Всім привіт. Планую поїхати з дочкою в Єгипет, а саме в Сахл Хашиш в готель Pickalbatros Citadel Resort в грудні. Можливо там хтось був і може розповісти про цей готель. А ще можливо хтось дасть пораду по бронюванню. Коли краще замовляти зараз чи можливо почекати ще з місяць-другий. Коли відкривається раннє бронювання? Зараз є гарна ціна на виліт з Варшави, але можливо в серпні-вересні вона ще впаде на пару тисяч.
Турагенція Tourdream• 25 июня в 14:05
Готель цікавий, але має свою специфіку.
Вам його архитектура та планування підходить? Він не надто зелений, має декілька пляжів, витягнутих вздовж готелю. Та й дивлячись якого віку дитина. Особливо для дітей там нічого не має. Готель більш підійде для релакс - відпочинку дорослих.
У грудні там буде вітряно, готель на пагорбі та на відкритій місцевості, продувається добре.
Ответ дляТурагенція Tourdream
Готель цікавий, але має свою специфіку.
Я іду з дочкою 16 років. Аквапарк нас не цікавить зовсім. Та й море не дуже цікавить. Хочеться просто погрітись на сонечку, погуляти та поплавати в басейні (можна і з підігрівом). По опису та відгуках там сама територія дуже гарна. Була в травні в готелі Lazuli в Марса Алам, то нам там не вистачило простору. Тут територія величезна, є де погуляти. А кухня як? Бо по відгуках дуже думки розходяться.
Турагенція Tourdream• 25 июня в 20:22
Ответ дляТаки-так
Я була у цьому готелі рази 3, не сказала б що там прямо ’вау’ територія.
Не банальна - так, але таке собі ’кам´яне місто’, не має багато тіні, багато відкритих зон та повсюди камінь. Але територія так, довга, буде де гуляти.
Але є готелі набагато зеленіше, наприклад той самий комплекс Мадінат Макаді.
З приводу харчування так, у Цитаделі бувають ’гойдалки’, то все відмінно, то починають на чомусь економити.
Тому б я радила дивитися свіжі відгуки, що там на поточний момент з харчуванням.