Василина Семеніч• 24 июня в 15:04
Знижують ліміт нмт для таких спеціальностей
В мене трохи шок від такого… Цікаво ректори яких саме університетів таке придумали
⚡️ Для «Права» та «Медицини» можуть знизити прохідний бал для вступу
Спілка ректорів українських вишів звернулася до МОН із пропозицією зменшити мінімальний конкурсний бал для низки популярних спеціальностей.
📉 Пропонують знизити поріг,
👉зі 150 до 130 балів для:
🔵 D8 «Право»
🔵 D9 «Міжнародне право»
🔵 D4 «Публічне управління та адміністрування»
🔵 C3 «Міжнародні відносини»
🔵 C1.02 «Міжнародні економічні відносини»
🔵 I1 «Стоматологія»
🔵 I2 «Медицина»
🔵 I3 «Педіатрія»
🔵 I4 «Медична психологія»
👉 для I8 «Фармація (за спеціалізаціями)» пропонують залишити мінімум 140 балів.
📌 Ректори пояснюють ініціативу складними умовами складання НМТ-2026: повітряними тривогами, обстрілами, стресом та перебоями в навчанні.
❗️Наразі це лише звернення до МОН. Жодних змін до правил вступу поки не ухвалено.
📉 Пропонують знизити поріг,
👉зі 150 до 130 балів для:
🔵 D8 «Право»
🔵 D9 «Міжнародне право»
🔵 C3 «Міжнародні відносини»
🔵 I1 «Стоматологія»
🔵 I2 «Медицина»
🔵 I3 «Педіатрія»
🔵 I4 «Медична психологія»
Малявка ще та• 24 июня в 15:53
Ответ дляВасилина Семеніч
То можна й вступ без екзаменів зробити?
Ну поступают же без экзаменов в колледжи на базе начального образования.
И без всякого НМТ выходят оттуда младшими специалистами.
Ответ дляВасилина Семеніч
На лікаря буде легше вступити, ніж на фармацевта
Ну так подумайте сколько сейчас желающих ’подписаться ’ на бессрочную службу в армии? Все медики военнообязанные, спрос на спецов в этой сфере высокий( на войне). У кого совсем руки из жопы быстро утилизируются, остальные подтянут знания на практике. Такая себе интернатура. Звучит ужасно, но это правда
Василина Семеніч
• 24 июня в 16:12
Ответ дляLediBlac
Много желающих в мед университетах
Спілий баклажан• 24 июня в 16:13
В медицину ніхто не хоче йти,кругом вже був недобір.То може хоч так привернуть.Навчання довге і важке,а зарплата низька.
Василина Семеніч
• 24 июня в 16:17
Ответ дляСпілий баклажан
Багато хто хоче, менше ніж до війни, як і скрізь, але бажаючих багато
Трактор Віка• 24 июня в 16:47
Ответ дляКарамелька
´ Право´ і ´ медицина´ - обидві категорії відносяться до військового обліку, навіть для жінок. Ви ж мабуть не хочете, щоб ваша дитина через 5 років навчання була офіцером запасу?
Какой еще военный учет женщин-юристов? ))
Трактор Віка• 24 июня в 16:49
Ответ дляВасилина Семеніч
Того року ніби не було недобору
На бюджет всегда недобор, потому что он не позволяет выбрать специальность в интернатуре по желанию. Даже с высокими баллами идут на контракт, чтобы иметь право выбора
Василина Семеніч
• 24 июня в 16:51
Ответ дляТрактор Віка
Мало таких
Ms. Похвала• 24 июня в 16:57
Ответ дляХлопаю ресницами
Я забрала особову справу своєї дитини - жодного документа не було без помилки.
Я взагалі шокована, що діти здають ті екзамени з такими вчителями.
Треба, щоб вчитель спочатку здав ті вступні, а тоді допускати до роботи. І бал має бути мінімум 198.
Це правда, але, якщо всі вчителі складуть ті іспити, то викладати буде нікому, бо наберуть 200 балів одиниці, а викладати комусь потрібно. Така сумна історія в наших школах, на мізерну зарплату іти толкових бажаючих не багато.
Хлопаю ресницами• 24 июня в 16:58
Ответ дляMs. Похвала
А лікарі чим гірші?
Теж зп не айс, але ж всі хочуть розумного. Он автор аж запереживала
Трактор Віка• 24 июня в 17:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Мало таких
Много таких. Все дети знакомых выбрали по этой причине контракт даже со 190+ баллов. Ты можешь мечтать стать нейрохирургом, кардиохирургом, а тебе распределят педиатром или терапевтом в поликлинику.
Сяду на шию, дорого!• 24 июня в 17:12
Не поняла, почему продавцу в аптеке нужно больше баллов, чем врачу?
Ответ дляВасилина Семеніч
Вы не учитываете что потребность в медиках по сравнению с довольным временем увеличилась в разы. И в большинстве своём это парамедики, квалификация их ниже чем у обычных, там важна первая помощь., а не углубленные знания