Майданщица• 1 час назад
Гостья на свадьбе
Есть два вопроса.
1.уместность такого черного платья на свадьбе
2.уместность такого платья для жіночки 45 лет, которая является крестной невесте.
Уточнение-свадьба будет в одной из западных областей Украины. Размер у жіночки М, если что. Спасибі.
1.уместность такого черного платья на свадьбе
2.уместность такого платья для жіночки 45 лет, которая является крестной невесте.
Уточнение-свадьба будет в одной из западных областей Украины. Размер у жіночки М, если что. Спасибі.
22
5
кнопкодав• 1 час назад
Про хрещену в мене питань немає, якщо фігура класна, то фасон гарний. А от колір на весілля такий точно би не брала, та ще й для 45 років. Я би дивилася пастельні тони
22
МинерАлочка• 1 час назад
Ожидала увидеть что-то экстравагантное. А здесь обычное платье, что может быть неуместного
8
автор
Майданщица
• 1 час назад
Ответ дляКрижана бурулька
Мені подобається. Не дуже розумію, чому чорне не можна
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
автор
Майданщица
• 1 час назад
Ответ дляМона_Лиса
Ні, таке можна тільки в центральних і східних областях України
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
4
3
Ответ дляТочу ляси
Йдеться про фею-хрещену на метлі?
Не пасує чорний до весілля
Не пасує чорний до весілля
Ну от....
Кіна не буде• 1 час назад
Мне кажется, если оно уже есть, то надеть можно, а если вы покупаете, то пастельные оттенки больше подходят на свадьбу. Хотя, сейчас молодожены часто дресс код просят, и могут попросить прям всем быть в черном, видела такое, или указывают его как один из вариантов, тогда ок
4
Бабуся мороз• 1 час назад
Моя єдина дружка була у чорному.
Потім вона виходила заміж за мого брата - я також була у чорному. Плаття були дуже гарні.
Потім вона виходила заміж за мого брата - я також була у чорному. Плаття були дуже гарні.
5
2
Крижана бурулька• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
Але ж сукня гарна. Звісно, якщо вона вам пасує. Я не на багатьох весіллях була, бо мені тільки 22, але не розумію, чого не можна чорне. В нас серед дівчат багато хто був в чорному. Це ж офіцийний стиль
5
Мона_Лиса• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
Це в вашій голові забобони
5
4
Точу ляси• 1 час назад
Ответ дляAnyaSkazka
Ну от....
Ви хотіли думку
Ось що перше прийшло
Сам фасон чудовий. Купіть в іншому кольорі
Ось що перше прийшло
Сам фасон чудовий. Купіть в іншому кольорі
МинерАлочка• 1 час назад
Ответ дляТочу ляси
Йдеться про фею-хрещену на метлі?
Не пасує чорний до весілля
Не пасує чорний до весілля
Вообще-то белый советуют не надевать, а черный самый распространенный цвет вечерних платьев
4
2
Продавчиня кіз• 58 минут назад
Ответ дляМайданщица
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
Якщо Ви себе гармонійно в ньому почуваєте - то одягайте.
Це ж не білий колір нареченої
Додайте світлі або яскраві взуття, сумку, прикраси. Щоб трохи перебити чорний колір.
Не думаю, що хтось, окрім Вас, буде звертати на це увагу
Це ж не білий колір нареченої
Додайте світлі або яскраві взуття, сумку, прикраси. Щоб трохи перебити чорний колір.
Не думаю, що хтось, окрім Вас, буде звертати на це увагу
автор
Майданщица
• 59 минут назад
Ответ дляТочу ляси
Ви хотіли думку
Ось що перше прийшло
Сам фасон чудовий. Купіть в іншому кольорі
Ось що перше прийшло
Сам фасон чудовий. Купіть в іншому кольорі
Та не можу нічого знайти, вчора ледве жива приповзла з Лавіни, нічого не вибрала, один кежуал в магазинах
Точу ляси• 56 минут назад
Ответ дляМайданщица
Та не можу нічого знайти, вчора ледве жива приповзла з Лавіни, нічого не вибрала, один кежуал в магазинах
А якщо секонд?
Хоча
То взагалі можна ходити й ходити
Хоча
То взагалі можна ходити й ходити
1
Пьяная вишня• 56 минут назад
гарне, але ще треба дивитись як на вашій М воно сидить. Бо М на зріст 155 і на зріст 170 то різний вигляд)
автор
Майданщица
• 56 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Взагалі найчастіше є дресс код. Чорний колір це не колір на весілля. І одне коли це якась малолєтка прийшла в чорному, зовсім інше - коли старша жінка. І фасон як для хресної мені особисто не підходить.
Ну от такі ж самі думки....
Продавчиня кіз• 54 минуты назад
Ответ дляМайданщица
Немає
Це чудово. Молодята не хочуть вганяти гостей в нікому не потрібні трати та нерви.
Респект
Респект
3
1
Ответ дляКрижана бурулька
Але ж сукня гарна. Звісно, якщо вона вам пасує. Я не на багатьох весіллях була, бо мені тільки 22, але не розумію, чого не можна чорне. В нас серед дівчат багато хто був в чорному. Це ж офіцийний стиль
Молодь приходить. Для молоді не має значення. Їм головне себе показати. А старша жінка вже має мати розум, що чорний колір для багатьох траурний колір. Для чого бути причиною чиїхось поганих думок.
6
3
2
пу_пугренчик• 50 минут назад
запитайте в якому кольорі наречені роблять свято, зараз часто є привязка до колірної гами. Якщо обмежень нема, то плаття норм
1
Жена брата Админа• 49 минут назад
Ответ дляМайданщица
Немає
Дивно.
Моя думка - головне, щоб не біле.
Якщо вам ця сукня пасує - одягайте
Моя думка - головне, щоб не біле.
Якщо вам ця сукня пасує - одягайте
3
Жена брата Админа• 45 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Молодь приходить. Для молоді не має значення. Їм головне себе показати. А старша жінка вже має мати розум, що чорний колір для багатьох траурний колір. Для чого бути причиною чиїхось поганих думок.
Я йду на весілля, в списку кольорів чорний є і для чоловіків, і для жінок.
Ви, як бабка базарна.
Недавно подруга ходила - теж був чорний в списку кольорів.
А коли в нареченого чорний костюм?
У ведучого чорний?
Теж траурний?
Ви, як бабка базарна.
Недавно подруга ходила - теж був чорний в списку кольорів.
А коли в нареченого чорний костюм?
У ведучого чорний?
Теж траурний?
6
2
ГейТуда• 47 минут назад
сколько же зашоренных людей, даже комментарии это подтверждают. автор, вы никогда не угодите всем, надевайте то, что нравится вам, потому что у всех в голове свои тараканы
3
Муркошечка• 47 минут назад
Ответ дляМайданщица
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
Ну запитайте вашу похресницю
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу