размахер• 24 июня в 16:32
Забыл про свадьбу
Хотите поржать? Жених забыл про свою же свадьбу 🫣 так вообще бывает?
Не про годовщину, не про знакомых, свою свадьбу.
Вот просто взял и забыл, проснулся утром, поехал на работу и не знаю, вспомнил ли, потому что сейчас он в чс. Да, я позволила себе обидеться.
Серьезно, это в пределах мужской невнимательности или это трындец? Как часто вообще такое случается?
Я должна была догадаться, что что-то пойдет не так по тому, как мы готовились к свадьбе. Самая простая свадьба с 5 гостями, но список гостей формировался за неделю до свадьбы, после моих уже прямых напоминаний, потому что чтобы забронировать столик в ресторане, нужно знать количество людей.
За 4 дня до я перестала хоть как-то говорить о свадьбе и было предчувствие, что что-то пойдет не так.
Вот и пошло, он просто забыл! Не про годовщину, не позвонить, а про свою свадьбу.
Кошка Мурка• 24 июня в 23:30
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Хм, якщо б мені в звичайному житті жених сказав, після подання заяви, що давай перенесемо, я втомився, я би закінчила відносини. Це рішення приймається або не приймається одноразово. Якщо що я третій раз заміжня, розумію що всяке буває, але це якраз такий момент коли вже назад дороги нема
Согласна с вами, но я имею в виду, что если жених хотел слить автора, то мог это сделать гораздо более простыми отговорками, и автор бы ушла. Зачем такое представление? Странно.
Паспортний стіл• 24 июня в 23:32
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так вона ж його в ЧС занесла, він не дозвониться
з будь я кого іншого номера спокійно додзвониться, якщо захоче
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июня в 23:33
Ответ дляКошка Мурка
Я теж про це думала. Або автор щось вчинила такого, що він не пробачив і так помстився. Хоча це підло і низько
Уравнобешенная• 24 июня в 23:34
Прочитала, що у вас є спільна подруга одногрупниця. Вона теж з ним не зідзвонювагася? З вами? Нічого про нього не знає, де подівався?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июня в 23:35
Ответ дляПаспортний стіл
Так, в тому то і справа. Хотів би пояснити, то вже звонив би всім спільним друзям.
Уравнобешенная• 24 июня в 23:37
Ответ дляХвостПистолетом
Непонятно что у них общего,если она молча наблюдала дома утром,как он собирался на работу вместо свадьбы
Автор написала, що не раз запитувала, чи він не передумав одружуватися. Значить все ж якісь сумніви у неї були, це не просто так. Не уявляю, щоб мені перед весіллям прийшло в голову таке питати.
Паспортний стіл• 24 июня в 23:37
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
100% . і спільна подруга - одногрупниця йому би подзвонила. видно він і не планував в той загс. але ж яке воно конч@@@не тоді
ХвостПистолетом• 24 июня в 23:38
Ответ дляУравнобешенная
И не взяли отпуск на неделю ,странно все было изначально
Уравнобешенная• 24 июня в 23:38
Шкода, що автор нам нічого не пише. Думаю, до цього часу ситуація вже прояснилася хоч якось
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июня в 23:42
Ответ дляХвостПистолетом
Мені так само не зрозуміло рішення стояти годину перед загсом і не набрати жениха. Ні вона, ні ії подруги. Враження що не побратися вирішили, а геть незнайомі люди. Так само подруга. Якщо я була на ії місці, я б позвонила женіху чи свідку і спитала, що в біса трапилося.
ХвостПистолетом• 24 июня в 23:39
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Такие,ну не пришел и не,ничего страшного,бывает
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июня в 23:41
Ответ дляХвостПистолетом
Буде саме смішне, якщо дійсно це троль, а ми тут піввечора голову ламаємо. Бо якось все нереально виглядає.
Смурфетта• 24 июня в 23:44
Автор, а он вам звонил? Какой-то трус или ненормальный. Как хорошо, что вы не беременны (надеюсь) и что такое не произошло, например, после рождения ребенка. Ужас, ужас. Как неприятно и даже противно. Хочется вас поддержать
Кидстаффовка• 24 июня в 23:44
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
100% я б взагалі зранку запитала ’Куди йдеш?’
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июня в 23:45
Ответ дляКидстаффовка
Ну да. Якщо люди розписатися зібралися, а до того жили півтори роки разом. В сенсі нічого не спитати??
ХвостПистолетом• 24 июня в 23:45
Ответ дляСмурфетта
Хорошо что не поженились,они не пара
Смурфетта• 24 июня в 23:45
Ответ дляКидстаффовка
Видимо автор что-то почувствовала, потому не спросила
Смурфетта• 24 июня в 23:46
Ответ дляХвостПистолетом
Хорошо что не поженились,они не пара
само собой
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июня в 23:47
Ответ дляСмурфетта
Ну це ж не підлітки, 28 років і 29. Не дитячий же садок. Якщо відчувала і все до того йшло, навіщо було їхати в загс?
Смурфетта• 24 июня в 23:48
Ответ дляДама_с_караваем
Конечно автор уверена, она видела как он уехал на работу, и вечером ничего не спросил. А вообще я не могу представить такого) как не говорить о свадьбе за 4 дня до нее? Тут у моей мамы ДР, просто семьей идем в ресторан после работы и то все помнят
может он даты перепутал?
Смурфетта• 24 июня в 23:49
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
та хз, пока ясности не было, может решила, что он туда тоже приедет
Робот Вертер• 24 июня в 23:52
Ответ дляПаспортний стіл
і йому ніхто з друзів не подзвонив?
Отож..
Тролить автор. Не вірю.
Згадала ситуацію на минулій роботі з колишньою колегою…
Вона казала про заплановане весілля, але щось так багато бубоніла та ділилася інфо, що я пропустила дату самого свята. Мені здалося, що весілля вже було, приходимо через тиждень на роботу, я вітаю. Вона мовчить, аж поблідніла і каже, що ще зарано, весілля тільки через місяць. Я вибачилась за передчасне поздоровлення, але є цій історії продовження. В Пт цього ж тижня приїжджає на роботу до неї майбутній чоловік і вибачається, але відміняє весілля.
Звичайно, що всі звинувачення та образа були тільки на мене, люди досі вірять в прикмети і всяку хєротень.
Весілля звичайно ж скасовується, там вже і плаття на замовлення шили і усіх запросили і тут тобі на.
Але років через пару вийшла заміж, вже має донечку маленьку.
Стебель березы• 25 июня в 01:20
Ответ дляразмахер
Конечно, нет. Я там посидела час, попрощалась с друзьями. И поехала куда-нибудь.
Автор он не забыл. Вы даже не представляете, как мужики умеют шланговать. Нам такого уровня не достичь никогда
Кошка Мурка• 25 июня в 09:38
Ответ дляtereska
Так а с тем первым женихом они расстались? Чудило какой-то. Как можно сообщать такие новости, когда человек на работе? Жесть.
Анонім Завгосп• 25 июня в 11:17
Ну друзья у вас так себе. Ни стребовали мальчишник, ни с впс девишник. Ни созванивались, что бы уточнить мелочи. Кол ца в конце елнцов у клго были?