sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Врачи
anonim_85
Ждун с Нибиру• вчера в 23:38

Щілина між зубами

Передніми утворилася
Зуби здорові, відносно білі, рівні .
Мені це не дуже заважає але вигляд так собі.
Думаю ставити вініри чи нехай поки так буде.
Маю друга стоматолога, він говорить ходи так, свої і здорові.
Заробити він на мені точно не хоче. Та і робила б я точно не в нього.
Фінансово не накладно їх зробити.
woman_facepalming 1
12 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_193
сказочное_Бали• вчера в 23:41
1
А сенс ставити вініри, якщо зуби розʼїжджаються? Сходіть до ортодонта на консультацію, зрозумійте причини, чому так стається.
like 2

anonim_85
автор Ждун с Нибиру • вчера в 23:41
2
Ответ длясказочное_Бали
А сенс ставити вініри, якщо зуби розʼїжджаються? Сходіть до ортодонта на консультацію, зрозумійте причини, чому так стається.
Не було 6 деяких час, вже є
like 1
noavatar
Дівчина Гілмор• вчера в 23:43
3
Моя сестра зробила собі в тій щілині між зубами нарощення чи як воно зветься, все ок. Виглядають зуби як рідні
anonim_2
Верочка 100%• вчера в 23:44
4
З віком зуби можуть розріджуватись. Я колись чула, що для того зуби мудрості і виростають пізніше, щоб втримати зубний ряд.
Я би нічого не робила.
Там же щілина не в палець.
Кому потрібна та ідеальність
anonim_166
Швидка Настя• вчера в 23:45
5
Ответ дляДівчина Гілмор
Моя сестра зробила собі в тій щілині між зубами нарощення чи як воно зветься, все ок. Виглядають зуби як рідні
Воно час від часу відпадає) у мене вже більше 15 років, відпадало або сколювалось 3 рази у самий незручний момент, плюс з часом колір починає відрізнятися. Але на вініри не готова.
anonim_85
автор Ждун с Нибиру • вчера в 23:47
6
Ответ дляДівчина Гілмор
Моя сестра зробила собі в тій щілині між зубами нарощення чи як воно зветься, все ок. Виглядають зуби як рідні
Дякую треба дізнатися про таке
anonim_85
автор Ждун с Нибиру • вчера в 23:48
7
Ответ дляВерочка 100%
З віком зуби можуть розріджуватись. Я колись чула, що для того зуби мудрості і виростають пізніше, щоб втримати зубний ряд.
Я би нічого не робила.
Там же щілина не в палець.
Кому потрібна та ідеальність
Я це розумію але інколи думаю може таки зробити
anonim_2
Верочка 100%• вчера в 23:50
8
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я це розумію але інколи думаю може таки зробити
Подумайте ще.
Не спішіть.
Стоматологи щось не спішать кромсать свої зуби. Бо нові не виростуть.
Вініри тоже мають свій срок і зуби під ними псуються.
Чи буде у вас можливість потім це поправляти, не відомо.
Нема нічого кращого своїх зубів.
Нічого!!! Кривих, лікованих. Аби свої і здорові
like 1
anonim_85
автор Ждун с Нибиру • вчера в 23:51
9
Ответ дляВерочка 100%
Подумайте ще.
Не спішіть.
Стоматологи щось не спішать кромсать свої зуби. Бо нові не виростуть.
Вініри тоже мають свій срок і зуби під ними псуються.
Чи буде у вас можливість потім це поправляти, не відомо.
Нема нічого кращого своїх зубів.
Нічого!!! Кривих, лікованих. Аби свої і здорові
От мій друг стоматолог теж мені це говорить.

anonim_92
Королева краси• вчера в 23:53
10
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не було 6 деяких час, вже є
А чому вініри , а не брекети? Для чого зуби пиляти?
anonim_2
Верочка 100%• вчера в 23:54
11
Ответ дляЖдун с Нибиру
От мій друг стоматолог теж мені це говорить.
Я, наприклад, знаю ортодонта, в дружини якого не зуби, а забор.
Він міг вже давно їй забабахать голівуд в роті. Але люди розуміють, що це їм не треба.
Він каже жінка найбільша моя антиреклама.
Бо будь які втручання мають наслідки неповоротні
dislike 1
noavatar
tereska• сегодня в 00:17
12
З діастемою можна все життя прожити і не виправляти її, якщо не має шепелявості.
Роблять художню реставрацію, але, як писали вище, можуть бути сколи і ніхто гарантію не дасть.
Ставлять або вініри, або люмініри, але є обточка зубів на сотню або більше мікрон.
Для деяких це ізюминка.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff