, я вгадала. Бувайте щасливі.
Не вгадали , але байдуже на клоуна
Крем для арбуза• 23 июня в 19:14
Ответ дляКудлата хмаринка
Не вгадали , але байдуже на клоуна
Та вже не брешіть, видно все і так.
Кудлата хмаринка• 23 июня в 19:15
Ответ дляКрем для арбуза
Та вже не брешіть, видно все і так.
Таки інтелект у вас як і лексика
Бувайте
Збирайтеся на річку
Бувайте
Збирайтеся на річку
Соображалочка• 23 июня в 19:15
Ответ дляКрем для арбуза
20-22 поприятнее
Крем для арбуза• 23 июня в 19:18
Ответ дляСоображалочка
20-22 поприятнее
Вода холодна в 22, льодяна так то.
Коко Шанель• 23 июня в 19:24
Ответ дляКрем для арбуза
В нас 30 градусів вчора і сьогодні, в приміщенні 28. Це ще терпимо. От коли в 24 році було 36-38 вдень, 25 вночі, ото був жах.
Дона Ко Ко• 23 июня в 19:27
Ответ дляКрем для арбуза
26- ідеальна. Сьогодні в Києві 28, теж ще нормально. Але наступного тижня 32-34, у мене сонячна сторона без кондера, бетон прогріється- і привіт духота вночі. Мені більше подобається як зараз, не хочу сильної спеки (((
Млинець Мій• 23 июня в 19:27
Ответ дляКоко Шанель
На след. неделе обещают( Мне уже тяжело, когда жарче еще хуже..
АгатаХристя• 23 июня в 19:31
Ответ дляКрем для арбуза
В Норвегии климат теплее чем в Украине(
Там нет таких морозов зимой, как были у нас.