Майданщица• 26 июня в 10:03

Гостья на свадьбе

Есть два вопроса.

1.уместность такого черного платья на свадьбе
2.уместность такого платья для жіночки 45 лет, которая является крестной невесте.

Уточнение-свадьба будет в одной из западных областей Украины. Размер у жіночки М, если что. Спасибі.
Астановитесь• 26 июня в 10:25
Мне 44, я бы не надела. Черный цвет норм, но не люблю блестящее и такой фасон. Выбрала бы что-то более лаконичное

Забобонний фрукт• 26 июня в 10:26
Ответ дляМайданщица
Вам смішно, а там такі забобони, боюсь що не зрозуміють, чи недоречно, щоб не образити
Якщо забобони, то не катить чорне ніяк.
Svitlo_• 26 июня в 10:27
Ответ дляЖена брата Админа
Я йду на весілля, в списку кольорів чорний є і для чоловіків, і для жінок.
Ви, як бабка базарна.

Недавно подруга ходила - теж був чорний в списку кольорів.
А коли в нареченого чорний костюм?
У ведучого чорний?
Теж траурний?
Автор питала не мою особисту думку. Мені без різниці. Вона питала як реагує суспільство.
Жена брата Админа• 26 июня в 10:28
Ответ дляSvitlo_
О, ви ще той прошарок 🤣
Оле Лукойе• 26 июня в 10:29
платье норм, цвет черный не подходит к церемонии, если бы была траурная, то вполне, поэтому нет..
Жена брата Админа• 26 июня в 10:29
Автор, ви чого у штунд про дрес код запитуєте?
Мона_Лиса• 26 июня в 10:30
Ответ дляГейТуда
сколько же зашоренных людей, даже комментарии это подтверждают. автор, вы никогда не угодите всем, надевайте то, что нравится вам, потому что у всех в голове свои тараканы
автор перша, зашорена
Птица секретарь• 26 июня в 10:33
Я була дружкою колись на весіллі, у мене була чорна довга спідниця і чорний з золотистим верх, було дуже гарно і нікого це не збентежило. До речі разом з нареченою обирали. Не бачу нічого поганого в цьому платті, гарне вечірнє вбрання.
Мона_Лиса• 26 июня в 10:33
Ответ дляЗабобонний фрукт
Якщо забобони, то не катить чорне ніяк.
Чорний для жінки в принципі не одяг на весілля

Крижана бурулька• 26 июня в 10:35
Ответ дляSvitlo_
Молодь приходить. Для молоді не має значення. Їм головне себе показати. А старша жінка вже має мати розум, що чорний колір для багатьох траурний колір. Для чого бути причиною чиїхось поганих думок.
Це що за застарілі наративи? Вам скільки років? Який ще траурний. Офіційний стиль. Вона ж не в чорній хустці йде
кнопкодав• 26 июня в 10:38
Ответ дляМайданщица
Ну от такі ж самі думки....
Правильні у вас думки, як на мене. Мені 47, тому розімію вас. Мені здається в нашому віці світліші тони виглядають набагато елегантніше ніж чорний, світлий біля обличчя освітлює шкіру, омолоджує..
Кусюче сонечко• 26 июня в 10:41
Ответ дляМона_Лиса
Ви щойно звинуватили автора в забобонності та зашореності, і тут видаєте такий висновок. Роздвоєння особистості?
кнопкодав• 26 июня в 10:42
Ответ дляSvitlo_
Боже, ви вже таку дурню пишете. Траурний колір...
Справа взагалі не цьому, а в тому що світлі тони на жінці такого віку виглядають елегантніше
З понеділка на дієті• 26 июня в 10:44
Лично мне не нравится черный на свадьбу, но это дело личное.
Святатабожа• 26 июня в 10:44
Ответ дляпу_пугренчик
запитайте в якому кольорі наречені роблять свято, зараз часто є привязка до колірної гами. Якщо обмежень нема, то плаття норм
Та не всі притримуються якихось кольорів. Якби були певні умови, про таке заздалегідь вказується.
Мона_Лиса• 26 июня в 10:45
Ответ дляКусюче сонечко
забобонність та зашореність немає відношення до етикету і доречність даної сукні на весіллі
Мона_Лиса• 26 июня в 10:48
Купіть, одягнете на свої 45
Це точно причина для трауру
...аяприкольная• 26 июня в 10:50
Ответ длякнопкодав
Про хрещену в мене питань немає, якщо фігура класна, то фасон гарний. А от колір на весілля такий точно би не брала, та ще й для 45 років. Я би дивилася пастельні тони
+1, а то крестная в 45 лет в черном будет смотреться как «злая ведьма»…у меня такие ассоциации
Mrs_M.• 26 июня в 10:57
Свадьба в каких тонах?
Платье выглядит дешево. Я бы закзала штук 10 разных и померив решила

Говорю-балакаю• 26 июня в 11:16
Я была в прошлом году на свадьбе. Дресс-кода не было, но просили не темные (и особенно не черные) наряды.
Переспросите у невесты лучше. Если ей ок, то покупайте
Зупка_цем• 26 июня в 11:26
Ответ дляМинерАлочка
Вообще-то белый советуют не надевать, а черный самый распространенный цвет вечерних платьев
Чёрное на свадьбу надевают только чтобы показать что приглашённая не рада браку и для неё это траур.
Папина дочка• 26 июня в 11:26
Якщо наважитеся йти в чорному, то обіграйте його аксесуарами: сумочка, квітка-брошка, легенький палантин — все в світлих відтінках. Золотий або сріблястий буде виглядати святково.
Україна наше все• 26 июня в 11:39
Это ж свадьба, а не похороны. Летом. Да и не выглядит как натуральная ткань. Маленькое черное еще куда ни шло, но это слишком длинное. Да и вы настольао уверены во внутренней части предплечья? Фасон будет привлекать взгляд по любому, просто на бретельках менее заметно недостатки (потенциальная дряблость)
Платье Длинное бальное• 26 июня в 12:06
Якщо не має дрес коду на кольори то одягайте. В чому проблема?
Аноним_• 26 июня в 12:13
Ответ дляМайданщица
Була би просто гостем, то би не переживала. А так як хрещена...блін, вже місяць не могу зайти нічого симпатичного
Ви б для початку перестали називати себе ´жіночкою´
Престидижитатор• 26 июня в 12:15
Я не маю нічого проти чорного кольору, але влутку він виглядає досить тяжко.
ПриснитсяЖЕ• 26 июня в 12:22
Вот здесь допустимые варианты по цветам
Сегодня не целуюсь• 26 июня в 12:32
Мне, как невесте, было бы пофиг, в чём моя крёстная) Хотите такое, идите. Открытое плечо, на мой взгляд выглядит немного провокационно, что не очень уместно, но, возможно, у вас такой стиль или вы в активном поиске))
Сегодня не целуюсь• 26 июня в 12:35
Ответ дляSvitlo_
А що немає умов щодо коліру одягу?
Нормальные люди не ставят таких условий) Я считаю, что это такое неуважения к гостям.
энциклопУдия• 26 июня в 15:30
Ответ дляМайданщица
Тут дело не в забобонах, а в том, что платье не соответствует мероприятию)