sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Праздники
anonim_151
Майданщица• 1 час назад

Гостья на свадьбе

Есть два вопроса.

1.уместность такого черного платья на свадьбе
2.уместность такого платья для жіночки 45 лет, которая является крестной невесте.

Уточнение-свадьба будет в одной из западных областей Украины. Размер у жіночки М, если что. Спасибі.
attached-photo
dislike 22 like 5
49 25
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_55
кнопкодав• 1 час назад
1
Про хрещену в мене питань немає, якщо фігура класна, то фасон гарний. А от колір на весілля такий точно би не брала, та ще й для 45 років. Я би дивилася пастельні тони
like 22

anonim_43
Крижана бурулька• 1 час назад
2
Мені подобається. Не дуже розумію, чому чорне не можна
like 10 woman_facepalming 3
anonim_11
МинерАлочка• 1 час назад
3
Ожидала увидеть что-то экстравагантное. А здесь обычное платье, что может быть неуместного
like 8
anonim_145
Мона_Лиса• 1 час назад
4
Ні, таке можна тільки в центральних і східних областях України
face_with_tears_of_joy 20 woman_facepalming 3 like 1
anonim_151
автор Майданщица • 1 час назад
5
Ответ дляКрижана бурулька
Мені подобається. Не дуже розумію, чому чорне не можна
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
anonim_71
Точу ляси• 1 час назад
6
Йдеться про фею-хрещену на метлі?
Не пасує чорний до весілля
woman_facepalming 4 like 3 face_with_tears_of_joy 3 dislike 1
anonim_151
автор Майданщица • 1 час назад
7
Ответ дляМона_Лиса
Ні, таке можна тільки в центральних і східних областях України
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
like 4 woman_facepalming 3
noavatar
автор AnyaSkazka • 1 час назад
8
Ответ дляТочу ляси
Йдеться про фею-хрещену на метлі?
Не пасує чорний до весілля
Ну от....
anonim_62
Кіна не буде• 1 час назад
9
Мне кажется, если оно уже есть, то надеть можно, а если вы покупаете, то пастельные оттенки больше подходят на свадьбу. Хотя, сейчас молодожены часто дресс код просят, и могут попросить прям всем быть в черном, видела такое, или указывают его как один из вариантов, тогда ок
like 4

anonim_93
Бабуся мороз• 1 час назад
10
Моя єдина дружка була у чорному.
Потім вона виходила заміж за мого брата - я також була у чорному. Плаття були дуже гарні.
heart 5 face_with_tears_of_joy 2
anonim_43
Крижана бурулька• 1 час назад
11
Ответ дляМайданщица
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
Але ж сукня гарна. Звісно, якщо вона вам пасує. Я не на багатьох весіллях була, бо мені тільки 22, але не розумію, чого не можна чорне. В нас серед дівчат багато хто був в чорному. Це ж офіцийний стиль
heart 5
anonim_145
Мона_Лиса• 1 час назад
12
Ответ дляМайданщица
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
Це в вашій голові забобони
like 5 woman_facepalming 4
anonim_71
Точу ляси• 1 час назад
13
Ответ дляAnyaSkazka
Ну от....
Ви хотіли думку
Ось що перше прийшло
Сам фасон чудовий. Купіть в іншому кольорі
anonim_11
МинерАлочка• 1 час назад
14
Ответ дляТочу ляси
Йдеться про фею-хрещену на метлі?
Не пасує чорний до весілля
Вообще-то белый советуют не надевать, а черный самый распространенный цвет вечерних платьев
heart 4 like 2
anonim_217
Продавчиня кіз• 58 минут назад
15
Ответ дляМайданщица
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
Якщо Ви себе гармонійно в ньому почуваєте - то одягайте.
Це ж не білий колір нареченої
Додайте світлі або яскраві взуття, сумку, прикраси. Щоб трохи перебити чорний колір.
Не думаю, що хтось, окрім Вас, буде звертати на це увагу
anonim_151
автор Майданщица • 59 минут назад
16
Ответ дляТочу ляси
Ви хотіли думку
Ось що перше прийшло
Сам фасон чудовий. Купіть в іншому кольорі
Та не можу нічого знайти, вчора ледве жива приповзла з Лавіни, нічого не вибрала, один кежуал в магазинах
noavatar
Svitlo_• 58 минут назад
17
Взагалі найчастіше є дресс код. Чорний колір це не колір на весілля. І одне коли це якась малолєтка прийшла в чорному, зовсім інше - коли старша жінка. І фасон як для хресної мені особисто не підходить.
woman_facepalming 8
anonim_78
Області пітьми• 57 минут назад
18
Уместно, платье симпатичное
heart 3 woman_facepalming 1
noavatar
Svitlo_• 57 минут назад
19
Ответ дляМайданщица
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
А що немає умов щодо коліру одягу?

anonim_71
Точу ляси• 56 минут назад
20
Ответ дляМайданщица
Та не можу нічого знайти, вчора ледве жива приповзла з Лавіни, нічого не вибрала, один кежуал в магазинах
А якщо секонд?
Хоча
То взагалі можна ходити й ходити
dislike 1
anonim_143
Пьяная вишня• 56 минут назад
21
гарне, але ще треба дивитись як на вашій М воно сидить. Бо М на зріст 155 і на зріст 170 то різний вигляд)
anonim_151
автор Майданщица • 56 минут назад
22
Ответ дляSvitlo_
Взагалі найчастіше є дресс код. Чорний колір це не колір на весілля. І одне коли це якась малолєтка прийшла в чорному, зовсім інше - коли старша жінка. І фасон як для хресної мені особисто не підходить.
Ну от такі ж самі думки....
anonim_151
автор Майданщица • 55 минут назад
23
Ответ дляSvitlo_
А що немає умов щодо коліру одягу?
Немає
anonim_217
Продавчиня кіз• 54 минуты назад
24
Ответ дляМайданщица
Немає
Це чудово. Молодята не хочуть вганяти гостей в нікому не потрібні трати та нерви.
Респект
heart 3 like 1
noavatar
Svitlo_• 54 минуты назад
25
Ответ дляКрижана бурулька
Але ж сукня гарна. Звісно, якщо вона вам пасує. Я не на багатьох весіллях була, бо мені тільки 22, але не розумію, чого не можна чорне. В нас серед дівчат багато хто був в чорному. Це ж офіцийний стиль
Молодь приходить. Для молоді не має значення. Їм головне себе показати. А старша жінка вже має мати розум, що чорний колір для багатьох траурний колір. Для чого бути причиною чиїхось поганих думок.
woman_facepalming 6 like 3 heart 2
anonim_166
пу_пугренчик• 50 минут назад
26
запитайте в якому кольорі наречені роблять свято, зараз часто є привязка до колірної гами. Якщо обмежень нема, то плаття норм
woman_facepalming 1
anonim_189
Жена брата Админа• 49 минут назад
27
Ответ дляМайданщица
Немає
Дивно.
Моя думка - головне, щоб не біле.
Якщо вам ця сукня пасує - одягайте
like 3
anonim_189
Жена брата Админа• 45 минут назад
28
Ответ дляSvitlo_
Молодь приходить. Для молоді не має значення. Їм головне себе показати. А старша жінка вже має мати розум, що чорний колір для багатьох траурний колір. Для чого бути причиною чиїхось поганих думок.
Я йду на весілля, в списку кольорів чорний є і для чоловіків, і для жінок.
Ви, як бабка базарна.

Недавно подруга ходила - теж був чорний в списку кольорів.
А коли в нареченого чорний костюм?
У ведучого чорний?
Теж траурний?
like 6 woman_facepalming 2
anonim_70
ГейТуда• 47 минут назад
29
сколько же зашоренных людей, даже комментарии это подтверждают. автор, вы никогда не угодите всем, надевайте то, что нравится вам, потому что у всех в голове свои тараканы
like 3
anonim_45
Муркошечка• 47 минут назад
30
Ответ дляМайданщица
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
Ну запитайте вашу похресницю
heart 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff