Весёлая морковка• 24 июня в 17:29
Заворот повік (ентропіон) в кота. Київ.
Відгукніться хто стикався з такою проблемою. В котика поки що підозра, потрібно потрапити до профільного лікаря, поки що призначена протизапальна терапія. Поділіться досвідом і лікарем-хірургом, якщо все ж таки прийшлось оперувати. Нестерчука і Марцинчик знаю, шукаю ще варіанти. Можливо є на лівому березі.
Ольга_1301• 24 июня в 17:35
Я робила шотландцю в 11 років.
Робила в Білій Церкві. Успішно.
Якщо питання оперувати чи ні - то однозначно оперувати.
Робила в Білій Церкві. Успішно.
Весёлая морковка
• 24 июня в 17:48
Ответ дляОльга_1301
Я робила шотландцю в 11 років.
Робила в Білій Церкві. Успішно.
в кого оперувались? вам знімали шви чи спец.нитки були які не потрібно знімати (бо мені такі вже пропонують)? як котик переніс?
Роза в вазі• 24 июня в 17:56
Саме по очах гарний вет в клініці Хвіст
Правий берег провТиврівський
Маленька клініка, але лікар гарний
Демиденко Катерина
Правий берег провТиврівський
Маленька клініка, але лікар гарний
Демиденко Катерина
А_я_ЛОЖУ!• 24 июня в 18:06
Ответ дляВесёлая морковка
Оперувались в ’Доктор Вет’ у Ігоря Ігоровича.
Стосовно ниток згадати не можу.
У кішки потім були ще операції. Тому саме цей випадок не пригадую чи їздили знімати шви. Скоріше ні, чим так.
Котик переніс норм. Спочатку виглядало страшно, але швидко виросло нове хуто.
Стосовно ниток згадати не можу.
Ольга_1301• 24 июня в 18:07
Ответ дляВесёлая морковка
Стосовно ниток згадати не можу.