У пʼятницю чоловіка забрали ТЦК, м Київ. Він вийшов на звʼязок, коли проходив ВЛК. Потім я дізналася в яку військову частину його направили. Він ще раз вийшов на звʼязок в понеділок, сказав, що телефон розряджається і після того з ним звʼязок пропав. Ще, коли розмовляли, сказав, що передати нічого не можна. Тепер у нього розрядився телефон, подзвонити не може.
Хто з таким стикався? Як діяти? Як передати якісь речі?
Хто з таким стикався? Як діяти? Як передати якісь речі?
23
2
1
Natalia505• 24 июня в 23:17
Ответ дляCuteMay
Рідного брата так викрали весною. Теж забрали телефон. Ввечері того ж дня вже їхав у в/ч. Потім на БЗВП. Чекайте, поки вийде на зв’язок і скаже де він. Інакше ніяк.
Зараз служить?
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
2
Your Sweetheart• 24 июня в 23:18
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
Киевских могут направить куда угодно
И во Львов и в Десну
Где будет место
И во Львов и в Десну
Где будет место
7
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
А як зарядити телефон?
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
Обычно телефоны выдают в определенное время (например, на обеденном перерыве или вечером) для связи с родными. В остальное время они могут храниться в специально отведенных местах.
6
Your Sweetheart• 24 июня в 23:19
Ответ дляbysinkaaaaa
А як зарядити телефон?
В учебке зарядит
На перевалочным пункте даже если его оформляют только тоже можно
На перевалочным пункте даже если его оформляют только тоже можно
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
Ви думаєте він ще в Києві?
Ответ дляaksenuda
Обычно телефоны выдают в определенное время (например, на обеденном перерыве или вечером) для связи с родными. В остальное время они могут храниться в специально отведенных местах.
Ну так і я про шо. Зараз телефон не з ним, зданий. Видадуть - набере. Нашим давали на півдня. З 11 до 16
3
Ответ дляДресса
Вы дивні питання задаєте. Ви ж казали що ви знаєте в яку частину його відправили?
Юридична адреса військової частини Київ
Wendy Rhoades• 24 июня в 23:25
Ответ дляbysinkaaaaa
Юридична адреса військової частини Київ
ну так може він в тій частині і буде проходити базову підготовку.
6
Ответ дляWendy Rhoades
ну так може він в тій частині і буде проходити базову підготовку.
Коли говорили з ним в понеділок, то він сказав, що знаходиться в Києві
Ответ дляДресса
Там трохи все складніше, не про все можна писати. Поки що просто чекайте. Голодувати та голим сидіти він точно не буде. Я вас чудово розумію, просто зараз треба заспокоїтися і чекати.
Дякую за підтримку, дуже важко у цій невідомості
Wendy Rhoades• 24 июня в 23:29
Ответ дляbysinkaaaaa
Коли говорили з ним в понеділок, то він сказав, що знаходиться в Києві
Зазвичай в київських ТЦК приходять рекрути і пропонують посади тим, хто їм підходить. Деякі підрозділи не відправляють на базову підготовку, а самі навчають по місцю. Тому не накручуйте себе передчасно.
2
1
Ответ дляbysinkaaaaa
Дякую за підтримку, дуже важко у цій невідомості
Розумію, сама рік тому через таке проходила. Але вже потім десь у психологів прочитала, що треба взяти себе в руки і зрозуміти, що ваш чоловік доросла самостійна людина і впорається. Бо у жінок теж війна, ми ж ії разом з ними проходимо, тому треба берегти сили. Ви йому потрібні з холодним розумом , спокійною та без істерик. Обіймаю вас
7
3
Ответ дляДресса
Розумію, сама рік тому через таке проходила. Але вже потім десь у психологів прочитала, що треба взяти себе в руки і зрозуміти, що ваш чоловік доросла самостійна людина і впорається. Бо у жінок теж війна, ми ж ії разом з ними проходимо, тому треба берегти сили. Ви йому потрібні з холодним розумом , спокійною та без істерик. Обіймаю вас
Дякую! ❤️
звоните полицию ,,,
не знаю не звонил пропал ,,,
горячую линию лубенцу , тел в инете ,,, пропал не знаю где , что с ним ,,,
где бы нибыл дадут тел, проследят что бы все объяснил, рассказал дал адрес нп ,,,
не знаю конечно за ,,,скалу,,,
но по ней сейчас тоже кипишь большой ,,,
не говорите что звонил , разрядился ,,,
пропал не знаю где, что с ним ,,,
не знаю не звонил пропал ,,,
горячую линию лубенцу , тел в инете ,,, пропал не знаю где , что с ним ,,,
где бы нибыл дадут тел, проследят что бы все объяснил, рассказал дал адрес нп ,,,
не знаю конечно за ,,,скалу,,,
но по ней сейчас тоже кипишь большой ,,,
не говорите что звонил , разрядился ,,,
пропал не знаю где, что с ним ,,,
10
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу