Хвильоватиша• 25 июня в 22:03

Сумчани порекомендуйте

Лікаря психіатра,толкового,який лікує доказово,підкажіть куди звернутись? Тривожний розлад,депресія.
9 комнат• 25 июня в 22:54
Послушаю. Сейчас ментальное здоровье у всех нарушено.

автор Хвильоватиша • 25 июня в 23:21
Ответ для9 комнат
Так,в моєму невеличкому місті психіатра просто нема,але буде можливість доїхати до обласного центру,направлення не потрібне.Я так розумію саме до психіатра можна йти просто без нічого
Тролю як можу• 26 июня в 08:30
знайдіть групу в фейсбуці Лікарі та пацієнти м Суми. І там по пошуку слова Психіатр щось думаю знайдете, так не пораджу, але завдли цією рупою користуюся, там в коментаріях багато відгуків
автор Хвильоватиша • 26 июня в 10:08
Ответ дляТролю як можу
От уявіть собі взагалі нічого
9 комнат• 26 июня в 12:25
Можно спробувати у психдиспансер записатися до лікаря, це безкоштовно. Це неподалік вул. Троїцької.
автор Хвильоватиша • 26 июня в 17:04
Ответ для9 комнат
Звонила строго за направленням сімейного,вже два роки як вимагають