bysinkaaaaa• 24 июня в 23:11

Чоловіка забрали ТЦК

У пʼятницю чоловіка забрали ТЦК, м Київ. Він вийшов на звʼязок, коли проходив ВЛК. Потім я дізналася в яку військову частину його направили. Він ще раз вийшов на звʼязок в понеділок, сказав, що телефон розряджається і після того з ним звʼязок пропав. Ще, коли розмовляли, сказав, що передати нічого не можна. Тепер у нього розрядився телефон, подзвонити не може.
Хто з таким стикався? Як діяти? Як передати якісь речі?
Di3• 24 июня в 23:58
Майдан к страшным вещам привёл..

автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:59
Ответ дляDi3
Майдан к страшным вещам привёл..
Так, саме майдан, не підерараша винна, а майдан!
kvitanka• 25 июня в 00:29
Ответ дляaksenuda
телефон не может быть вечно разряжен.вы уверены что муж в учебке а не с оксанкой на басейнах?
Это та ситуация, когда не знаешь что хуже. С как Вы написали ’оксанкой’ меньше рисков для жизни.
Christ1na• 25 июня в 00:30
Дуже реклмендую всім чоловікам зараз шарити геолокацію з жінками на такий випадок. Ми так нещодавно знайшли брата по навушникам
kvitanka• 25 июня в 00:31
Ответ дляbysinkaaaaa
А як зарядити телефон?
Бывает и такое, что выдают один кнопочный телефон на всех раз в неделю (т.е. может звонить с чужой симки). Погуглите что за часть.
БойоваПташкаКолібрі• 25 июня в 06:59
Ответ дляbysinkaaaaa
Действительно, причинно-следственных связей Вы не уловили
чаревна• 25 июня в 08:04
Ответ дляNatalia505
Який триндєц. І немає кінця і краю, цьому викраденню людей.
Война вас не волнует от слова совсем
Teonaa• 25 июня в 15:06
Ответ дляaksenuda
автор вы выкупили аккаунт для таких бредовых тем?
В чому тут брєд? Конкретно